bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Albatros Nie zagrał co prawda, ale był. Pierwsze zgrupowanie Sousy.
3
@Albatros Już był w kadrze :)
0
@daniel32778 Ma nadzieję, że w I rundzie Iga trafi na Serenę, bo ktoś w końcu musi ją zatrzymać.
6
@masq Nie. To jest typowy box to box.
0
@daniel32778 Ja właśnie jej nie kibicuje. Za teksty jakie rzucała przed Wimbledonem. Osobiście jestem za Badosą :)
1
@Emhyr Dembele dużo lepiej wygląda na PS.
1
@pt9 To Lewy u nas jest? Kiedy go ogłosili?
11
@MesQueUnClub96 Borek powiedział, że w środę transfer będzie klepnięty.
1
Typowy Hurkacz...
0
@FCB24 Kwolek to mistrz świata z 2018.
0
@Klaudiaa8 Ale my z takimi zespołami jak Holandia musimy grać autobusem.
1
@Criss18Barca Znowu granie prawonożnym na LO...
1
@dniel Borek odszedł z Gromdy.
0
@Nazio87 Nieeee
0
@taris Przecież jeszcze całego składu ligi nie znamy
0
@Walker MOPS 500+ nie wypłaca :)
0
@Pogba Kahn tego basta dzisiaj nie powiedział. Rummennige to mówił, że rzekomo do niego tak powiedział.
0
@bartekvisca Moim zdaniem to był strzał z którego wyszła piękna asysta.
0
@Sysia11 W LN z nami już wyciągnie piłkę z siateczki :D
1
@AmigoBlancos Nie tylko Di Marzio tak pisał.
1
@MesQueUnClub96 Właśnie znając jego to 2 runda i out.
1
@Janiama Getafe-Barca 2-2
0
@Sulimo Jeden przyszedł z I ligi i też kopie się po czole...
0
@Nazio87 Moim zdaniem go nie puszczą...
1
@PatrychoO Już cały zeszły sezon była jazda po Idze...
0
@Progressive Nie. Jak Wisła dzisiaj wygra, a Stal przegra to będą 2 punkty różnicy.
0
@Sulimo Dla Wisły lepiej żeby wygrał Śląsk niż Stal.
1
@Sulimo Niekoniecznie punkt da im utrzymanie.
0
@Criss18Barca Niżej na pewno nie będą.
0
@chavez Lewy chociaż zagrał na MŚ Ty nie :)