bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Compadre Ja właśnie nie. Mają bardzo wąska kadre
0
@Nazio_87 Od dawna było wiadomo, że mają prawa do sezonu 22/23
0
@Nazio_87 Panie to już wiadomo od dawna
1
@Isso89 1-0 Barca
0
@KmN Co za problem? Dwa ekrany :)
5
@VegetaPolska Nawet jak nie wejdą to jest szansa z rankingu wejść
0
@Uukasz_93 Hmm to ja bym zrobił właśnie na odwrót. Prędzej bym go posadził na ławce we wtorek niż dzisiaj
0
@Arkon Inaczej na początku się zdarzało. Pierwszą galę KSW też wywaliło, ale od jakiegoś roku wszystko śmiga bez problemu.
0
@Arkon Mam viaplay i również nie mam żadnych awarii
2
@FCBparasiempre z tego co czytałem to rozmowy są prowadzone
6
@LM10GOAT Nie, 15 znaków
0
@SuperPatsonFCB Powiem Ci myślałem, że bardziej się zabetonuje
1
@tbas Tak jak myślałem, że zagra na dwie 6...
1
@Firestone Santos to taki sam beton jak Kulesza
0
@sevs polecam TVP Sport odpalić. Laskowski komentuje
4
@Rust_Cohle Nawet jak zajmą 3 miejsce to tak samo jak my mają zapewnione baraże
3
@Kubox Współczuję. Wiem co czujesz sam 2,5 tygodnie temu straciłem swojego psiaka...
1
@MesQueUnClub96 Jak nie awansujemy na Euro to pora rozwiązać ten cyrk o nazwie PZPN
0
@MesQueUnClub96 Mogą zająć nawet ostatnie miejsce w grupie, a i tak będą grali z racji LN baraż
2
@takisobiektos Bayern-Bayer również
2
@Isso89 Remisik 1-1
1
@xDoMinO26x Bo hajsu nie ma. Logiczne
0
@Sulimo To okienko było zachowawcze?
0
@Vernon_Roche De Zerbi powiedział wczoraj, że nie będzie go w kadrze
4
@VanBest Skoro są zarejestrowani to jak myślisz?
0
@Kidd Jakoś nie widzę Ansu w PL. Mi bardziej Serie A by pasowało dla niego na odbudowe
0
@KibicBarcy84 Przecież Abde to nie jest piłkarz na Barcelone i nigdy nim nie będzie
1
@MesQueUnClub96 Podasz link do całego terminarza
1
@Isso89 Remisowo 0-0
2
@PatrychoO Pojutrze