bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kamilo0066 Intensywnością gry bije La Lige na głowę
2
@xVENUMx Ale od mojego stadionu to Ty się odczep :)
0
@wroclawianin89 Cracovia w I lidze? Idealnie :)
0
@busquets5 Włodarczyk 2 h temu napisał artykuł, według jego informacji są duże szanse, że zagra z Anglią
2
@elmayakos Tłumaczka tego wywiadu była tragiczna
0
@VirtuoZ Jak można być za PSG? :D
1
@paweldunajecfcb U nas w Wielkopolsce mamy już dwie kolejki zagrane i jutro będzie komunikat co dalej. Czekamy.
0
@Ojciec5tkidzieci Dziekanowski obaj Hajty to najgorszy ekspert piłkarski w Polsce.
0
@Armin96 W pierwszej połowie nie grał w 4F tylko w Pumie.
0
@Katalonbar Jestem po dwóch dawkach Pfizera bez objawów ale 70 % osób u mnie z pracy miało objawy.
13
@FC1899Barca Rozumiem, że Euro będziesz oglądał nie w TVP tylko w necie?
3
@Joe_Pesci Przecież jest na ławce. Tydzień temu został zmieniony w przerwie.
0
@tobiasson92 Ja byłem szczepiony Pfizerem i oprócz lekkiego bólu ramienia po obu dawkach nic mi nie było ale już 70% osób z pracy miało powikłania.
0
@daniel32778 Jak byłem młodszy to przezywalem mecze itp teraz oczywiście oglądam i kibicuje ale jakoś już nie żyje tak tym. Dzisiaj wróciłem z pracy po 15 i dopiero sobie uświadomiłem, że wieczorem jest mecz :)
4
@daniel32778 Ja to już chyba za stary jestem na takie jaranie się meczem :)
0
@AllBundy Zadajesz takie pytanie jakbyś od wczoraj dopiero piłkę sledzil :)
0
@TR3YWAY Orlik płatny?
3
@mr_robot Nie zgodzę się Abruzzi i Mahone też super zagrane role.
1
@ściah Gdzie byłeś jak było źle? :D
0
@lukas992 Platforma streamingowa coś takiego jak DAZN już mają prawa do Bundesligi przez 4 lata.
0
@lukas992 LM dalej w Polsacie, a LE i Conference League bierze NENT. Czyli gorszego podziału już nie mogło być.
1
@BarcaInfo Gorszego podziału praw już nie mogło być...
0
@ShinobiQWE Stawiam podium:
1.Granerud
2. Lanisek
3. Stoch
Ryoyu w treningach nie błyszczał.
1
@ArterkHD My jutro już lige zaczynamy :)
1
@Pawlak1992 W pierwszej serii kontrola jest bodajże tylko na górze gdzie sprawdzany jest krok kombinezonu. Bardziej szczegółowa jest po drugiej serii.
2
@zadafcb Kiedyś też tak miałem, że żyłem meczami ale teraz im starszy jestem tym mniej. Oczywiście mecz obejrzę ale nie jest już tak, że od rana o meczu myślę :)
0
@tomek256 Na Kino Polska najlepszy odcinek Daleko od Szosy :)
0
Na jakich stronach teraz najlepiej oglądać filmy?
0
@Coutinho007 Co Wy tak przezywacie ten mecz? Wygrali to wygrali i tyle :)
0
@donleo12 Tak, jestem tydzień po pierwszej dawce :)