3

@czosnekfcb Polecam, gra aktorska wybitna. Film oddzielny.
P.S Jak można Batmana nie obejrzeć? :)

0

@SinMistico Rzeczywiście Bundelsiga jest bardzo słaba intensywnością gry bije na głowę La Lige.

0

@Encore Warto też dodać, że Belgowie przyjechali mocno eksperymentalnym składem.

1

@Danchos Szeroka kadra w poniedziałek

0

@Mow_mi_Douglas Wiesz co nie uważam żeby mu w Milanie nie wyszło. Na to jaki miał materiał ludzki osiągał dobre wyniki.

0

@Encore Nie no Szalpuk nie ma prawa jechać.

0

@JohnnyBarca Niech lepiej postawi na naszego rodaka Zalewskiego, a nie tam Trincao :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kibicsportu Naszą najsłabszą pozycją jest rozegranie.

1

@dmcteam Jestem po Pfizerze i zero skutków ubocznych po obu dawkach. W sumie to szczepiłem się na początku gdzie zatwierdzone były wtedy tylko Pfizer i Moderna.

1

@Wossi61FCB Nie macie ustnych więc nie dziwię się, że stresu nie masz :)

0

@AmigoBlancos Wy już na oparach jedziecie. Jeszcze LM macie.

0

@Pasiak Za to Cracovia jest wybitna xd

0

@Seledynowy Laskowski-Podolinski też świetny duet. Twaro i Smok meczów razem nie komentowali.

4

@AmigoBlancos 13/14 Atletico 1/4

2

@marcin62 Wiesz co można o nim mówić różne rzeczy ale on przynajmniej z tych ekspertów mecze ogląda( słychać, że jest na bieżąco).

1

@daniel32778 Może dlatego, że to był finał?

17

@LuisSalvano Ale nie porównuj Bilbao do Realu,PSG czy Juve

0

@Barca25 Nie oglądam bo tam żaden z czwórki nie ma zielonego pojęcia.

2

@Nazio87 Jak masz okazję to się szczep. Ja gdybym nie był zaszczepiony to właśnie byłbym na kwarantannie.

0

Dzisiaj o 21 na Canal+ Premium film o Komendzie.

0

@Criss18Barca Bo dzisiejszy finał jest za zeszły sezon.

0

@Nocturno Zależy od organizmu. Ja obie dawki przeszedłem bez skutków ubocznych, a osoby ode mnie z pracy w większości miały skutki uboczne ale po drugiej dawce.

0

@Xxxbarca4ever Kurła wiem o co Ci chodzi. Ale się z tym nie zgadzam. W dwóch najważniejszych konkursach drużynowych sezonu skoczył poniżej swojego poziomu.

0

@Xxxbarca4ever Napisałeś nadrabial w drużynie xd

0

@Xxxbarca4ever Sezon udany ale jest trochę niedosytu. Szczególnie końcówka sezonu gwałtowny spadek formy Kamila. Dawid zawiódł w najważniejszych imprezach sezonu oprócz TCS. Liczyłem na więcej w wykonaniu Klimka po początku sezonu. Na minus też Pilch który pod koniec jesieni skakał super. Kot również zawiódł. Zniszczoł w treningach fajnie przyszedł konkurs już dużo słabiej. Zdecydowanie największymi wygranymi są Piotrek i Andrzej. Trochę brakuje mi zwycięstw w tym sezonie. W PŚ 4 wygrane. 3x Kamil raz Dawid i wygrana Piotrka na MŚ czyli razem 5. Bez wygranej w drużynie. Szczególnie dużo szansa była w Zakopanem ale tam słabszy skok Andrzeja.

0

@Xxxbarca4ever No nie wiem czy Kubacki tak nadrabial w drużynie. Na najważniejszych imprezach MŚwL i MŚ zawiódł.

0

@monsterrize Pewnie ktoś z Ekstralapy xd widać jakie masz duże pojęcie kto jest w ogóle powołany :)

1

@FCB24 Jak już to Kaczmarek :)

2

@norbi77 Ćwiąkała mocno obniżył loty ostatnio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?