0

@MesQueUnClub96 Gdzie oglądasz?

1

@Deviler Stoch/Żyła/Kubacki vs Małysz/Tajner/Winkiel

1

@July_6_BcN Ale nie ma pomysłu. Miał przedstawić Małyszowi plan naprawczy, przedstawił tylko zarys i powiedział, że cały plan przedstawi jak przedłuża kontrakt.

0

@Xxxbarca4ever skoczkowie sami siebie ośmieszają. Dobrego wujka im zwolnili i zaraz płacze. Jak nie ma alternatywy? Przecież Małysz powiedział, że prowadzą rozmowy i do dwóch tygodni będzie nowy trener.

0

@Pawlak1992 Od 3 tygodni wiadomo, że nie będzie trenerem. Rozmawiali z nim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janiama To niech znajdą. Stoch wypalił wprost, że może sam sobie opłacać przygotowania. Bardzo nie podoba mi się ton wypowiedzi Stocha, Żyły i Kubackiego.

0

@Cule1234 Dobrego wujka im zwolnili to zaczynają się płacze w mediach.

0

@leomessi1710 Tym bardziej, że my na Euro od Szwedów byliśmy lepsi.

1

@KmN Szwedzi zagrali wczoraj taki sam paździerz jak my.

0

@Emhyr Ja wybieram rodaków.

0

@Emhyr 29 to ja oglądam Polaków rodaków.

1

@Lisek Najlepsza pora w niedzielę tym bardziej w kwietniu gdzie już ciepło za oknem jest.

7

@Lisek Nie wiem czy wiesz ale grając w czwartki w LE to musimy grać w niedzielę albo poniedziałek.

0

@KrychaFCB Jak ma płacić Arsenal jak rozwiązał kontrakt? Przyszedł z wolnego transferu :)

0

@Janiama Nie tylko Ty żyłeś w takich czasach. Również pamiętam takie konkursy.

0

2

@domin682 19:55 finał

2

@Janiama I jest srebro :)

1

@Janiama 2-0 Barca

2

@PatrykBarca Serie A ciężko się ogląda? Ciężko to się La Lige ogląda.

0

@Michael24 Shakira przecież Pique będzie grał za 11 :)

1

@MesQueUnClub96 Możesz powtórzyć co jest Lech? Wczoraj jakoś sędzia im pomógł.

1

@Janiama Barca 3-0

1

@AdamaTraore Ja nie mam dylematu. Doleżal jako główny trener w przyszłym sezonie? Nie. Jako trener techniczny jak był za Horngachera? Jak najbardziej.

0

@GuerillaAthletic Jak trudno? 30.06 kończy mu się kontrakt. Więc na czym ma polegać ta trudność?

1

@Janiama Barca 3-0

0

@hardmind No bo to jest trochę przesada. Jeszcze mają 500+ dostać... ledwo dla Polaków starcza kasy na socjale. Sorry ale Polska to nie Niemcy.

3

@kamilop Ciasno? mamy 5 piłkarzy na 3 pozycje z czego Gavi to jeszcze dzieciak nie można go zajechać. Jeszcze jeden ŚP nie zaszkodzi.

6

@Arn3th A kto grał z Sociedad?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?