0

@SuperPatsonFCB Poszło na niego, bo to on latał po pokojach i zbierał numery kont xd

2

@MesQueUnClub96 Nie zdziwię się jak przegra w II rundzie...

2

@Sulimo Kontuzje ma, w połowie września ma być gotowy.

1

@Isso89 Barcelona 2-0

0

@Medium To oglądasz tylko wtedy jak Ci się podoba tak? Xd

0

@Medium A ekipa Xaviego? :)

0

Hurkacz kolejny raz przegrał wygrany mecz. On nigdy nie zrobi kroku do przodu...

1

@MesQueUnClub96 La Ligi nie da się oglądać niestety...

0

@MesQueUnClub96 Karbownik im pomoże :)

2

@domin682 Kontuzje. Kiełbasińskiej, Święty i Hołub nie ma.

0

@gumaz Fajdek ma bardzo słaby sezon jest dopiero 7 na tegorocznych listach.

2

@Comentateiro Spojrz na wiek Lewego i Kane. Do osiągnięc strzeleckich Lewego Kane się nie zbliży.

0

@gumaz Bida. Ja stawiam max 2-3 medale

0

@Kuba_1 w zeszłym sezonie miał prawa Polsat

0

@Nazio_87 Na otwartym Polsacie też jest

2

@HighestInTheRoom Panie, aż tak to mi się nie nudzi :)

0

@HighestInTheRoom 70-30 Kopenhaga

0

@koksik2700 Suarez swój największy prime miał u nas

1

@escarabajo W bramce Drągowski :)

0

@partymaker Ferran jak Ferran, ale dla mnie gwoździem do trumny jest Abde...

1

@Comentateiro Kopenhaga jest murowanym faworytem. Raków zagra bez presji oni już swoje zrobili.

0

@barcelonaLM Na teraz TVP nie ma praw. Prawa do IV rundy i LM ma Polsat.

1

@AmigoBlancos Ten Twój hejt na Borka już chory jest xd

0

@Kuba_1 Na pewno mają leszy skład niż Roma

0

@Kuba_1 Spojrzalem i oprócz Ndicki szału nie ma. Max 5 miejsce. Inter, Napoli, Milan, Juve poza ich zasięgiem

1

@BoRoWieC Pracuje w Mopsie

1

@MateS Podobno mega talent

1

@spacer Pracuje w budżetówce i nie narzekam :)

2

@Bartula Zaraz wrzesień więc powoli się szykuj :D

0

@MesQueUnClub96 Zamierzam w tym sezonie śledzić Bayer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?