0

@jakub1906 Nie ma takiej opcji. Mówi Ci to kibic Wisły :) Porównaj sobie kadrę Wisły do kadry Warty czy Podbeskidzia.

0

@jakub1906 Bez przesady. Spada tylko jedna drużyna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Janiama Kto powiedział, że nie stać? Boniek wyraźnie w rozmowie z Wisnią i Polkosiem powiedział, że pieniądze nie są problemem. Kandydat? Już bardziej przekonuje mnie Carrera. Osobiście wolałbym aby był to trener który nie będzie musiał się uczy pracy selekcjonera.

2

@Janiama Jak dla mnie średni kandydat.

0

@mat32 To Marsylia jest we Włoszech?

0

@Danchos Wydaje mi się, że będzie jakiś Włoch ale z drugiej strony mam obawy żeby nie wyskoczył z trenerem typu Probierz.

0

@DonMatteo901 Ale on od 3-4 lat nie ma żadnej sensownej pracy.

0

@DonMatteo901 Xd to jest mój komentarz :)

1

@Janiama Jakoś na razie nie widać żeby go zegnali na soccial mediach. Młodzi może i za nim stali ale już starsi niekoniecznie co Lewy pokazał w wywiadzie.

0

@RosjaninBut Będzie Włoch

0

@LuisSalvano Niby kogo Ty chcesz wziąć teraz za darmo?

0

@LuisSalvano Według Ciebie to już Neymar od 1,5 roku powinien być w Barcelonie, Depay najpierw od latem potem od zimy. Ty nie rozumiesz, że nie ma kasy?

2

@Tomo1989 Właśnie po to tam pojechał żeby wywalczyć limit.

1

@LuisSalvano Ty to jakiś oderwany od rzeczywistości jesteś.

0

@Kapitan_SW Teraz jest inaczej? :)

0

@Bykunn Największy sukces Kubicy w rajdach?
Mistrz Świata WRC-2
Największy sukces Kajetanowicza w rajdach?
Vice Mistrz Świata WRC-2
Tak dla formalności :)

1

@Bykunn Taki Kubica w 2-3 lata swoich startów w rajdach osiągnął więcej niż Kajetanowicz przez całą swoją karierę :) On w ogóle nie powinien być nominowany. Dobra jeśli by został mistrzem świata WRC 3 to ok jeszcze jakoś bym zrozumiał.

0

@Bykunn Przepraszam możesz powtórzyć jakie wyniki ma Kajetanowicz? Nie wiem czy wiesz ale to III liga rajdowa.

0

@ArtTiguana99 Kruczek nie dostał też takiej technologii jak Horngacher. Sam Tajner o tym mówił w wywiadach, że Horngacher dostał od razu to o co Kruczek prosił latami.

0

@dniel Kajetanowicz 5 XD

0

@NeroTFP Jutro ma być jeszcze gorzej

3

@LionelM95 Dla mnie to nawet butelka Pepsi może kosztować 15 zł, nie pijam tego szajsu więc żadna strata :)

1

@NeroTFP W Rasnovie i tak jest tylko jeden konkurs więc pewnie więcej ekip odpuści.

10

@MarioVeB! No tak Twój idol Bartomeu i jego ekipa lepsi byli.

0

@MeMyselfAndI 18 stycznia 2022? Kto wie :)

0

@bixmix Też mi się dart spodobał ale do skoków to jeszcze daleko :)

1

@NeroTFP Szczerze to bardziej czekam teraz na info z Oberstdorfu...

0

Czyżby po emocjach dla nas w TCS? 1 wynik pozytywny wśród skoczków.

0

@amanter Gdzie oglądasz? Bo chciałem sobie obejrzeć finał z Niemcami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?