bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Pupilka Ci sprzedali :)
0
@SonBarcaGoku Nie, Bayern ich rozklepie :)
0
@xBoMBoWiECx Myślałem, że w niedzielę gramy :)
0
@pride1899 W treści artykułu nie ma zdania, że już został dyrektorem sportowym tylko niby są prowadzone rozmowy. Więc wnioskuję, że przeczytałeś tylko tytuł :) Tak jak pisałem wyżej Stano już to wyśmiał.
0
@pride1899 Po pierwsze przeczytaj najpierw dobrze :) po drugie Stano już to wysmiał na tt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Korone miał
2
@LuisSalvano Zapomniałeś o Mario :D
3
@Janiama Stary już naprawdę przestań się dalej ośmieszać. Zachowaj się w końcu jak dorosły facet, a nie dzieciak. Napisałeś, że odchodzisz zrobiłeś ankietę( co osobiście uważam za zenade), a i tak cały czas piszesz. Tak się zachowuje dorosły facet zmieniając zdanie jak kobieta w ciąży?
0
@Fartlow Właśnie podbijam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@bixmix Lyon pół roku przerwy mieli więc czemu mają nie grać normalnie :) Bayern też weekendowy mecz w Pucharze ma przełożony. Atletico również zaczyna od trzeciej kolejki tak jak my. To już decyzja La Ligi, że tak zaczynamy.
2
@kamilo0066 Dla mnie zasłużona kara. Z resztą to nie pierwsze jego takie niestosowne zachowanie.
2
@Kettger 26-27 września
3
@kaamil1910 Bereś na LO znowu? I po tym wielbłądzie jaki zrobił przy bramce?
0
@Janiama Ty bez tej strony to żyć nie możesz jednak :P
1
@MesQueUnClub_87 Ale okręgówką to Ty sobie twarzy nie wycieraj :)
0
@MaziFCB Ale to znowu jest budowanie drużyny na gościach około 30. Pjanic, Wijnaldum. Może pora dać szansę wychowankom?
1
@fcbarcafan19 Odkąd pamiętam jest tylko na Eurosporcie :)
0
@MESSIah16 Bernal
0
@BarcaInfo Ale zaczynamy od trzeciej kolejki
1
@Mamrotek22 Tyle razy było Barca zaczyna sezon od trzeciej kolejki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonAndresFCB Tak, niech napisze, że jego czas w Barcelonie dobiegl końca i chce odejść. Uwielbiam go ale takie zachowanie jest bardzo słabe. A jak się okaże, że nie odejdzie to co przez rok nie będzie trenował?
2
Uwielbiam Leo, nie dziwię mu się, że chce odejść ale jego zachowanie jest słabe.Jest kapitanem tej drużyny. Takim zachowaniem nie pluje w twarz Bartomeu tylko pluje w twarz kolegą z drużyny czy nam zwykłym kibicom. Cały czas milczy czy tak ciężko jest wrzucić do neta oświadczenie gdzie wytłumaczy co i jak?
2
@Jaca27 Kurła,a gdzie ten Tomasz grał? :)
1
@NeroTFP Jak można lubić Schmitta czy Hannavalda toż to dwaj najwięksi wrogowie mojego dzieciństwa :)
114
@Janiama Ale Ty jesteś śmieszny. Dorosły facet, a zachowuje się jak dziecko głosowania robi xd
0
@LucaBrasi Osobiście Albe bym zostawił.
1
@LucaBrasi Ale kto ma wtedy grać na LO? Bo chyba nie Firpo.