0

pisze to po to bo widzę,ze wiele osób o Ronaldo pisze więc wyrazilem swoje zdanie.A ty masz z tym jakiś problem?

0

Co do Ronaldo zauważcie,że 70% jego bramek pada albo po karnych albo po dołożeniu nogi z 5 metrów chodzi mi o ten sezon.A w reprezentacji już nie ma kto podać i nie ma bramek! Natomiast Leo potrafi sobie stworzyć sam wiecej sytuacji może ma mniej bramek ale ile ma asyst.

0

nareszcie może nie zagraliśmy wielkiego meczu ale liczy się wynik a on był bardzo potrzebny tej drużynie.Ta drużyna ma naprawdę potencjał.Wczoraj szacun dla Szczęsnego,Glika i Lewego w końcu pokazał jak wielkim jest graczem w reprezentacji.

0

na pewno lepsze studio niż TVP !

5

ja liczę,ze wyjdzie w podstawce lepszy nieograny Suarez niz Pedro!

0

w 23 to nie wiem ale 22 bedzie na TVN Style :)

0

i jeszcze 14.Munir powinien wrócić do Barcy B.

2

podziele się swoimi uwagami co do meczu z Psg dopiero teraz bo nie miałem czasu wcześniej.
1.Uważam za błąd,że w LM broni Ter Stegen widać brak ogrania a LM są zbyt poważnymi rozgrywkami aby dawać szanse gry skoro Bravo jest numerem 1 to broni w La Lidze i LM,a Ter Stegen niech broni w Copa Del Rey.
2.Vermaelen czy w tym roku kalendarzowym doczekam się jego meczu? zagrał z amatorami z indonezji i co teraz tyle odpoczywać musi.
3.Mathieu biję się w pierś narazie b.dobry transfer.
4.Pique dlaczego gra tak mało widać,że jest w niezłej formie
5.Busquets z sezonu na sezon coraz słabiej co jeszcze musi zrobić żeby w koncu posadzić go na ławę?
6.Masche lubie tego gościa grą na stoperze Lucho robi mu krzywdę.Niech w końcu dostanie szansę zagrania na defensywnym.
7.Iniesta kompletnie bez formy.
8.Pedro to już brak słów nie wiem czy on ma jakieś specjalne znajomości możesz jakaś rodzina z Zubim czy z Bartomeu? Gościu nie gra nic od 3 sezonów ale według Zubiego nie jest na sprzedaż.
9.Leo-Ney cieszy ich współpraca czekam na Suareza.
10.Rakitić nie do końca moim zdaniem daje to czego oczekiwałbym od niego w grze do przodu trochę za asekuracyjnie gra.
11.Neymar cieszą bramki ale jeszcze ma zbyt długie przestoje w grze.
12.Nasza gra do przodu wygląda coraz lepiej.Przychodzi tylko czekać na kolejne mecze.

1

Vermaelen widze dalej odpoczywa po tym jednym meczu z amatorami z Indonezji...

0

moim zdaniem jest to błąd Lucho skoro Bravo jest bramkarzem nr 1 to on broni w lidze i LM a ter stegen niech broni w Copa Del Rey.LM to są zbyt poważne mecze na eksperyment.

0

no to dzisiaj ostatni spokojny dzień akurat o 16 mlodziezowa LM na eurosporcie jest Psg-Barca o 18 Cska-Bayern o 20 45 wiadomo co :) a od jutra studia :P

0

zagrał jeden mecz w rezerwach i teraz musi 2 tygodnie odpoczywać...

1

a tak wgl to zadebiutuje gdzie? przecież grał z Apoelem.

2

Munirowi to by się teraz przydało zagrac parę meczy w Barcy B.

0

Boże Kochany Roberto przedłużył kontrakt...

0

Siemanko ma może ktoś Fife 15 na PC? występują jakieś błędy np poddczas instalacji? Piszcie :)

0

oj nie wiem czy jest to recepta z całym szacunkiem dla Rafinhii.

0

co Ty gadasz regularnie czytam PN i jego teksty są dobre ;) ale to każdy ma swoje zdanie :)

0

pisałem juz o tym tydzień temu po meczu z Apoelem jak narazie podkreślam narazie ofensywa wygląda słabo.A co do Douglasa to zgadzam się z Orłowskim wiem,że trzeba mu dać trochę czasu ale to widać,że gość nie ma takich umiejętności.Ja jestem ciekaw czy Zubi go wgl obejrzal chociaż raz? Bo to chyba kolejny złoty interes naszego zarządu z Brazylijczykami...

2

Nie rozumiem dlaczego hejtujecie Orłowskiego bo ma wadę wymowy? a ty jesteś idealny? Ja gościa lubie pisze fajne artykuły w Piłce Nożnej do każdej transmisji jest przygotowany super zawsze jakies ciekawostki.Porównaj sobie komentatorów TVP z wyłączeniem Laskowskiego.Orłowski ma większą wiedzą o hiszpańskiej piłce niż my wszyscy tutaj na stronie razem wzięci!!

1

jesssssstttttttt nie ma Daniego Wrzutka Alvesa :P

1

widzę wszyscy białych oglądają... Ja oglądam Bayern ale Lewy bombe puścił!!

0

dzisiaj grają z Bayernem :P

0

dzięki wielkie za info.Nie orientowałem się bo miałem małą przerwę od fify :)

0

mam pytanko czy kupując zwykłę wersję fifiy 15 np w Saturnie itp.W tej grze jest dostępny Ultimate Team?

1

co mecz bramkarza zmieniać?

0

I tak sie skończy na koniec sezonu duetem stoperów Pique-Masche

1

ale stary przestańcie pisac głupoty,ze Bilbao zagrało odważnie bo tutaj kolega ma rację!

0

oczywiście,że Athletic zagrał z nami bardzo defensywnie.

0

obyś miał rację ! bo ja nie jestem do niego przekonany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?