0

panowie znacie jakieś znane osoby które kibicują Barcie??

0

fanthomas

święte słowa

0

tak ale na głównym kanale NSport jest mecz Dortmund-Arsenal.Na jakiś innym kanale puszczą.Ja mamy tylko główny kanał nSport więc na necie obejrze.

0

na NSport nie ma transmisji tego meczu.Pokazują dortmund-arsenal.

0

matiago

po co tu wchodzisz i piszesz takie głupoty? wejdź sobie na waszą stronę i tam sobie pisz,a nie tutaj szukasz zaczepki.

0

widzę,że tu niektórzy zamiast mecz z Niemcami oglądali Hiszpanie z kelnerami z Liechtensteinu...

ale macie panowie patriotyzm!!!!

0

zobaczcie panowie jak to dobrze nie denerwujemy się czy ktoś jeszcze przyjdzie do 24 czy nie.Mamy spokój,kadra kompletna.

VAMOS BARCA!!

0

znakomity mecz w takim ustawieniu.Dla mnie na szczególne uznanie zasługują po wczorajszym meczu;Thiago-kapitalny mecz bramka i 2 asysty.Messi-co tu douzo pisać GENIUSZ,Cesc-już zrozumiał naszą taktykę,Keita-świetny mecz Seydou czyścił wszystko.

Trochę zagubiony był Pedro,ale to jeszcze spokojnie dojdzie do formy.Co do Alexisa to niezły mecz w ofensywie,ale znakomity w odbiorze piłki podobnie jak Pedro.

VAMOS BARCA!!!!!!!!!!!!

0

PitBull_FCB

panowie czytam sobie co nasz kolega napisał i nie wiem co o nim myśleć...

0

panowie nasze chłopaki dadzą radę,szanuje Villarreal ale to my wygramy.

Vamos Barca!!!!!!!!!!

0

ten jetkinson na prawej obronie to jakieś nie porozumienie

0

oglądam właśnie mecz Manchester-Arsenal jest 3-0 po pięknej bramce Rooneya z wolnego przed chwilką.Asenal gra kompletny piach.

0

szkoda,że dortmund trafił do tej samej części grup co my,chętnie bym ich mecze obejrzał a tak to lipa

0

nelson25

dzięki!

0

nelson25

masz terminarz wszystkich grup??

0

ventotene4

powiedz mi czy na jakiejś pozycji macie lepszego zawodnika od tego który gra u nas?

Gra Barcy opiera sie na 2 zawodnikach to ciekawe!!

0

13 września Barca-Milan na Camp Nou

0

zabawiłem się w losowanie i wyszło mi:

Grupa H

Barca

Cska

Lille

Trabzonspor

Co wy na taką grupę?;p

0

jestem jak najbardziej za tym żeby przyszedł,ale jeszcze poczekajmy na oficjalne potwierdzenie.

0

panowie poczekajmy z transferem fabsa.Jeszcze nie podpisał kontraktu.

0

Wenger stwierdził w krótkim oświadczeniu dla telewizji Arsenalu, iż: Jeśli proponowana oferta Barcelony jest rzeczywista, to Cesc opuści klub.

0

czekam żeby do jutro został transfer potwierdzony,jutro idę na wesele będzie co opijać!!

0

jest w końcu saga się skończy.Teraz tylko czekamy na oficjalne potwierdzenie klubów!

0

to zwracam honor,tak tylko zerknąłem co jest na samej górze.

0

najpierw się naucz pisać,a potem dopiero pisz koleś

0

jedzie Monachium zwiedzić;p

0

ja czekam na finał z Milanem.Kumpel jest fanem Milanu więc byłby ciekawy mecz;p

0

widze,że kolega bardzo się orientuje..

konrad1710

0

chyba po Copa America odpoczywa nie?

0

Ziros

a jakie masz mecze nagrane?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?