bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majkel34 Mięśnie w boksie to nie wszystko. Joshua już się o tym przekonał.
1
@ShinobiQWE Te badania miały na celu wyłowić potencjalnie zagrożonych. Dzisiaj każdy który miał wynik pozytywny został poddany testom typowo na koronę.
3
@Majkel34 Fury zrobi z Joshuą to samo co zrobił z Wilderem.
0
@Messibestplayerintheworld A to będzie w ogóle coś takiego jak presezon w tym roku?
0
@Szicek10 Aż będzie lek lub szczepionka.
0
@ShinobiQWE Włosi dograją prędzej niż Hiszpanie tak mi się wydaję.
1
@Prezes_sycylijczyk Dlaczego mają nie przetrwać? Skoro teraz dają radę to jak ruszy sport będzie jeszcze lepiej. Dla mnie ten projekt to strzał w dziesiątkę. Moim zdaniem już teraz mają dwa najbardziej merytoryczne programy sportowe w Polsce.
0
Chyba Koźmiński :)
0
@tobiasson92 Ale kluby Bundesligi trenują już 3 tygodnie.
0
@Hiacynk Dokładnie niech to powoli wszystko rusza.
0
@Isso89 Maksymalnie 6 osób dobre i to.
0
@tobiasson92 Koniec maja? Moim zdaniem ten termin nie możliwy. Już jest koniec kwietnia, a nie ma żadnych konkretów. Gdzie tu zrobić testy, przygotować protokoły jak ma to wszystko wyglądać. I na koniec najważniejsze treningi najpierw w grupkach potem całą drużyną. Po takiej przerwie gdzieś z 2-3 tygodnie muszą potrenowac.
0
Tak czytam wszystkie informacje na temat wznowienia La Ligi i słabo to wygląda żadnych konkretów, a czas leci. Na dzisiaj jeśli miałbym obstawić to powiedziałabym, że La Liga nie zostanie wznowiona. Jakie jest Wasze zdanie?
0
@Jaca27 Dlaczego 20?
0
@Commando Tylko idąc tym tokiem myślenia, że nie zagrają dopoki bedzie zagrożenie. Czyli mam rozumieć, że przez najbliższy rok albo i dłużej też nie zamierzają grać? Nie zanosi sie żeby wcześniej była szczepionka.
0
@Janiama Tia na pewno oglądają powtórki :)
0
@VenoM Moim zdaniem priorytetem powinien być skrzydłowy. 9 nie jest niezbędna.
2
Ale by teraz siadł do obiadku taki meczyk Betis-Celta
0
@Jaca27 Gdzie Ty ten upał masz? :)
0
@Kvothe07 Jak siedzi z kumplem w samochodzie to musi mieć maseczke.
5
@tobiasson92 W tym roku wakacyjnego wyjazdu to Ty sobie nie planuj.
5
@Kamil92 Ale jaki sens ma podawanie konkretnych dat skoro nawet nie wiemy co będzie za 3 dni?
3
@tobiasson92 Oby coś się ruszyło teraz to nawet by się obejrzało taki mecz Schalke-Hertha :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Shapiro Ty się mylisz powiedział tak jak napisałem wyżej z maseczkami. O kominy, szaliki było osobne pytanie czy trzeba nosić maseczki? Odpowiedział, że nie mogą być szaliki, kominy.
0
@Shapiro Nie powiedział, że ludzie mają używać szalików, kominów itp Powiedział żeby ludzie zostawili maseczki chirurgiczne lekarzom, a sami używali maseczek bawełnianych wielokrotnego użytku.
1
@tobiasson92 2tygodnie? Jak dla mnie minimum miesiąc. Szumowski dzisiaj powiedział, że maseczki zostaną z nami na długo.
4
@barcafan9512 I przez takich ludzi długo jeszcze nie wrócimy do normalności.
1
@Theodore_Bagwell Możesz jechać w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb.
4
@taktyk93 Serio trzeci sezon był dla Ciebie lepszy niż czwarty?