0

@Borneo Napisałeś, że idzie jak burza po wygraniu jednego meczu :)

0

@Borneo Twoja Collins która idzie jak burza właśnie dostała 6-2, 6-2 pozdrawiam :)

2

@Borneo Ciekawe opinie z tym, że Collins idzie jak burza. Wygrała w Rzymie na razie jeden mecz. Pozamiatała Halep?jakby było 6-1, 6-1 to bym tak powiedział, a mecz trwał ponad 2 h. W Madrycie odpadła w 3 rundzie. Trochę szybko co nie?

0

@mcsarna No napastnikiem będzie, ale nie powiedział którym czy nr 1 czy nr 2.

0

@mcsarna Na ławce. Z całym szacunkiem dla Auby, ale jeśli on będzie pierwszą 9 w przyszłym sezonie to za dużo to my nie wygramy.

1

@ShawnC To mamy grać jednym PS cały sezon?

12

@Maciux7 To nie jest mecz o pietruszkę. Gramy o 2 miejsce. Więcej kasy, dla nas teraz każdy milion Euro się liczy.

0

@shvead20 Czyli mówiąc krótko kibic sukcesu :D

0

@Kitek1640 Pewnie tym bardziej, że wiele osób będzie miało wtedy długi weekend.

1

@shvead20 Teraz dopiero kupiłeś bilet jak wygrali? :D

1

@Janiama Trenerem Rogers jest Sierzputowski.

1

@Sulimo Nie zgadzam się z tym. Mając tak kadrę powinien ligę wygrać z 10 punktową przewagą.

0

@SuperPatsonFCB Osobiście już nie wierzę. Jestem pogodzony z I ligą.

0

@Nazio87 Niby kiedy byli?

1

@Janiama Betis-Barca 1-1

0

@FCB24 A Leon to gdzie?

2

@Ali3231 Abde bym sprzedał, a Jutgle wypożyczył.

1

@Matix28 Lewy na skrzydle? :D

3

@AmigoBlancos Taka wiedzę jaką ma Borek o futbolu to nie ma żaden dziennikarz w Polsce. Ogromnym minusem Borka jest to, że robi z siebie celebryte i od jakiegoś czasu nie można z niego w ogóle zażartować.

2

@AmigoBlancos Borek nie powiedział, że na pewno przywrócą. Zapytał czy tak będzie, bo coś takiego wyczytał. Notabene ja też to czytałem.

1

@MesQueUnClub96 Do tego są jeszcze w finale DFB Pokal.

1

@Roobo Bayer wygrywa dzisiaj :)

0

@maniak33333 Jak Ty naliczyłeś 6 punktów przewagi nad Atletico i 5 nad Sevilla?

1

@Janiama 2-0 Barca

0

@michaelson8 Nie gra tylko dlatego, że jest wypożyczony. Wejście miał dobre, strzelił 6 bramek. Cabral wcale nie jest lepszy.

2

@PRINSU Grali w LE to jak mogli grać już w sobotę?

0

@Freudysta Już to słyszałem przed Śląskiem i Płockiem.

0

@Freudysta Jako kibic Wisły nie wierzę w utrzymanie. Game over. Po tym meczu się nie podniosą...

1

@Janiama 2-0 Barca

1

@Kitek1640 Skoro nie jest powołany to jak ma być na ławce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?