bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blakkudium Bayern już widzę zdesperowany skoro Glasnera chcą
1
@Alex1995 Iga tak nie zrobi
0
@Hindus Potwierdzam Ansu w Barcelonie i Aston Villi ładnie mi śmigał :)
0
@Culer9002 Mistrzu to była ironia ( chyba nie bardzo wiesz co to jest )
0
@michal26 Przecież ona psychy nie ma xd
0
@Matheu12 Dlaczego giga śmieszne? W każdej lidze zdobywca pucharu gra w Europie
1
@blakkudium Dziwny skład Bayeru
1
@kuz Od poniedziałku tydzień wolnego :) pozdrawiam :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Oskar00 Olaboga jak można Realowi kibicować...
1
@Comentateiro Ale dlaczego Xavi jest winny? W Paryżu taktycznie wytarł Lucho podłogę. Czy Xavi jest winny wielbłądowi jaki zrobił Araujo?
0
@FcPortoFan1999 Ja czekam z niecierpliwością na IO
0
@TR3YWAY Na pewno nie tak jak Chabiniak
0
@Mattems Olmo to taki Ferran kij wie na jakiej pozycji powinien grać...
1
To jest niepojęte. Gen frajerstwa zostanie w tej drużynie na wieki wieków amen...
0
@FcPortoFan1999 No to zrobili, że trudniejszy dostęp jest
0
@FcPortoFan1999 Ty mi lepiej powiedz co oni namieszali z transmisjami na C+ od tej kolejki?
0
@FcPortoFan1999 Ale Feio zdecydowanie dłużej jest w Polsce
0
@JanneAhonen Jakim cudem Real nie jest liderem?
4
@barcelonaLM Moze też zwyczajnie nie ma na kogo głosować tak jak u mnie... mieszkam w 20 tysięcznym mieście i uwierz mi, że nie ma na kogo... jest 5 kandydatów na burmistrza i żaden mnie nie przekonuje. Rada Miasta to w ogóle cyrk przez ostatnie 5 lat nie zrobili nic tylko się żarli między sobą. Jak zobaczyłem jacy ludzie się tam pchają to brak słów. Mam 31 lat to są moje pierwsze opuszczone wybory.
0
@NeroTFP1 Prędzej pójdzie do PFL niż do UFC
0
@Encore Mnie tylko dwie ostatnie interesują
0
@ArterkHD Po bierzmowaniu impreza? A tak Polacy marudzą, że kasy nie mają :)
0
@MysticCat Dla mnie to nie jest bez sensu. Świeconka to tradycja więc dla mnie jest sens.
0
@FcPortoFan1999 odkąd pamiętam to nigdy nie grali w Wielki Piątek. Ty jako osoba regularnie chodząca powinieneś wiedzieć, ze to w Wielki Piątek jest najważniejsza uroczystość w Kościele. Więc myślę, że to jest odpowiedz :)
0
@July_6_BcN Mam chodzić i wybierać sobie Plebana? Nie dziękuję :)
0
@MysticCat A po co się chodzi w Wielką Sobotę? :D
0
@FcPortoFan1999 Już Ci tłumacze czemu. Bo to było chodzenie na siłę. Wymyślanie gorzkie żale, różaniec, spowiedz w każdy pierwszy piątek miesiąca. W 3 klasie gimnazjum bylo tego zdecydowanie za dużo. Na wszystko trzeba było mieć podpis. Serio dziwisz się, że mlodzi odchodzą od Kościoła? Do tego dochodzi to co dzieje się w Kościele obecnie. Sama spowiedz tzn. klepanie księdzu do ucha grzechów to jeden wielki bezsens. Ksiądz który robi o wiele gorsze rzeczy niż ja będzie mnie potępiał?
0
@FcPortoFan1999 Wybieram się do Kościoła tylko i wyłącznie jutro ze święconką. Z dniem bierzmowania skończyłem chodzić do Kościoła.
6
@HighestInTheRoom Ja tam wolę żeby 15-latka mogła bez recepty kupić tabletkę dzień po niż by za 9 miesięcy dziecko miało wychowywać dziecko.