bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB Poszło na niego, bo to on latał po pokojach i zbierał numery kont xd
2
@MesQueUnClub96 Nie zdziwię się jak przegra w II rundzie...
2
@Sulimo Kontuzje ma, w połowie września ma być gotowy.
1
@Isso89 Barcelona 2-0
0
@Medium To oglądasz tylko wtedy jak Ci się podoba tak? Xd
0
@Medium A ekipa Xaviego? :)
0
Hurkacz kolejny raz przegrał wygrany mecz. On nigdy nie zrobi kroku do przodu...
1
@MesQueUnClub96 La Ligi nie da się oglądać niestety...
0
@MesQueUnClub96 Karbownik im pomoże :)
2
@domin682 Kontuzje. Kiełbasińskiej, Święty i Hołub nie ma.
0
@gumaz Fajdek ma bardzo słaby sezon jest dopiero 7 na tegorocznych listach.
2
@Comentateiro Spojrz na wiek Lewego i Kane. Do osiągnięc strzeleckich Lewego Kane się nie zbliży.
0
@gumaz Bida. Ja stawiam max 2-3 medale
0
@Kuba_1 w zeszłym sezonie miał prawa Polsat
0
@Nazio_87 Na otwartym Polsacie też jest
2
@HighestInTheRoom Panie, aż tak to mi się nie nudzi :)
0
@HighestInTheRoom 70-30 Kopenhaga
0
@koksik2700 Suarez swój największy prime miał u nas
1
@escarabajo W bramce Drągowski :)
0
@partymaker Ferran jak Ferran, ale dla mnie gwoździem do trumny jest Abde...
1
@Comentateiro Kopenhaga jest murowanym faworytem. Raków zagra bez presji oni już swoje zrobili.
0
@barcelonaLM Na teraz TVP nie ma praw. Prawa do IV rundy i LM ma Polsat.
1
@AmigoBlancos Ten Twój hejt na Borka już chory jest xd
0
@Kuba_1 Na pewno mają leszy skład niż Roma
0
@Kuba_1 Spojrzalem i oprócz Ndicki szału nie ma. Max 5 miejsce. Inter, Napoli, Milan, Juve poza ich zasięgiem
1
@BoRoWieC Pracuje w Mopsie
1
@MateS Podobno mega talent
1
@spacer Pracuje w budżetówce i nie narzekam :)
2
@Bartula Zaraz wrzesień więc powoli się szykuj :D
0
@MesQueUnClub96 Zamierzam w tym sezonie śledzić Bayer