bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
panowie znacie jakieś znane osoby które kibicują Barcie??
0
fanthomas
święte słowa
0
tak ale na głównym kanale NSport jest mecz Dortmund-Arsenal.Na jakiś innym kanale puszczą.Ja mamy tylko główny kanał nSport więc na necie obejrze.
0
na NSport nie ma transmisji tego meczu.Pokazują dortmund-arsenal.
0
matiago
po co tu wchodzisz i piszesz takie głupoty? wejdź sobie na waszą stronę i tam sobie pisz,a nie tutaj szukasz zaczepki.
0
widzę,że tu niektórzy zamiast mecz z Niemcami oglądali Hiszpanie z kelnerami z Liechtensteinu...
ale macie panowie patriotyzm!!!!
0
zobaczcie panowie jak to dobrze nie denerwujemy się czy ktoś jeszcze przyjdzie do 24 czy nie.Mamy spokój,kadra kompletna.
VAMOS BARCA!!
0
znakomity mecz w takim ustawieniu.Dla mnie na szczególne uznanie zasługują po wczorajszym meczu;Thiago-kapitalny mecz bramka i 2 asysty.Messi-co tu douzo pisać GENIUSZ,Cesc-już zrozumiał naszą taktykę,Keita-świetny mecz Seydou czyścił wszystko.
Trochę zagubiony był Pedro,ale to jeszcze spokojnie dojdzie do formy.Co do Alexisa to niezły mecz w ofensywie,ale znakomity w odbiorze piłki podobnie jak Pedro.
VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!
0
PitBull_FCB
panowie czytam sobie co nasz kolega napisał i nie wiem co o nim myśleć...
0
panowie nasze chłopaki dadzą radę,szanuje Villarreal ale to my wygramy.
Vamos Barca!!!!!!!!!!
0
ten jetkinson na prawej obronie to jakieś nie porozumienie
0
oglądam właśnie mecz Manchester-Arsenal jest 3-0 po pięknej bramce Rooneya z wolnego przed chwilką.Asenal gra kompletny piach.
0
szkoda,że dortmund trafił do tej samej części grup co my,chętnie bym ich mecze obejrzał a tak to lipa
0
nelson25
dzięki!
0
nelson25
masz terminarz wszystkich grup??
0
ventotene4
powiedz mi czy na jakiejś pozycji macie lepszego zawodnika od tego który gra u nas?
Gra Barcy opiera sie na 2 zawodnikach to ciekawe!!
0
13 września Barca-Milan na Camp Nou
0
zabawiłem się w losowanie i wyszło mi:
Grupa H
Barca
Cska
Lille
Trabzonspor
Co wy na taką grupę?;p
0
jestem jak najbardziej za tym żeby przyszedł,ale jeszcze poczekajmy na oficjalne potwierdzenie.
0
panowie poczekajmy z transferem fabsa.Jeszcze nie podpisał kontraktu.
0
Wenger stwierdził w krótkim oświadczeniu dla telewizji Arsenalu, iż: Jeśli proponowana oferta Barcelony jest rzeczywista, to Cesc opuści klub.
0
czekam żeby do jutro został transfer potwierdzony,jutro idę na wesele będzie co opijać!!
0
jest w końcu saga się skończy.Teraz tylko czekamy na oficjalne potwierdzenie klubów!
0
to zwracam honor,tak tylko zerknąłem co jest na samej górze.
0
najpierw się naucz pisać,a potem dopiero pisz koleś
0
jedzie Monachium zwiedzić;p
0
ja czekam na finał z Milanem.Kumpel jest fanem Milanu więc byłby ciekawy mecz;p
0
widze,że kolega bardzo się orientuje..
konrad1710
0
chyba po Copa America odpoczywa nie?
0
Ziros
a jakie masz mecze nagrane?