bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gloin12 Cuenca i Tello byli lepsi? Nie zapomnij, że Ansu ma 17 lat.
12
Szkoda Thiema... Dzisiaj najpierw wygrana Krafta teraz Djokovicia obu nie lubię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hiacynk Na Djokovicia nie znajdzie się mocny w tym roku. Jutro stawiam gładkie 3-0 z Federerem.
1
@MesQueUnClub96 W kontynentalnym skaczą z 4-5 belek wyżej niż w PŚ.
5
@Janiama Ale nie musisz za każdym razem pisać, że zmiana trenera była błędem. Już każdy wie co sądzisz na ten temat.
0
@Cariones Gauff może w przyszłości zdominować kobiecy tenis na lata.
9
@Kapitan hawk Griezmann to u nas 90% meczów gdzie zagrał?
0
@Lisek Mecze 1/8 są w przyszłym tygodniu?
0
@MarioVeB! Kolega ma rację, że Hurkacz jeszcze przegrywa mecze głową z Millmanem najlepszy przykład. Natomiast Iga dzisiaj im trudniejsze momenty w meczu miała tym lepiej grała. Każdy chyba wie, że Iga pod każdym względem ma wyższy potencjał niż Hubert. Poza tym gdzie był Hubert w wieku 18 lat, a gdzie jest Iga?
0
@Kengo Czemu oni dziewczynę starzeją? Iga 19 kończy dopiero 31.05. W tej chwili ma 18 lat.
6
@Majkel34 Joanna Kuberska
6
Jednak Valverde to był ofensywny trener :P
12
@Janiama Jak nie krytykujesz? w każdym poście o trenerze dajesz pstryczek w nos Setienowi.
3
@Janiama Stary już daj sobie spokój. Pierwszy obrońca Valverde.
0
@hank_moody Na pewno nie wyjdzie taki środek pola jak napisałeś :)
0
@Avada Kedavra Moim zdaniem Puig wyjdzie w pierwszym składzie.
0
@Bykunn Xd nie ma to jak dopowiadać sobie :) Gdzie Ty tu hejt widzisz? Wyrażam swoją opinię. Jestem pewien, że nie wyjdzie taki środek pola. Za Valverde pewnie ale nie u Setiena.
0
@Bykunn Niby co się zaczęło? Xd
2
Tak patrzę te przewidywane składy na dzisiaj i w trzech gazetach na cztery jest środek pola Busi, Vidal,Rakitic. Nie wierze, że Setien wyjdzie takim środkiem pola.
2
@michal26 W ten weekend odbywa się cykl Titisee-Neustadt 5, gdzie do końcowej noty wliczonych będzie 5 skoków.
3
@Katalonbar Moim zdaniem zagra na pewno Puig w pierwszym składzie.
0
@chavez Puig zagra w pierwszym składzie zobaczysz.
0
@MarioVeB! Powiedział tak nigdy nie przykladam dużej uwagi do przygotowania fizycznego czyli wniosek jest ten sam. Co jest teraz w obecnej piłce podstawą jak nie bieganie?
1
@MarioVeB! Valverde i Bartomeu to jakaś Twoja rodzina, że ich tak bronisz?
0
@jaras121 Jak wyglądała intensywność gry za Valverde? Jak trenują tak grają.
0
@Janiama Aha. To mi wytlumaczyles.
2
@Mathew86 Niech mają wolne te 3 dni ale jeszcze środa? Z resztą widać jak za Valverde wyglądała intensywność gry. Valverde sam wypalił, że dla niego przygotowanie fizyczne nie jest ważne. W obecnej piłce to jest podstawa.
6
@MarioVeB! Świetnie mam propozycję. Może niech w tygodniu gdzie jest mecz tylko w weekend niech trenują raz w tygodniu, a w tygodniu gdzie mecz jest środa-niedziela niech w ogóle nie trenują. Jeszcze się przemecza. Co Ty na to?
P.S w pracy też tyle wolnego Ci szef daje?
3
@Janiama To wytłumacz mi ilość wolnych dni, które dał im Valverde?