1

@Janiama 3-1 Barca

2

@busquets5 Alba za kartki nie gra :)

0

@KochamInieste Nie pamiętam tak słabej gali KSW jak ta dzisiaj.

16

@tristan87 Kołtoń ma rację.

0

@Sysia11 Dla mnie to jest słaby wynik. Tym bardziej, że sama gra bez liczb wygląda przeciętnie.

0

@kuz Mi działało na TV bez problemu.

1

@Janiama 2-1 Barca

0

@barcelonaLM Nie no pewnie nie wymagajmy wcale. Sama Wójcik powiedziała, że leci do Pekinu po medal.

0

@adambądkowski93 Auba to raczej na 9 nie na skrzydło

0

@Luciano99 Harnaś najgorsze siki :)

0

@BartqRKO Była w gronie 6-7 kandydatek do zdobycia medalu więc jakieś szanse na medal były.

0

@Kgorecki2500 Kurła co Wy macie z tym Gayą? On nawet nie jest w TOP5 LO na świecie.

0

@mekston Tak, ale teraz zupełne inna sytuacja niż 4 lata temu.

0

@mekston Ale zawodnicy NHL mieli grać na IO. Jednak z uwagi na covid nie zagrają.

0

@kamyk_23 Sczerze to nie zazdroszczę Ci tych upałów :)

0

@Katalonbar 1. Lindvik
2. Ryoyu
3. Kraft

1

@gumaz Tam będzie loteria radzę nie ruszać skoków na IO.

2

@msmsms Tak ciężko jest sprawdzić?

1

@AmigoBlancos Jest takie coś jak program TV :)

0

@Piorun Szczerze to nie mam pojęcia ale myślę, że tak Rosja, Szwecja, Finlandia.

9

Dobra decyzja Xaviego z Dembele. Tak czy siak trzeba mu jeszcze pół roku płacić. Jesteśmy w takiej sytuacji, że każdy zawodnik się liczy. Musimy wejść do LM. Z całym szacunkiem dla Abde i Jutgli ale grając nimi w podstawie tego nie zrobimy.

3

@Ascend Nie no spokojnie jakieś tam szanse są. Ale nie zdziwię się jak nie zdobędziemy żadnego medalu.

0

@Piorun Amerykanie i Kanadyjczycy na pewno faworytami nie są. Nie pojechali zawodnicy grający w NHL.

3

@FafitFCB Ja jestem za tym żeby grał. I tak pół roku trzeba mu płacić. Do tego dochodzi nasza sytuacja w lidze, a do LM musimy się zakwalifikować. Z całym szacunkiem dla Abde i Jutgli ale z nimi do LM nie wejdziemy.

0

@Janiama Dla mnie najlepszy możliwy wybór jeśli chodzi o polskiego trenera.

1

@MesQueUnClub96 Zaskakuje brak Crossa.

0

@Colin94 Ciekawe jak Ty byś czytał :D

1

@marian_konopka Jak ma się złapać w kadrze Lipska skoro jutro ma mecz na PNA?

2

@LeoMesjasz I po piniądzach.

5

@Momals11 Teraz by zrobili z siebie debili jakby go przywrócili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?