bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rielan A kto ma za tego Albe grać? Roberto?
0
@Kgorecki2500 A Xavi jest gwarancją wygranej w Kijowie?
1
@Janiama Barca 2-1
0
@arkasath W którym sezonie Alves w tej Valencii grał?
3
@Janiama Barca-Real 1-2
0
@AmigoBlancos Myślisz, że każdy kibic Barcy wie, że taki Ceballos zerwał więzadła na IO? Napisałeś jakby to była oczywista oczywistość.
0
@Arkon Oglądałem. Na moim TV czy telefonie jakość jest dobra nie narzekam.
1
@Janiama 2-1 Barca
1
@Janiama Barca 2-1
0
@Criss18Barca C+
0
@tbas We wtorek :)
0
@kamilop W TOP10 jest gdzieś miejsca 8-10 na pewno nie wyżej.
1
@Piernik A co jest złego w messengerze? :D
1
@AmigoBlancos Nie była zaczęła dopiero od bodajże 3 kolejki zeszły sezon.
1
@PodkarpackiKibic Machanie rękoma bardzo dobrze mu wychodziło.
2
@Damiano27psk Zamiast szukać porady na forum sportowym udałbym się do weterynarza :)
1
@Janiama Benfica-Barca 1-1
1
@TheNekro94 Jak nie ma? Moi dziadkowie jutro idą, a mój szef był dzisiaj.
0
@LucaMancini W tygodniu nie pije :)
0
@KrwawiaceoczyVEB Kwiecień ma tyle hajsu, że tam przyjdą odpowiedni zawodnicy.
0
@adamt1996 A po co płacić? Od czego jest internet :)
1
@Janiama Cadiz- Barca 1-1
1
@LeoMessiah To Barca jest jedyną drużyna na świecie która będąc faworytem nie wygrała meczu? Idąc Twoim tokiem myślenia po co w ogóle grany jest sezon?dajmy tytuł najlepszej drużynie na papierze i po temacie.
1
@LeoMessiah Przecież nasza kadra jest słaba i taka jest prawda. Na kogo Ty liczysz? Na Dembele? Coutinho?
1
@Janiama 2-1 Barca
0
@Criss18Barca Fajna fajna, śliczny uśmiech ma :)
0
@kamyk_23 Słucham według statystyk Bednorz był najlepszym z przyjmujących? Pokaż mi te statystyki.
0
@kamyk_23 Oglądałeś tegoroczną LN?Bednorz był najsłabszy z przyjmujących.
1
@Hubert102 Szczerze? Zupełnie mi tego nie brakuje. Niestety... jak człowiek był młodszy bardziej tym żył, do tego dochodzi tej syf w klubie.
0
@FCBKUBANO Mi działa normalnie.