bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@czosnekfcb Polecam, gra aktorska wybitna. Film oddzielny.
P.S Jak można Batmana nie obejrzeć? :)
0
@SinMistico Rzeczywiście Bundelsiga jest bardzo słaba intensywnością gry bije na głowę La Lige.
0
@Encore Warto też dodać, że Belgowie przyjechali mocno eksperymentalnym składem.
1
@Danchos Szeroka kadra w poniedziałek
0
@Mow_mi_Douglas Wiesz co nie uważam żeby mu w Milanie nie wyszło. Na to jaki miał materiał ludzki osiągał dobre wyniki.
0
@Encore Nie no Szalpuk nie ma prawa jechać.
0
@JohnnyBarca Niech lepiej postawi na naszego rodaka Zalewskiego, a nie tam Trincao :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kibicsportu Naszą najsłabszą pozycją jest rozegranie.
1
@dmcteam Jestem po Pfizerze i zero skutków ubocznych po obu dawkach. W sumie to szczepiłem się na początku gdzie zatwierdzone były wtedy tylko Pfizer i Moderna.
1
@Wossi61FCB Nie macie ustnych więc nie dziwię się, że stresu nie masz :)
0
@AmigoBlancos Wy już na oparach jedziecie. Jeszcze LM macie.
0
@Pasiak Za to Cracovia jest wybitna xd
0
@Seledynowy Laskowski-Podolinski też świetny duet. Twaro i Smok meczów razem nie komentowali.
4
@AmigoBlancos 13/14 Atletico 1/4
2
@marcin62 Wiesz co można o nim mówić różne rzeczy ale on przynajmniej z tych ekspertów mecze ogląda( słychać, że jest na bieżąco).
1
@daniel32778 Może dlatego, że to był finał?
17
@LuisSalvano Ale nie porównuj Bilbao do Realu,PSG czy Juve
0
@Barca25 Nie oglądam bo tam żaden z czwórki nie ma zielonego pojęcia.
2
@Nazio87 Jak masz okazję to się szczep. Ja gdybym nie był zaszczepiony to właśnie byłbym na kwarantannie.
0
Dzisiaj o 21 na Canal+ Premium film o Komendzie.
0
@Criss18Barca Bo dzisiejszy finał jest za zeszły sezon.
0
@Nocturno Zależy od organizmu. Ja obie dawki przeszedłem bez skutków ubocznych, a osoby ode mnie z pracy w większości miały skutki uboczne ale po drugiej dawce.
0
@Xxxbarca4ever Kurła wiem o co Ci chodzi. Ale się z tym nie zgadzam. W dwóch najważniejszych konkursach drużynowych sezonu skoczył poniżej swojego poziomu.
0
@Xxxbarca4ever Napisałeś nadrabial w drużynie xd
0
@Xxxbarca4ever Sezon udany ale jest trochę niedosytu. Szczególnie końcówka sezonu gwałtowny spadek formy Kamila. Dawid zawiódł w najważniejszych imprezach sezonu oprócz TCS. Liczyłem na więcej w wykonaniu Klimka po początku sezonu. Na minus też Pilch który pod koniec jesieni skakał super. Kot również zawiódł. Zniszczoł w treningach fajnie przyszedł konkurs już dużo słabiej. Zdecydowanie największymi wygranymi są Piotrek i Andrzej. Trochę brakuje mi zwycięstw w tym sezonie. W PŚ 4 wygrane. 3x Kamil raz Dawid i wygrana Piotrka na MŚ czyli razem 5. Bez wygranej w drużynie. Szczególnie dużo szansa była w Zakopanem ale tam słabszy skok Andrzeja.
0
@Xxxbarca4ever No nie wiem czy Kubacki tak nadrabial w drużynie. Na najważniejszych imprezach MŚwL i MŚ zawiódł.
0
@monsterrize Pewnie ktoś z Ekstralapy xd widać jakie masz duże pojęcie kto jest w ogóle powołany :)
1
@FCB24 Jak już to Kaczmarek :)
2
@norbi77 Ćwiąkała mocno obniżył loty ostatnio