1

@Majkel34 Mięśnie w boksie to nie wszystko. Joshua już się o tym przekonał.

1

@ShinobiQWE Te badania miały na celu wyłowić potencjalnie zagrożonych. Dzisiaj każdy który miał wynik pozytywny został poddany testom typowo na koronę.

3

@Majkel34 Fury zrobi z Joshuą to samo co zrobił z Wilderem.

0

@Messibestplayerintheworld A to będzie w ogóle coś takiego jak presezon w tym roku?

0

@Szicek10 Aż będzie lek lub szczepionka.

0

@ShinobiQWE Włosi dograją prędzej niż Hiszpanie tak mi się wydaję.

1

@Prezes_sycylijczyk Dlaczego mają nie przetrwać? Skoro teraz dają radę to jak ruszy sport będzie jeszcze lepiej. Dla mnie ten projekt to strzał w dziesiątkę. Moim zdaniem już teraz mają dwa najbardziej merytoryczne programy sportowe w Polsce.

0

Chyba Koźmiński :)

0

@tobiasson92 Ale kluby Bundesligi trenują już 3 tygodnie.

0

@Hiacynk Dokładnie niech to powoli wszystko rusza.

0

@Isso89 Maksymalnie 6 osób dobre i to.

0

@tobiasson92 Koniec maja? Moim zdaniem ten termin nie możliwy. Już jest koniec kwietnia, a nie ma żadnych konkretów. Gdzie tu zrobić testy, przygotować protokoły jak ma to wszystko wyglądać. I na koniec najważniejsze treningi najpierw w grupkach potem całą drużyną. Po takiej przerwie gdzieś z 2-3 tygodnie muszą potrenowac.

0

Tak czytam wszystkie informacje na temat wznowienia La Ligi i słabo to wygląda żadnych konkretów, a czas leci. Na dzisiaj jeśli miałbym obstawić to powiedziałabym, że La Liga nie zostanie wznowiona. Jakie jest Wasze zdanie?

0

@Jaca27 Dlaczego 20?

0

@Commando Tylko idąc tym tokiem myślenia, że nie zagrają dopoki bedzie zagrożenie. Czyli mam rozumieć, że przez najbliższy rok albo i dłużej też nie zamierzają grać? Nie zanosi sie żeby wcześniej była szczepionka.

0

@Janiama Tia na pewno oglądają powtórki :)

0

@VenoM Moim zdaniem priorytetem powinien być skrzydłowy. 9 nie jest niezbędna.

2

Ale by teraz siadł do obiadku taki meczyk Betis-Celta

0

@Jaca27 Gdzie Ty ten upał masz? :)

0

@Kvothe07 Jak siedzi z kumplem w samochodzie to musi mieć maseczke.

5

@tobiasson92 W tym roku wakacyjnego wyjazdu to Ty sobie nie planuj.

5

@Kamil92 Ale jaki sens ma podawanie konkretnych dat skoro nawet nie wiemy co będzie za 3 dni?

3

@tobiasson92 Oby coś się ruszyło teraz to nawet by się obejrzało taki mecz Schalke-Hertha :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Shapiro Ty się mylisz powiedział tak jak napisałem wyżej z maseczkami. O kominy, szaliki było osobne pytanie czy trzeba nosić maseczki? Odpowiedział, że nie mogą być szaliki, kominy.

0

@Shapiro Nie powiedział, że ludzie mają używać szalików, kominów itp Powiedział żeby ludzie zostawili maseczki chirurgiczne lekarzom, a sami używali maseczek bawełnianych wielokrotnego użytku.

1

@tobiasson92 2tygodnie? Jak dla mnie minimum miesiąc. Szumowski dzisiaj powiedział, że maseczki zostaną z nami na długo.

4

@barcafan9512 I przez takich ludzi długo jeszcze nie wrócimy do normalności.

1

@Theodore_Bagwell Możesz jechać w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb.

4

@taktyk93 Serio trzeci sezon był dla Ciebie lepszy niż czwarty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?