bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Już bez przesady, że mamy się Słowacji bać.
0
@VenoM Od środy jest od 23
0
@lisu01 To prawda ale dziewczyny z czasów Skowronskiej czy Werblinskiej były ładniejsze :)
2
@PatrychoO Koło 19-20 zawsze gdzieś jest.
3
@PatrychoO Nie ma jeszcze planu godzin na jutro.
8
@Kettger Dla mnie żadna strata, że Wijnaldum nie przyjdzie.
15
Czy jest tutaj ktoś oprócz mnie kto nie będzie ubolewał jeśli Wijnaldum do nas nie przyjdzie? :D
0
@michal26 Nie, Bednorz nie gra dobrze gra słabo. Z Włochami bardzo słabo w ataku tylko 3 piłki skończył. Wczoraj z USA dobrze zaczął ale im dalej tym nic nie kończył nie przez przypadek zdjął go w końcówce 2 seta.
1
@Yosemite Jak dla mnie obok Francji główny faworyt Euro.
0
@AmigoBlancos Dla mnie Dania zajdą bardzo daleko.
0
@Cobra303 Jutro z USA
0
@4drian0 Moge też prosić na priv :)
0
@dge21 Jeszcze parę lat temu, topowy trener ale teraz już nie. Podobny casus co Mourinho. Jako kibic Barcy bardzo mnie ten ruch cieszy :)
0
@Criss18Barca Ze Słowacją trzeba wygrać więc na wahadlo Jóźwiak.
0
@Uukasz_93 Nasi rezerwowy skład.
1
@kibicsportu Ja jako kibic Barcy też się cieszę z tego ruchu :)
2
@PatrychoO Jeszcze IO :)
0
@Deviler Jakbyś był po takim nokaucie co w walce z Wilderem też byś leżał :)
1
@tadzik447 Finał MŚ 2006 pewnie.
1
@DaPidejpi Za co Neymar?
1
@Messibestplayerintheworld Obawiam się, że szału nie będzie jeśli chodzi o transfery. Mam tylko nadzieję, że przyjdzie Depay.
1
@tadzik447 Oj przeczuwam dzisiaj ciężki mecz, Słoweńcy wyjdą najmocniejszym składem u nas na pewno dzisiaj nie zagrają Leon i Kurek. Na bank u nas zagrają Janusz, Kaczmarek, Kubiak, Śliwka tylko nie wiadomo kto zagra na środku i na libero.
1
@GeneralXavi Brak wyjścia z grupy będzie kompromitacją. Patrząc na nasz wyjściowy skład to naprawdę całkiem fajnie to wygląda. Mecz że Słowacją jest kluczowy jeśli nie wygramy to już można dalej nie grać.
1
@michal26 Bednorz też słabo wygląda.
1
@AmigoBlancos Reprezentacja Polski tylko z komentarzem duetu Swędrowski/Drzyzga.
0
@MSN30 Nic nie zakazał. W marcu normalnie były. Teraz też będą.
12
@Pogba Gattuso to wcale nie jest słaby trener.
1
@AmigoBlancos Całkowicie to nie. Są ludzie dla których kasa z Mopsu to jedyny dochód i bez tego ani rusz. 500+ to nie jest zły program ale niestety uczy ludzi nic nie robienia i nigdzie 500 nie wlicza się w dochód.
1
@AmigoBlancos Pracuje w pomocy społecznej i uważam, że jest duża część rodzin, którzy naprawdę z tego dobrze korzystają ale jest też duża część rodzin dla których kasa z Mopsu=po co pracować.
0
@Danchos Po pierwsze Fabiańskiemu nic poważnego nie jest, a po drugie Dragowski nie ma kontuzji :)