1

@Albatros Nie zagrał co prawda, ale był. Pierwsze zgrupowanie Sousy.

3

@Albatros Już był w kadrze :)

0

@daniel32778 Ma nadzieję, że w I rundzie Iga trafi na Serenę, bo ktoś w końcu musi ją zatrzymać.

6

@masq Nie. To jest typowy box to box.

0

@daniel32778 Ja właśnie jej nie kibicuje. Za teksty jakie rzucała przed Wimbledonem. Osobiście jestem za Badosą :)

1

@Emhyr Dembele dużo lepiej wygląda na PS.

1

@pt9 To Lewy u nas jest? Kiedy go ogłosili?

11

@MesQueUnClub96 Borek powiedział, że w środę transfer będzie klepnięty.

1

Typowy Hurkacz...

0

@FCB24 Kwolek to mistrz świata z 2018.

0

@Klaudiaa8 Ale my z takimi zespołami jak Holandia musimy grać autobusem.

1

@Criss18Barca Znowu granie prawonożnym na LO...

1

@dniel Borek odszedł z Gromdy.

0

@Nazio87 Nieeee

0

@taris Przecież jeszcze całego składu ligi nie znamy

0

@Walker MOPS 500+ nie wypłaca :)

0

@Pogba Kahn tego basta dzisiaj nie powiedział. Rummennige to mówił, że rzekomo do niego tak powiedział.

0

@bartekvisca Moim zdaniem to był strzał z którego wyszła piękna asysta.

0

@Sysia11 W LN z nami już wyciągnie piłkę z siateczki :D

1

@AmigoBlancos Nie tylko Di Marzio tak pisał.

1

@MesQueUnClub96 Właśnie znając jego to 2 runda i out.

1

@Janiama Getafe-Barca 2-2

0

@Sulimo Jeden przyszedł z I ligi i też kopie się po czole...

0

@Nazio87 Moim zdaniem go nie puszczą...

1

@PatrychoO Już cały zeszły sezon była jazda po Idze...

0

@Progressive Nie. Jak Wisła dzisiaj wygra, a Stal przegra to będą 2 punkty różnicy.

0

@Sulimo Dla Wisły lepiej żeby wygrał Śląsk niż Stal.

1

@Sulimo Niekoniecznie punkt da im utrzymanie.

0

@Criss18Barca Niżej na pewno nie będą.

0

@chavez Lewy chociaż zagrał na MŚ Ty nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?