0

@Songo91 Jeśli serio on chce odejść teraz do Realu który kadrowo nie ma podjazdu do PSG to jest niezłym dzbanem.

0

@SinMistico Kręcidlo mecze komentuje? Przecież on się dobrze wysłowić nie potrafi.

1

@Janiama 2-1 Barca

0

@Nazio87 2-1 Barca

1

@VamosRakieta Może jednak Coutinho sayonara?

0

@Striker Na pewno miałem większe niż teraz.

1

Zaczynamy dzisiaj nowy rozdział. Jaki to będzie sezon? Zupełnie nie wiem czego mam się spodziewać. Jest to pierwszy sezon od dawno gdzie nie mam wielkich oczekiwań. Na pewno będzie to sezon dziwny( bez tego kurdupla z 10), trudny w którym każdy kibic Barcy musi uzbroić się w dużo cierpliwości. Kluczowy może być początek sezonu. Mamy trudny terminarz jeśli by się udało dobrze wystartować to kto wie? Osobiście dawno nie miałem tylu obaw co teraz. Oby zawodników omijały kontuzję. Pierwszy skład wygląda fajnie ale już głębia składu mniej fajnie. Dużo radości życzę sobie i wszystkim Cule w tym sezonie.

0

@against_modern_football Zupełnie nie wiem czego się spodziewać. Szczerze? Nie mam żadnych oczekiwań. Będzie to sezon trudny, dziwny w którym każdy kibic Barcy musiał uzbroić się w dużo cierpliwości. Jeśli chodzi o Ligę kluczowy może być początek sezonu. Terminarz na dzień dobry jest ciężki, jeśli uda się dobrze wystartować to kto wie? Dawno nie miałem tylu obaw przed początkiem sezonu co teraz.

1

@MaTt_BarcaFan Nie dogadywał się z dyrektorem sportowym.

0

@pres To sobie zobacz kogo nie ma jeszcze nie ma.Żadna drużyna w Europie nie ma tak mocnej kadry.

2

@TheMazixX Przecież jest. Ronald bajki już gada xd Od jutro nie ma wymówek :) Koeman I brak wymówek? Czekam z niecierpliwością :D

1

@LuisSalvano Te wszystkie info, że dany piłkarz idzie do danego klubu wypuszczane przez dziennikarzy to sobie możesz w buty wsadzić. Polecam nie łykać wszystkiego co piszą Sporty, Mundo czy inne Cadeny.

2

@bartekvisca Jak nie ma? Przecież jest Ter Stegen xd

0

@Kettger Dopiero teraz zobaczymy co Laporta zrobi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY Właśnie nie wiem co tam do oglądania jest :D

0

@LyFT To raczej jutro

0

@LuisSalvano Aż tak to mi się nie nudzi żeby szukać Twoje posty :)

7

@LuisSalvano Ej, a Ty nie miałeś stąd odejść? Teraz nie będziesz pisał o powrocie Neymara tylko Leo :)

0

@Lisek Ale mi o PL chodzi xd

0

@Lisek W zeszłym sezonie było 10 spotkań o innej godzinie. Teraz widzę, ze jest powrót do tego co było wcześniej. Czyli parę spotkań w sobotę o 16. W zeszłym sezonie były mecze w sobotę o 21 i niedzielę o 20:15. Teraz ich nie ma.

0

Orientuje się ktoś z Was czy w tym sezonie PL nie będzie wieczornych spotkań w sobotę i niedzielę tak jak w zeszłym sezonie?

0

@Volk Szkoda, że nie jechałeś po Busim wtedy jak był najlepszym DP na świecie.

2

@Rust_Cohle Mam nadzieję, że nie zobacze meczu Barca-PSG (dopóki Leo tam będzie).

1

@escarabajo Właśnie wchodzi na boisko.

1

@escarabajo Panie ale Frankowski to w tym momencie siedzi na ławce swojego nowego klubu Lens :)

0

@Qbic17 Dla mnie to jest wszystko za wolne.

11

@Qbic17 Podziwiam ja nie jestem w stanie oglądać piłki nożnej w wykonaniu kobiet.

0

@Oskar00 Ale na medal Licwinko i Rozmysa nikt nie liczył :)

0

@TheNekro94 Mylisz się :) Ateny 3 złote, Pekin 4, Londyn 3, Rio 2. W Sydney było 6 złotych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?