bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 Nie ma takiej opcji. Mówi Ci to kibic Wisły :) Porównaj sobie kadrę Wisły do kadry Warty czy Podbeskidzia.
0
@jakub1906 Bez przesady. Spada tylko jedna drużyna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Janiama Kto powiedział, że nie stać? Boniek wyraźnie w rozmowie z Wisnią i Polkosiem powiedział, że pieniądze nie są problemem. Kandydat? Już bardziej przekonuje mnie Carrera. Osobiście wolałbym aby był to trener który nie będzie musiał się uczy pracy selekcjonera.
2
@Janiama Jak dla mnie średni kandydat.
0
@mat32 To Marsylia jest we Włoszech?
0
@Danchos Wydaje mi się, że będzie jakiś Włoch ale z drugiej strony mam obawy żeby nie wyskoczył z trenerem typu Probierz.
0
@DonMatteo901 Ale on od 3-4 lat nie ma żadnej sensownej pracy.
0
@DonMatteo901 Xd to jest mój komentarz :)
1
@Janiama Jakoś na razie nie widać żeby go zegnali na soccial mediach. Młodzi może i za nim stali ale już starsi niekoniecznie co Lewy pokazał w wywiadzie.
0
@RosjaninBut Będzie Włoch
0
@LuisSalvano Niby kogo Ty chcesz wziąć teraz za darmo?
0
@LuisSalvano Według Ciebie to już Neymar od 1,5 roku powinien być w Barcelonie, Depay najpierw od latem potem od zimy. Ty nie rozumiesz, że nie ma kasy?
2
@Tomo1989 Właśnie po to tam pojechał żeby wywalczyć limit.
1
@LuisSalvano Ty to jakiś oderwany od rzeczywistości jesteś.
0
@Kapitan_SW Teraz jest inaczej? :)
0
@Bykunn Największy sukces Kubicy w rajdach?
Mistrz Świata WRC-2
Największy sukces Kajetanowicza w rajdach?
Vice Mistrz Świata WRC-2
Tak dla formalności :)
1
@Bykunn Taki Kubica w 2-3 lata swoich startów w rajdach osiągnął więcej niż Kajetanowicz przez całą swoją karierę :) On w ogóle nie powinien być nominowany. Dobra jeśli by został mistrzem świata WRC 3 to ok jeszcze jakoś bym zrozumiał.
0
@Bykunn Przepraszam możesz powtórzyć jakie wyniki ma Kajetanowicz? Nie wiem czy wiesz ale to III liga rajdowa.
0
@ArtTiguana99 Kruczek nie dostał też takiej technologii jak Horngacher. Sam Tajner o tym mówił w wywiadach, że Horngacher dostał od razu to o co Kruczek prosił latami.
0
@dniel Kajetanowicz 5 XD
0
@NeroTFP Jutro ma być jeszcze gorzej
3
@LionelM95 Dla mnie to nawet butelka Pepsi może kosztować 15 zł, nie pijam tego szajsu więc żadna strata :)
1
@NeroTFP W Rasnovie i tak jest tylko jeden konkurs więc pewnie więcej ekip odpuści.
10
@MarioVeB! No tak Twój idol Bartomeu i jego ekipa lepsi byli.
0
@MeMyselfAndI 18 stycznia 2022? Kto wie :)
0
@bixmix Też mi się dart spodobał ale do skoków to jeszcze daleko :)
1
@NeroTFP Szczerze to bardziej czekam teraz na info z Oberstdorfu...
0
Czyżby po emocjach dla nas w TCS? 1 wynik pozytywny wśród skoczków.
0
@amanter Gdzie oglądasz? Bo chciałem sobie obejrzeć finał z Niemcami