bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie kumam jak oni mając na papierze taki słaby skład mogę być na drugim miejscu w tabeli
0
@Hosh Nie ma szans. 20-26 gdzieś
0
@vangoor Zostajemy teraz z 4 środkowymi pomocnikami. Trochę mało nie uważasz?
1
@adi7adi8 Kurde nie Tobie miałem odp xd
2
@adi7adi8 Może zwiększyć. Sabalenka nie obroni półfinału sprzed roku
2
@Deviler jeszcze w Lidlu, Netto
0
@Bykunn To prawda kuzynki syn miał teraz Komunie to uzbierał 10000 zł
1
@FcPortoFan1999 Wisła to sama sobie plany krzyżuje dostając w czajnik w najważniejszych meczach.
2
@batoon Saliba kontuzja
0
@Enerio Bo to jego debiut
0
@MOLESTA Lazio ma łatwy terminarz
0
@Encore Ale my mamy kłopot bogactwa na przyjęciu
1
@MesQueUnClub96 Widzę, że nasi na ławce
3
@BorzyKrzys Tylko, że akurat Urawa zbyt ładnie to nie gra :)
0
@tbas Dobra widzę, że nie zrozumiałeś :)
0
@tbas Do Wolverchampton to na pewno nie pójdzie
0
@MOLESTA Noty sofascore są bardzo wiarygodne
6
@AmigoBlancos Laboga i ekspert XD
0
@VegetaPolska Najpierw mistrzu to by musiał mieć nasze obywatelstwo
0
@Arkadio90 Lasyk :)
0
@PatrychoO Normalnie jak masz ulubiony klub to oglądasz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Marcelinho99 Ale jakoś Lech trochę pograł z tej ligi w tym sezonie w pucharach :)
2
@Kgorecki2500 Jako napastnik on gra przyzwoicie? Proszę Cię. Na żadnej pozycji nie będzie grał dobrze. Na skrzydle nie umie się kiwać, brak szybkości a na 9 gra tyłem do bramki leży i skuteczność również.
1
@Kondziubarca To jak kolega chce żeby Ferran grał na PS kosztem Dembele czy Raphinhi to xd
28
@Kgorecki2500 A jaka jest ta jego pozycja? Bo on na każdej gra słabo. Dla mnie pierwszy do odpalenia.
1
@Pawel13sz Na sobotę i na łomot od City jest oszczędzany
0
@AmigoBlancos Nic mu te oszczędzanie na City nie pomoże :)
0
Nie mam pojęcia mówiąc szczerze. U mnie akurat zaczęło się od nie tak bardzo oczywistej postaci. Euro 2000 mój pierwszy świadomy turniej i pierwszy idol Kluivert który grał w Barcelonie potem Ronnie, Leo i tak poszło.
2
@Messibestplayerintheworld 14.05 to gramy na wyjeździe z Espanyolem.