bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
od kiedy Rakitić to DP?? dla mnie zagrał słabo bramka na 3-1? jego strata.Modrić zagrał o wiele lepiej.
0
widać,że Rakitić już trenuje taktykę ładnie wczoraj mu wychodziły podania wszerz i do tyłu.
0
szpaku kibicem Barcy?? właśnie bym nie powiedział zawsze większą podnietę mam za Realem a szczególnie za Cassilasem.
0
racja ile razy tego Mangale na oczy widzieliście?
0
ja też uważam,ze Luiz to nie jest zły wybór będe przyglądał się jego grze na mundialu.Ciężko bardzo jest w tej chwili jakiegoś stopera kupić może Hummels ale on mi się wydaję zbyt wolny.
0
ale u takich młodych chłopaków są wahania formy on ma dopiero 19 lat teraz zagrał dobry sezon ale następne 2 może mieć słabe.Przykład Varane jak grał w poprzednim sezonie a teraz ?A nam jest potrzebny stoper na teraz.I tak nie wierze w Zubiego skończy się,ze zostaniemy z niczym jeszcze jak Mache odejdzie to zostanie Pique i Bartra.
0
zna ktoś hiszpański? można to ktoś przetłumaczyć ? Zubizarreta no bendice a David Luiz.
0
niestety tak wygląda cały sezon walenie głową w mur.Widzieliście wczoraj tą ławkę rezerwowych? to jest żal musimy mieć 23 zawodników gotowych do gry.
0
nie wierzę w to
0
MaTi1515
Haha wygrali 7-0 bo byli o 10 klas lepszych proste.Powiedz mi jak mozesz być kibicem Barcy a być teraz za Realem? odpowiedz sobie na to pytanie.pozdro
0
Rzygać mi się chce jak patrze na grę Chelsea.Co ta drużyna robi w półfinale LM? Atleti do boju!!!!!!!!!!!!
2
pamiętajcie,ze przyjdzie jeszcze Halilović:)
0
adrian1889
proponuję abyś sprzedał się sam!!!
0
nie nie nie przesadzajmy z Tello z całym szacunkiem ale ten chlopak nie nadaję się do Barcy trzeba postawić na Deulo i Adamę.
1
Nie rozumiem co macie do Mascherano? czy to jest jego nominalna pozycja stoper? NIE pragnę zauważyć,ze gdyby nie on to nie wiem jakby wyglądał nasz środek obrony od jakiś 3 sezonów!! a to,że robi błędy ok bo on się cały czas uczy grac na tej pozycji.
0
jestem załamny tym składem... znowu taki sam skład z Atleti ach szkoda gadać.Obym się pomylił.
0
jeśli dalej będzie ten zarząd i zubi jako dyrektor to nie wygramy LM.
1
BVB!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalej jazda z nimi!!!!!!!!!!!
0
Masch także gra dobrze dzisiaj.
0
małe sprostowanie skoro napisałeś Barca-Ajax 4-0 to czemu nie dałeś rewanzu przegranego 2-1 i z Milanem nie było 1-0 tylko 1-1.
0
ale nie słyszeliście jak wczoraj mówił Dario Szpakowski,ze BVB już ma półfinał pewny? :) ich nie obowiązuje ćwierćfinał xd całe 90 minut pierdzielił o tym półfinale...
0
Ibra bodajże za 22 mln do Milanu przeszedł.
0
Jakiego 19? czytanie ze zrozumieniem.Finał CDR jest 16!!
0
Nie panowie jeśli ktoś twierdzi,że po porażkach napisze się,ze graliśmy słabo to zaraz połowa naskakuje o sezonowcach.Mogę się założyć,ze połowa tych osób sama nimi jest!! Powiedzmy sobie szczerze nie gramy w tym sezonie nic wielkiego,wygrywamy mecze dlatego,że mamy wiele induwidualności.Może w końcu pora przestać grać jednym i tym samym? klepanie w szerz juz nie przynosi takich efektów.Może w końcu ktoś zrozumie,zeby kupić ŚN,tak samo sprzedaż Thiago była świetnym posunięciem chłopak regularnie gra w Bayernie.Po co nam on? przecież Xavi jest coraz mlodszy,od jakiś 2 sezonów kompletnie nie trafiamy z transferami.I musza stanąć w obronie Neymara to jest jego pierwszy sezon w Europie,jest po kontuzji,te całe zamieszanie z jeggo transferem dajcie mu czas!!
0
Coraz bardziej zaczyna mnie irytować gra w tym sezonie... Na jedenej z ostatnich konferencji Martino powiedział,ze będzie mniej rotacji.Wystawić sobie Songa z Busim i pół rezerwowej obrony to sobie można na mecz z Rayo,a nie na wyjazd w Sociedad.
0
coraz bardziej zaczyna mnie irytować nasza gra w tym sezonie...
0
Skoki skończą się pewnie koło 20 15-20 25 więc kawałku meczu się nie zobaczy:)
0
Olać City jutro o 18 30 ważniejsze wydarzenie konkurs skoków!!!!!!!!!
0
Ma ktoś cały terminarz wszystkich grup?
0
3 mecz z rzędu gramy kompletny piach zero pomysłu na grę... Messi jest wgl bez formy tuła się po boisku