0

@mekston Już bez przesady, że mamy się Słowacji bać.

0

@VenoM Od środy jest od 23

0

@lisu01 To prawda ale dziewczyny z czasów Skowronskiej czy Werblinskiej były ładniejsze :)

2

@PatrychoO Koło 19-20 zawsze gdzieś jest.

3

@PatrychoO Nie ma jeszcze planu godzin na jutro.

8

@Kettger Dla mnie żadna strata, że Wijnaldum nie przyjdzie.

15

Czy jest tutaj ktoś oprócz mnie kto nie będzie ubolewał jeśli Wijnaldum do nas nie przyjdzie? :D

0

@michal26 Nie, Bednorz nie gra dobrze gra słabo. Z Włochami bardzo słabo w ataku tylko 3 piłki skończył. Wczoraj z USA dobrze zaczął ale im dalej tym nic nie kończył nie przez przypadek zdjął go w końcówce 2 seta.

1

@Yosemite Jak dla mnie obok Francji główny faworyt Euro.

0

@AmigoBlancos Dla mnie Dania zajdą bardzo daleko.

0

@Cobra303 Jutro z USA

0

@4drian0 Moge też prosić na priv :)

0

@dge21 Jeszcze parę lat temu, topowy trener ale teraz już nie. Podobny casus co Mourinho. Jako kibic Barcy bardzo mnie ten ruch cieszy :)

0

@Criss18Barca Ze Słowacją trzeba wygrać więc na wahadlo Jóźwiak.

0

@Uukasz_93 Nasi rezerwowy skład.

1

@kibicsportu Ja jako kibic Barcy też się cieszę z tego ruchu :)

2

@PatrychoO Jeszcze IO :)

0

@Deviler Jakbyś był po takim nokaucie co w walce z Wilderem też byś leżał :)

1

@tadzik447 Finał MŚ 2006 pewnie.

1

@DaPidejpi Za co Neymar?

1

@Messibestplayerintheworld Obawiam się, że szału nie będzie jeśli chodzi o transfery. Mam tylko nadzieję, że przyjdzie Depay.

1

@tadzik447 Oj przeczuwam dzisiaj ciężki mecz, Słoweńcy wyjdą najmocniejszym składem u nas na pewno dzisiaj nie zagrają Leon i Kurek. Na bank u nas zagrają Janusz, Kaczmarek, Kubiak, Śliwka tylko nie wiadomo kto zagra na środku i na libero.

1

@GeneralXavi Brak wyjścia z grupy będzie kompromitacją. Patrząc na nasz wyjściowy skład to naprawdę całkiem fajnie to wygląda. Mecz że Słowacją jest kluczowy jeśli nie wygramy to już można dalej nie grać.

1

@michal26 Bednorz też słabo wygląda.

1

@AmigoBlancos Reprezentacja Polski tylko z komentarzem duetu Swędrowski/Drzyzga.

0

@MSN30 Nic nie zakazał. W marcu normalnie były. Teraz też będą.

12

@Pogba Gattuso to wcale nie jest słaby trener.

1

@AmigoBlancos Całkowicie to nie. Są ludzie dla których kasa z Mopsu to jedyny dochód i bez tego ani rusz. 500+ to nie jest zły program ale niestety uczy ludzi nic nie robienia i nigdzie 500 nie wlicza się w dochód.

1

@AmigoBlancos Pracuje w pomocy społecznej i uważam, że jest duża część rodzin, którzy naprawdę z tego dobrze korzystają ale jest też duża część rodzin dla których kasa z Mopsu=po co pracować.

0

@Danchos Po pierwsze Fabiańskiemu nic poważnego nie jest, a po drugie Dragowski nie ma kontuzji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?