0

@Janiama Pupilka Ci sprzedali :)

0

@SonBarcaGoku Nie, Bayern ich rozklepie :)

0

@xBoMBoWiECx Myślałem, że w niedzielę gramy :)

0

@pride1899 W treści artykułu nie ma zdania, że już został dyrektorem sportowym tylko niby są prowadzone rozmowy. Więc wnioskuję, że przeczytałeś tylko tytuł :) Tak jak pisałem wyżej Stano już to wyśmiał.

0

@pride1899 Po pierwsze przeczytaj najpierw dobrze :) po drugie Stano już to wysmiał na tt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Korone miał

2

@LuisSalvano Zapomniałeś o Mario :D

3

@Janiama Stary już naprawdę przestań się dalej ośmieszać. Zachowaj się w końcu jak dorosły facet, a nie dzieciak. Napisałeś, że odchodzisz zrobiłeś ankietę( co osobiście uważam za zenade), a i tak cały czas piszesz. Tak się zachowuje dorosły facet zmieniając zdanie jak kobieta w ciąży?

0

@Fartlow Właśnie podbijam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@bixmix Lyon pół roku przerwy mieli więc czemu mają nie grać normalnie :) Bayern też weekendowy mecz w Pucharze ma przełożony. Atletico również zaczyna od trzeciej kolejki tak jak my. To już decyzja La Ligi, że tak zaczynamy.

2

@kamilo0066 Dla mnie zasłużona kara. Z resztą to nie pierwsze jego takie niestosowne zachowanie.

2

@Kettger 26-27 września

3

@kaamil1910 Bereś na LO znowu? I po tym wielbłądzie jaki zrobił przy bramce?

0

@Janiama Ty bez tej strony to żyć nie możesz jednak :P

1

@MesQueUnClub_87 Ale okręgówką to Ty sobie twarzy nie wycieraj :)

0

@MaziFCB Ale to znowu jest budowanie drużyny na gościach około 30. Pjanic, Wijnaldum. Może pora dać szansę wychowankom?

1

@fcbarcafan19 Odkąd pamiętam jest tylko na Eurosporcie :)

0

@MESSIah16 Bernal

0

@BarcaInfo Ale zaczynamy od trzeciej kolejki

1

@Mamrotek22 Tyle razy było Barca zaczyna sezon od trzeciej kolejki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonAndresFCB Tak, niech napisze, że jego czas w Barcelonie dobiegl końca i chce odejść. Uwielbiam go ale takie zachowanie jest bardzo słabe. A jak się okaże, że nie odejdzie to co przez rok nie będzie trenował?

2

Uwielbiam Leo, nie dziwię mu się, że chce odejść ale jego zachowanie jest słabe.Jest kapitanem tej drużyny. Takim zachowaniem nie pluje w twarz Bartomeu tylko pluje w twarz kolegą z drużyny czy nam zwykłym kibicom. Cały czas milczy czy tak ciężko jest wrzucić do neta oświadczenie gdzie wytłumaczy co i jak?

2

@Jaca27 Kurła,a gdzie ten Tomasz grał? :)

1

@NeroTFP Jak można lubić Schmitta czy Hannavalda toż to dwaj najwięksi wrogowie mojego dzieciństwa :)

114

@Janiama Ale Ty jesteś śmieszny. Dorosły facet, a zachowuje się jak dziecko głosowania robi xd

0

@LucaBrasi Osobiście Albe bym zostawił.

1

@LucaBrasi Ale kto ma wtedy grać na LO? Bo chyba nie Firpo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?