bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak Alves musi zostać chociaż do stycznia 2016.Odejdzie i co zostaniemy z Montoyą i Douglasem? Alves gra jak gra ale moim zdaniem to jest wyższy poziom nic wspomniani dwaj powyzej.
0
co Wy od tego Wawrzyniaka chcecie ? jest wychowankiem klubu z miasta w którym mieszkam.Co bo z Niemcami się pośliznął? specjalnie twgo nie zrobił!
0
Szczęsny za co ?? bramkarz musi grać ! powinni być powołani Boruc,Tytoń i Fabaiański
0
Brzyski też obecnie 2 lewy obrońca w Legii. Na bank na prawej obronie zagra Olkowski a na lewej pewnie Wawrzyniak.
0
Bereszyński ?? przecież to jest w tej chwili 2 prawy obrońca Legii.Zyro?? szczerze jak dla mnie ten koleś jest przereklamowany.
0
kurdę szkoda tego meczu nie mozna takich spotkań przegrywać jak wczoraj!! Martwi mnie,że nasza gra za dużo zależy od formy Leo wczoraj zagrał słabo i zaraz cały zespół też.A na Elche to bym raczej nie liczył dzisiaj...
0
yyyy dobrze?? mi się z meczu na mecz on co raz bardziej nie podoba.
4
Znowu Rudy... Czemu nie Bartra.
0
I wieczorem KSW :) Justyna jutro raczej bez szans na medal chyba tylko jest nadzieja jeszcze w sprincie w drużynowym ale tez będzie ciężko.Kamil narazie na treningach słabo w żadnym skoku nawet 90 m nie skoczył.
0
no gdyby wtedy były takie zasady jak teraz z LM to na pewno by zagrali...
0
ja też mam nadzieję taką jestem kibicem Wisły od gówniarza.Pamiętam tą Wisłe z Żurawskim,Frankowskim,Uche,Kosowskim,Szymkowiakiem. Te mecze z Parmą,Schalke.
0
Wracając do wczorajszego meczu Legii jestem mile zaskoczony bo naprawdę zagrali niezły mecz szkoda wyniki raz dali Milikowi za dużo miejsca i brama.Tylko ta nieskuteczność... Swoją drogą Żyro jak dla mnie to najbardzej przeceniony obecnie polski piłkarz nie wiem czym wszyscy się od mniej więcej roku podniecają.Jak dla mnie to nie jest on ani dobry technicznie ani szybki czyli takie cechy jakie powinien mieć skrzydłowy.
0
Na świecie to cięzko powiedzieć :) w Polsce myślę,ze jest kilku od pewnego czasu mam Canal + i jestem zadowolony z jakości komentatorów a gdybym miał wyróżnić to kolejność dobrowolna : Laskowski,Twarowski,Wolski,Borek,Pełka,Rosłoń,Nahorny lubię też Orłowskiego (za jego wiedzę)
0
Siemanko wiecie może czy NC+ przedłuży prawa do La Liga? bo kończą im się po tym sezonie.
0
ale o której mowa o tym wolnym?
0
jedynie co mnie martwi to Bravo wczoraj świetna pierwsza połowa ale te 2 bramki podkreślam moim zdaniem idą na jego konto.Bramka na 2-1 według mnie to jest jego błąd,ta Aduriza to wiadomo po krótkim rogu.
0
powiem Ci mam tak samo z każdym meczem co raz mniej mi się podoba jego gra...
1
Chłopaki proszę Was wygrajcie dzisiaj! Nie wiem czemu ale jakoś po tych naszych ostatnich meczach uwierzyłem,że ten sezon może być dobry!!
0
na pewno grało więcej zawodników niż obecnie w Realu!
3
Sprawdzają się moje słowa,ze granie cały sezon praktycznie tą samą jedenastką w koncu wyjdzie!!
0
ja też rzadko się udzielam :)
0
no byłoby super!! ale wygrać w niedzielę na Bilbao też nie będzie łatwo... Powodzonka na ostatnim egzaminie :)
0
a co powiesz o derbach Madrytu? :)
0
dzieki :) ja stawiam tottenham- arsenal x atleti-real x everton-liverpool 2 juve-milan 1
1
ja na szczęście też wszystko zaliczone przed sesją :P do 23.02 wolne :) jakie wyniki jutro obstawiacie?
0
O proszę nadzwyczajne posiedzenie władz ligi dzisiaj o 14 w sprawie Marcelo.Szybko się zgadali.
0
panowie chciałeś sobie obejrzeć skazanego na śmierć wszytskie odcinki za darmo przez neta jakie strony polecacie?
0
czytaliscie artykuł Orłowskiego z wczoraj o złotej piłce.Jak cisnął po Leo a wychwalał Krysię?
0
jak mogłeś mieć skoro dopiero pierwsza tura zaczyna?
3
gratuluję straty kasy :)