0

@Compadre Ja właśnie nie. Mają bardzo wąska kadre

0

@Nazio_87 Od dawna było wiadomo, że mają prawa do sezonu 22/23

0

@Nazio_87 Panie to już wiadomo od dawna

1

@Isso89 1-0 Barca

0

@KmN Co za problem? Dwa ekrany :)

5

@VegetaPolska Nawet jak nie wejdą to jest szansa z rankingu wejść

0

@Uukasz_93 Hmm to ja bym zrobił właśnie na odwrót. Prędzej bym go posadził na ławce we wtorek niż dzisiaj

0

@Arkon Inaczej na początku się zdarzało. Pierwszą galę KSW też wywaliło, ale od jakiegoś roku wszystko śmiga bez problemu.

0

@Arkon Mam viaplay i również nie mam żadnych awarii

2

@FCBparasiempre z tego co czytałem to rozmowy są prowadzone

6

@LM10GOAT Nie, 15 znaków

0

@SuperPatsonFCB Powiem Ci myślałem, że bardziej się zabetonuje

1

@tbas Tak jak myślałem, że zagra na dwie 6...

1

@Firestone Santos to taki sam beton jak Kulesza

0

@sevs polecam TVP Sport odpalić. Laskowski komentuje

4

@Rust_Cohle Nawet jak zajmą 3 miejsce to tak samo jak my mają zapewnione baraże

3

@Kubox Współczuję. Wiem co czujesz sam 2,5 tygodnie temu straciłem swojego psiaka...

1

@MesQueUnClub96 Jak nie awansujemy na Euro to pora rozwiązać ten cyrk o nazwie PZPN

0

@MesQueUnClub96 Mogą zająć nawet ostatnie miejsce w grupie, a i tak będą grali z racji LN baraż

2

@takisobiektos Bayern-Bayer również

2

@Isso89 Remisik 1-1

1

@xDoMinO26x Bo hajsu nie ma. Logiczne

0

@Sulimo To okienko było zachowawcze?

0

@Vernon_Roche De Zerbi powiedział wczoraj, że nie będzie go w kadrze

4

@VanBest Skoro są zarejestrowani to jak myślisz?

0

@Kidd Jakoś nie widzę Ansu w PL. Mi bardziej Serie A by pasowało dla niego na odbudowe

0

@KibicBarcy84 Przecież Abde to nie jest piłkarz na Barcelone i nigdy nim nie będzie

1

@MesQueUnClub96 Podasz link do całego terminarza

1

@Isso89 Remisowo 0-0

2

@PatrychoO Pojutrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?