5

@kamilo0066 Intensywnością gry bije La Lige na głowę

2

@xVENUMx Ale od mojego stadionu to Ty się odczep :)

0

@wroclawianin89 Cracovia w I lidze? Idealnie :)

0

@busquets5 Włodarczyk 2 h temu napisał artykuł, według jego informacji są duże szanse, że zagra z Anglią

2

@elmayakos Tłumaczka tego wywiadu była tragiczna

0

@VirtuoZ Jak można być za PSG? :D

1

@paweldunajecfcb U nas w Wielkopolsce mamy już dwie kolejki zagrane i jutro będzie komunikat co dalej. Czekamy.

0

@Ojciec5tkidzieci Dziekanowski obaj Hajty to najgorszy ekspert piłkarski w Polsce.

0

@Armin96 W pierwszej połowie nie grał w 4F tylko w Pumie.

0

@Katalonbar Jestem po dwóch dawkach Pfizera bez objawów ale 70 % osób u mnie z pracy miało objawy.

13

@FC1899Barca Rozumiem, że Euro będziesz oglądał nie w TVP tylko w necie?

3

@Joe_Pesci Przecież jest na ławce. Tydzień temu został zmieniony w przerwie.

0

@tobiasson92 Ja byłem szczepiony Pfizerem i oprócz lekkiego bólu ramienia po obu dawkach nic mi nie było ale już 70% osób z pracy miało powikłania.

0

@daniel32778 Jak byłem młodszy to przezywalem mecze itp teraz oczywiście oglądam i kibicuje ale jakoś już nie żyje tak tym. Dzisiaj wróciłem z pracy po 15 i dopiero sobie uświadomiłem, że wieczorem jest mecz :)

4

@daniel32778 Ja to już chyba za stary jestem na takie jaranie się meczem :)

0

@AllBundy Zadajesz takie pytanie jakbyś od wczoraj dopiero piłkę sledzil :)

0

@TR3YWAY Orlik płatny?

3

@mr_robot Nie zgodzę się Abruzzi i Mahone też super zagrane role.

1

@ściah Gdzie byłeś jak było źle? :D

0

@lukas992 Platforma streamingowa coś takiego jak DAZN już mają prawa do Bundesligi przez 4 lata.

0

@lukas992 LM dalej w Polsacie, a LE i Conference League bierze NENT. Czyli gorszego podziału już nie mogło być.

1

@BarcaInfo Gorszego podziału praw już nie mogło być...

0

@ShinobiQWE Stawiam podium:
1.Granerud
2. Lanisek
3. Stoch
Ryoyu w treningach nie błyszczał.

1

@ArterkHD My jutro już lige zaczynamy :)

1

@Pawlak1992 W pierwszej serii kontrola jest bodajże tylko na górze gdzie sprawdzany jest krok kombinezonu. Bardziej szczegółowa jest po drugiej serii.

2

@zadafcb Kiedyś też tak miałem, że żyłem meczami ale teraz im starszy jestem tym mniej. Oczywiście mecz obejrzę ale nie jest już tak, że od rana o meczu myślę :)

0

@tomek256 Na Kino Polska najlepszy odcinek Daleko od Szosy :)

0

Na jakich stronach teraz najlepiej oglądać filmy?

0

@Coutinho007 Co Wy tak przezywacie ten mecz? Wygrali to wygrali i tyle :)

0

@donleo12 Tak, jestem tydzień po pierwszej dawce :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?