0

Dzięki komu nie było kompletnego blamażu na MŚ 2006 i ME 2008? teraz też regularnie broni.

0

Nie no Casillas w pierwszym :P

0

Boruc bo jest lepszy od Fabiańskiego na przedpolu.

0

http://blaugrana.pl/17668-Oceny-za-mecz-z-Realem-Madryt skoro Ty uważasz,ze Alves zagrał słabe GD to są 2 rzeczy albo nie oglądałeś meczu albo nie znasz się na piłce.Siemano.

0

ej mógłbyś nie obrażać mojego imienia i nie nazywać moim imieniem tego pana ? :)

1

Mi też chyba najlepszy duet komentatorski w Polsce przypomniały mi się czasy LM na Polsacie.Szkoda,że tak mało wspólnie komentują... Mam nadzieję na komentarz tego duetu w Dublinie :)

0

Jak oceniacie grę Alvesa w GD?

0

no to chyba rzeczywiście oglądaliśmy inny mecz.Dlaczego Ronaldo zmienił stronę i zaczął grać na Albe? Leo podawał Neyowi bo jego zdaniem to on a nie Luis był na lepszej pozycji.Widziałeś mecz z Rayo i współprace Leo-Luis? Wyobraź sobie,ze sam gram w piłkę a i jeszcze jedno gimnazjum już dawno mam za sobą i do szkoły już nie chodzę.O to słowo jakby ma wiele znaczeń?

0

wszystkiego co tutaj napisałeś... Alves słaby GD i mecz z City to jego najlepsze mecze od nie pamiętam kiedy.
P.S JAKBY polecam słownik ortograficzny :)

1

??????????????????????????????????????

0

dzięki za info :)

1

Witam ogląda ktoś transmisję od początku na Canal + od 12 45? moje pytanie czy był już Turbokozak ze Stiliciem?

9

https://x.com/kowal_30/status/579235161004490752 a część martwiła się o konflikt między Neyem a Luisem.

0

techniką się nie wygrywa!!

0

tak się zastanawiam dlaczego duża osób ludzi z tego forum chce trafić na Juve? powiedźcie mi dlaczego? dla mnie juve to najgorszy możliwy rywal gorszy niż nawet Bayern ( tak przynajmniej dla mnie) zawsze ciężko gra nam się z włoskimi drużynami! Pamiętacie ostatnie lata Milan,Inter.

0

hehhe ty również :P

0

o widzę,że mamy podobny gust też Barca i Wisła :)

0

a ja nie szkoda,że Arsenal nie awansował i dobrze,że przeszło Atleti.LM byłaby jeszcze ciekawsza :) a tak to miałbyś w ćwierćfinale Porto,Monaco i Bayer.

0

Wolski-Rudzki :)

0

Obrona to nie nasze DNA :)

0

Dla mnie organizacja gry o wiele lepsza niż za Franza.A Jović zagrał dobry mecz Kucharczyk nie pograł wgl przy nim.Szkoda wyniku ale jestem pozytywnie zaskoczony grą.Teraz trzeba wygrać derby:)

0

Chelsea remis i kupon w dupie...

0

nie ale słyszałem,że Tomaszewski jest musi być wesoło :P

0

powołania Nawałki Szczęsny jest powołany a Tytoń nie echh.Chociaż Mączyńskiego nie ma.Szkoda,ze nie ma Kuby akurat dla mnie Kuba to był jedyny piłkarz w kadrze Fornalika i Smudy który charował za dwóch na boisku.Może i nie jest w pełni formy ale na pewno bardziej się przyda niż Żyro...

0

Też mi się marzy mecz z Chelsea i taki o to scenariusz 1 mecz na Stamford nasza wygrana np 2-1 rewanż u nas żeby Jose musiał zagrac w piłkę. I marzy mi się też rewanż z Bayernem.

0

Wiesz zawsze jest niespodzianka wydają się pewniaki ale zawsze coś nie wejdzie.Marsylia-Lyon ja bym tu postawił,że obie drużyny strzelą bramkę.

0

zgadzam się to samo dzisiaj kumplowi mówiłem kibicowi Realu.

0

mam pytanie jak w tym sezonie wygląda sprawa ogladania meczy Barcy w necie? chodzi np o sopcasta.Mam obecnie Canal+ więc się nie orientuje ale niestety tylko do końca kwietnia.

1

A powiedz mi gdzie u nas by Vietto grał w pierwszym składzie?

0

Douglas moge dać sobie głowę uciąć,ze z niego to nic nie będzie... Adriano ale w tym sezonie to nie ten sam piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?