bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 3-1 Barca
2
@busquets5 Alba za kartki nie gra :)
0
@KochamInieste Nie pamiętam tak słabej gali KSW jak ta dzisiaj.
16
@tristan87 Kołtoń ma rację.
0
@Sysia11 Dla mnie to jest słaby wynik. Tym bardziej, że sama gra bez liczb wygląda przeciętnie.
0
@kuz Mi działało na TV bez problemu.
1
@Janiama 2-1 Barca
0
@barcelonaLM Nie no pewnie nie wymagajmy wcale. Sama Wójcik powiedziała, że leci do Pekinu po medal.
0
@adambądkowski93 Auba to raczej na 9 nie na skrzydło
0
@Luciano99 Harnaś najgorsze siki :)
0
@BartqRKO Była w gronie 6-7 kandydatek do zdobycia medalu więc jakieś szanse na medal były.
0
@Kgorecki2500 Kurła co Wy macie z tym Gayą? On nawet nie jest w TOP5 LO na świecie.
0
@mekston Tak, ale teraz zupełne inna sytuacja niż 4 lata temu.
0
@mekston Ale zawodnicy NHL mieli grać na IO. Jednak z uwagi na covid nie zagrają.
0
@kamyk_23 Sczerze to nie zazdroszczę Ci tych upałów :)
0
@Katalonbar 1. Lindvik
2. Ryoyu
3. Kraft
1
@gumaz Tam będzie loteria radzę nie ruszać skoków na IO.
2
@msmsms Tak ciężko jest sprawdzić?
1
@AmigoBlancos Jest takie coś jak program TV :)
0
@Piorun Szczerze to nie mam pojęcia ale myślę, że tak Rosja, Szwecja, Finlandia.
9
Dobra decyzja Xaviego z Dembele. Tak czy siak trzeba mu jeszcze pół roku płacić. Jesteśmy w takiej sytuacji, że każdy zawodnik się liczy. Musimy wejść do LM. Z całym szacunkiem dla Abde i Jutgli ale grając nimi w podstawie tego nie zrobimy.
3
@Ascend Nie no spokojnie jakieś tam szanse są. Ale nie zdziwię się jak nie zdobędziemy żadnego medalu.
0
@Piorun Amerykanie i Kanadyjczycy na pewno faworytami nie są. Nie pojechali zawodnicy grający w NHL.
3
@FafitFCB Ja jestem za tym żeby grał. I tak pół roku trzeba mu płacić. Do tego dochodzi nasza sytuacja w lidze, a do LM musimy się zakwalifikować. Z całym szacunkiem dla Abde i Jutgli ale z nimi do LM nie wejdziemy.
0
@Janiama Dla mnie najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o polskiego trenera.
1
@MesQueUnClub96 Zaskakuje brak Crossa.
0
@Colin94 Ciekawe jak Ty byś czytał :D
1
@marian_konopka Jak ma się złapać w kadrze Lipska skoro jutro ma mecz na PNA?
2
@LeoMesjasz I po piniądzach.
5
@Momals11 Teraz by zrobili z siebie debili jakby go przywrócili.