bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Gdzie oglądasz?
1
@Deviler Stoch/Żyła/Kubacki vs Małysz/Tajner/Winkiel
1
@July_6_BcN Ale nie ma pomysłu. Miał przedstawić Małyszowi plan naprawczy, przedstawił tylko zarys i powiedział, że cały plan przedstawi jak przedłuża kontrakt.
0
@Xxxbarca4ever skoczkowie sami siebie ośmieszają. Dobrego wujka im zwolnili i zaraz płacze. Jak nie ma alternatywy? Przecież Małysz powiedział, że prowadzą rozmowy i do dwóch tygodni będzie nowy trener.
0
@Pawlak1992 Od 3 tygodni wiadomo, że nie będzie trenerem. Rozmawiali z nim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama To niech znajdą. Stoch wypalił wprost, że może sam sobie opłacać przygotowania. Bardzo nie podoba mi się ton wypowiedzi Stocha, Żyły i Kubackiego.
0
@Cule1234 Dobrego wujka im zwolnili to zaczynają się płacze w mediach.
0
@leomessi1710 Tym bardziej, że my na Euro od Szwedów byliśmy lepsi.
1
@KmN Szwedzi zagrali wczoraj taki sam paździerz jak my.
0
@Emhyr Ja wybieram rodaków.
0
@Emhyr 29 to ja oglądam Polaków rodaków.
1
@Lisek Najlepsza pora w niedzielę tym bardziej w kwietniu gdzie już ciepło za oknem jest.
7
@Lisek Nie wiem czy wiesz ale grając w czwartki w LE to musimy grać w niedzielę albo poniedziałek.
0
@KrychaFCB Jak ma płacić Arsenal jak rozwiązał kontrakt? Przyszedł z wolnego transferu :)
0
@Janiama Nie tylko Ty żyłeś w takich czasach. Również pamiętam takie konkursy.
0
@-barca4ever- Tak
2
@domin682 19:55 finał
2
@Janiama I jest srebro :)
1
@Janiama 2-0 Barca
2
@PatrykBarca Serie A ciężko się ogląda? Ciężko to się La Lige ogląda.
0
@Michael24 Shakira przecież Pique będzie grał za 11 :)
1
@MesQueUnClub96 Możesz powtórzyć co jest Lech? Wczoraj jakoś sędzia im pomógł.
1
@Janiama Barca 3-0
1
@AdamaTraore Ja nie mam dylematu. Doleżal jako główny trener w przyszłym sezonie? Nie. Jako trener techniczny jak był za Horngachera? Jak najbardziej.
0
@GuerillaAthletic Jak trudno? 30.06 kończy mu się kontrakt. Więc na czym ma polegać ta trudność?
1
@Janiama Barca 3-0
0
@hardmind No bo to jest trochę przesada. Jeszcze mają 500+ dostać... ledwo dla Polaków starcza kasy na socjale. Sorry ale Polska to nie Niemcy.
3
@kamilop Ciasno? mamy 5 piłkarzy na 3 pozycje z czego Gavi to jeszcze dzieciak nie można go zajechać. Jeszcze jeden ŚP nie zaszkodzi.
6
@Arn3th A kto grał z Sociedad?