bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Napisałeś, że idzie jak burza po wygraniu jednego meczu :)
0
@Borneo Twoja Collins która idzie jak burza właśnie dostała 6-2, 6-2 pozdrawiam :)
2
@Borneo Ciekawe opinie z tym, że Collins idzie jak burza. Wygrała w Rzymie na razie jeden mecz. Pozamiatała Halep?jakby było 6-1, 6-1 to bym tak powiedział, a mecz trwał ponad 2 h. W Madrycie odpadła w 3 rundzie. Trochę szybko co nie?
0
@mcsarna No napastnikiem będzie, ale nie powiedział którym czy nr 1 czy nr 2.
0
@mcsarna Na ławce. Z całym szacunkiem dla Auby, ale jeśli on będzie pierwszą 9 w przyszłym sezonie to za dużo to my nie wygramy.
1
@ShawnC To mamy grać jednym PS cały sezon?
12
@Maciux7 To nie jest mecz o pietruszkę. Gramy o 2 miejsce. Więcej kasy, dla nas teraz każdy milion Euro się liczy.
0
@shvead20 Czyli mówiąc krótko kibic sukcesu :D
0
@Kitek1640 Pewnie tym bardziej, że wiele osób będzie miało wtedy długi weekend.
1
@shvead20 Teraz dopiero kupiłeś bilet jak wygrali? :D
1
@Janiama Trenerem Rogers jest Sierzputowski.
1
@Sulimo Nie zgadzam się z tym. Mając tak kadrę powinien ligę wygrać z 10 punktową przewagą.
0
@SuperPatsonFCB Osobiście już nie wierzę. Jestem pogodzony z I ligą.
0
@Nazio87 Niby kiedy byli?
1
@Janiama Betis-Barca 1-1
0
@FCB24 A Leon to gdzie?
2
@Ali3231 Abde bym sprzedał, a Jutgle wypożyczył.
1
@Matix28 Lewy na skrzydle? :D
3
@AmigoBlancos Taka wiedzę jaką ma Borek o futbolu to nie ma żaden dziennikarz w Polsce. Ogromnym minusem Borka jest to, że robi z siebie celebryte i od jakiegoś czasu nie można z niego w ogóle zażartować.
2
@AmigoBlancos Borek nie powiedział, że na pewno przywrócą. Zapytał czy tak będzie, bo coś takiego wyczytał. Notabene ja też to czytałem.
1
@MesQueUnClub96 Do tego są jeszcze w finale DFB Pokal.
1
@Roobo Bayer wygrywa dzisiaj :)
0
@maniak33333 Jak Ty naliczyłeś 6 punktów przewagi nad Atletico i 5 nad Sevilla?
1
@Janiama 2-0 Barca
0
@michaelson8 Nie gra tylko dlatego, że jest wypożyczony. Wejście miał dobre, strzelił 6 bramek. Cabral wcale nie jest lepszy.
2
@PRINSU Grali w LE to jak mogli grać już w sobotę?
0
@Freudysta Już to słyszałem przed Śląskiem i Płockiem.
0
@Freudysta Jako kibic Wisły nie wierzę w utrzymanie. Game over. Po tym meczu się nie podniosą...
1
@Janiama 2-0 Barca
1
@Kitek1640 Skoro nie jest powołany to jak ma być na ławce?