1

@Rielan A kto ma za tego Albe grać? Roberto?

0

@Kgorecki2500 A Xavi jest gwarancją wygranej w Kijowie?

1

@Janiama Barca 2-1

0

@arkasath W którym sezonie Alves w tej Valencii grał?

3

@Janiama Barca-Real 1-2

0

@AmigoBlancos Myślisz, że każdy kibic Barcy wie, że taki Ceballos zerwał więzadła na IO? Napisałeś jakby to była oczywista oczywistość.

0

@Arkon Oglądałem. Na moim TV czy telefonie jakość jest dobra nie narzekam.

1

@Janiama 2-1 Barca

1

@Janiama Barca 2-1

0

0

@tbas We wtorek :)

0

@kamilop W TOP10 jest gdzieś miejsca 8-10 na pewno nie wyżej.

1

@Piernik A co jest złego w messengerze? :D

1

@AmigoBlancos Nie była zaczęła dopiero od bodajże 3 kolejki zeszły sezon.

1

@PodkarpackiKibic Machanie rękoma bardzo dobrze mu wychodziło.

2

@Damiano27psk Zamiast szukać porady na forum sportowym udałbym się do weterynarza :)

1

@Janiama Benfica-Barca 1-1

1

@TheNekro94 Jak nie ma? Moi dziadkowie jutro idą, a mój szef był dzisiaj.

0

@LucaMancini W tygodniu nie pije :)

0

@KrwawiaceoczyVEB Kwiecień ma tyle hajsu, że tam przyjdą odpowiedni zawodnicy.

0

@adamt1996 A po co płacić? Od czego jest internet :)

1

@Janiama Cadiz- Barca 1-1

1

@LeoMessiah To Barca jest jedyną drużyna na świecie która będąc faworytem nie wygrała meczu? Idąc Twoim tokiem myślenia po co w ogóle grany jest sezon?dajmy tytuł najlepszej drużynie na papierze i po temacie.

1

@LeoMessiah Przecież nasza kadra jest słaba i taka jest prawda. Na kogo Ty liczysz? Na Dembele? Coutinho?

1

@Janiama 2-1 Barca

0

@Criss18Barca Fajna fajna, śliczny uśmiech ma :)

0

@kamyk_23 Słucham według statystyk Bednorz był najlepszym z przyjmujących? Pokaż mi te statystyki.

0

@kamyk_23 Oglądałeś tegoroczną LN?Bednorz był najsłabszy z przyjmujących.

1

@Hubert102 Szczerze? Zupełnie mi tego nie brakuje. Niestety... jak człowiek był młodszy bardziej tym żył, do tego dochodzi tej syf w klubie.

0

@FCBKUBANO Mi działa normalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?