0

@PatrykBarca Porównanie kompletnie z czapy. Puig dopiero wchodzi do drużyny, a porownujesz go do Roberto który od lat gra w pierwszym zespole.

0

@Gaucho Wiesz ja nie chce przez następne minimum 3,5 roku żyć w kraju którym panuje dyktatura. Masz rację dobre piszesz obudzcie się.

0

@Azi Żadna propaganda tylko moje zdanie. Dla mnie nie idąc na wybory godzisz się na to co jest. Trzaskowski nie jest idealny ale trzeba powoli odsuwac od władzy Pis.

0

@masq Dalej swoje? Xd chyba mnie z kimś mylisz nie przypominam sobie żebyśmy w ostatnim czasie mieli jakąś wymianę zdań :)

0

@kkbarca Zadziwia mnie jak jeden mecz zmienił postrzeganie Roberto na ŚP niech zagra takich meczów z 10 to pogadamy. Co do tego ustawienia jak w meczu z Villarreal. Pamiętaj, że zagrali z nami odważnie, a mam wątpliwości czy takie ustawienie sprawdzi się na autobusy. Przy takiej taktyce trzeba mieć bardzo dobrych ofensywnych bocznych obrońców. A u nas o ile Alba daje radę tak Semedo mnie kompletnie nie przekonuje.

6

@masq Czyli tak naprawdę oddacie glos na Dude.

0

@Janiama Moim zdaniem sa niestety małe szanse na wygraną Trzaskowskiego.

1

@Kubox Hmm z Lecha moim zdaniem Kamiński. Dlaczego? Dobra technika, szybki na pierwszych metrach. Według mnie zrobi większą karierę niż Jóźwiak. Jeszcze z rok temu napisalbym, że Gumny ale jakie kontuzje hamują. Dużo osób twierdzi, że największy potencjał ma Marchwinski ale jego nie oceniam za mało razy go widziałem. Jeśli chodzi o inne kluby to jestem w stanie się założyć, że duża karierę zrobią Buksa i Karbownik.

0

Tak się zasanawiam czy to nie był nasz najlepszy mecz w tym sezonie?

0

I co hejterzy? Gdzie jesteście? :D

0

@itmustbejoke Ja bym poczekał.

0

@Kamiloza91 Właśnie moim zdaniem będzie więcej kalkulacji w jednym meczu. Poza tym takiej fascynującej edycji jak była rok temu jeszcze nie będzie długo.

1

@darek60 Dziadek xd to pokaż mi w tym klubie klasowego LS.

0

Można się śmiać z Bońka ale trzeba przyznać, że za jego kadencji szkolenie młodzieży się poprawiło. Tak samo przepis o młodzieżowcu był bardzo dobrym pomysłem.

0

@A_Gomesinho_21 Bayernu? Na luzie wygrają.

1

@Kapitan hawk Powtórka karnego była tak jak w meczu z nami.

0

@Janiama Też bym chciał żeby wygrał Trzaskowski ale nie ma szans. Za dużo strata.

0

@FcBarcaCules Nie damy bo nie ma z czego.

0

@AmigoBlancos Wiesz w końcu tego mistrza musieliscie wygrać. Który to tytułu w ostatnich 10 latach? 3? Trochę słabo. Poza tym Barca jest tak słaba w tym sezonie, a Wy macie raptem 4 pkt przewagi :)

1

@DonMatteo901 Wiesz co czy Semedo gra tak dobrze? Dla mnie nie. Ok potrafi wyjść na pozycję ale co z tego skoro nie wie co ma piłka zrobić. Zrobi 3 kroki do przodu i podanie wszerz albo do tyłu. Cały czas mówię, że to nie jest obrońca na Barcelone.

0

@escarabajo Wiesz co ale czy on w tym Juve będzie grał?

0

@Zoker Skoro Trzaskowskiemu dodałeś po przecinku to Dudzie też dodaj :) czyli 43,67

0

@Arkon Real nasi goni w plebiscycie frajerów na rynku transferowym. Oddać takiego grajka za 40 baniek.

0

Grosik po przerwie to ma problem ze zmieszczeniem się w kadrze meczowej.

0

@MichalZZZ Widzisz, a ja właśnie za Chiny nie rozumiem fenomenu tego serialu. Obejrzałem 3 odcinki pierwszego sezonu i sobie odpuściłem.

0

@MarioVeB! Wybór duży : Grosik, Kuba, Jóźwiak, Kadzior, Szymański, Frankowski, Wszołek, rzeczony przez Ciebie Placheta nie zapominajmy o Kapustce. Masz tutaj 9 zawodników więc to jest deficyt?
Tak dla porownania kogo mamy regularnie grającego na ŚO?
Glik, Bednarek,Jedza, Cionek i kto jeszcze? Pazdana nie liczę bo Brzeczek go odpalił.

0

@MarioVeB! Skrzydła to obecnie w kadrze całkiem dobrze obsadzona pozycja jest dużo zawodników do wyboru. Deficyt to my mamy ale ze stoperami.

0

@Gomess Rakitic czy Dembele jakoś nie mają z tym problemu. Ma ważny kontrakt. Gdyby nie chciał to by się nie zgodził.

0

Arthur coś długo nie dał się namawiać. Jak to leciało? Barca klubem jego marzeń?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?