bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Ale tak się nie stanie xd
1
@FCBparasiempre Pireusie
0
@FcPortoFan1999 Dziennikarze którzy są na Cyprze zgodnie mówią, że w porównaniu do tego co jest tutaj to w Baku było zimno. Niestety ale ta bramka w końcówce będzie decydująca. Aris awansuje.
0
@Adran360 Oglądasz te mecze?
0
@Kubsoleon Kounde skoro grał tam cały zeszły sezon to po co teraz nagle zmiana pozycji?
0
@Kubsoleon Na pewno i dlatego gra Araujo na PO...
0
@MarcepanowyKsiaze Serie A jeśli chodzi o poziom już dawno jest przed La Liga
0
@tbas 3/4 kibiców Barcy tak uważa. Trener? Neymar? nie, Fati ?nie Abde? Tak mój komentarz do tego xd
0
@AllBundy No to z takim atakiem może do LE byśmy weszli. Gavi na 9?
0
@Kubsoleon Podobno mamy taką świetna i kompletną kadre to nikogo nie można znaleźć?
0
@AllBundy Raphinha nie, Lewy nie to kim Ty chcesz w ataku grać?
0
@AlphaNumeric Jeszcze nie masz kompletu drużyn które zagrają w LM :)
0
@4drian0 Przecież jest powołany
0
@Firestone Szału nie ma taka prawda.
1
@partymaker Przecież ta kadra głowy nie urywa
0
@Coutinho007 Przecież nie jest jeszcze zarejestrowany
3
Nie macie co oglądać tylko Arabów xd
0
@Czajka90 Martwi, że przy takim ustawieniu i braku Gabriela nie gra Kiwior
0
@mekston Jaki sens jest umieszczać tutaj Lewego skoro nie zagrał żadnego oficjalnego meczu? Uwielbiam Leo, ale już bez przesady z tą napinką na jego bramki. Poziom MLS mówi wszystko.
0
@clyde Jeszcze będziesz tęsknił za nim jak zobaczysz popisy skrzydłowych w tym sezonie
1
@Mroziu To słabo szukasz :)
0
@FcPortoFan1999 No dobra, a mistrz Arabii?
2
@TR3YWAY Ty weź się zastanów co piszesz. Gavi i Balde to co 30 latkowie byli jak zaczynali?
0
@Tomo1989 Umiesz czytać?
0
@Katalonbar Nie, u mnie czegoś takiego nie ma do 15 i nara :)
0
@Firestone To spojrz na naszą kadrę i sytuacje, a potem ciśnij po Perezie.
0
@Sysia11 Na pewno kogoś kupią
0
@Nazio_87 Ja bym brał Orbana z Gent
0
@BulaKG A kto ma być w TOP4 jak nie Liverpool?
0
@VamosRakieta Gdzie Mbappe xd Camavinga xd