bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak wgl to gdzie Ty wgl grałeś i na jakiej pozycji?
1
ludzie tak czytam te Wasze zachwyty nad Lucho i grą.Spokojnie dopiero 3 kolejki.O ile rzeczywiście obrona wygląda dobrze to już atak tak sobie bez zachwytu.
4
ufffffffff Maturka zdana trochę po czasie ale jest :)
0
Neymar jak zwykle gra w tych towarzyskich meczach wszystko po 90 minut...
0
chociaż ta Niunia jakaś w miarę ? :P
0
Jeszcze będziecie za nim wszyscy płakali! jak Pis wygra wybory i Jarek bedzie premierem!
1
skład Hiszpanii Casillas przecież to juz cień piłkarza lepiej by postawił na De Gea Albiol na stoperze?? no coment Pedro na 9 to już całkiem...
0
nikt Ci nie każe oglądać .Mecz kadry to jest święto grają jak grają ale w końcu jesteśmy Polakami o trzeba im kibicować !!
0
Dante,Andre,Gustavo :)
0
Wlazły do zmiany...
0
jak mecz moze być 11 października jak jest to przerwa na reprezentacje?
0
ale ja nie mówie,że Raktić jest słaby po prostu uważam,ze odejście Cesca jest błędem ponieważ jest on typem pomocnika który wejdzie w miejsce napastnika i miał dużo bramek i asyst.Dla mnie transfer Rakiticia ok ale błędem było odejście Cesca.
3
bez przesady z tymi zachwytami nad nim zagrał 2 mecze średnio brakuje u niego kreacji brakuje tego co miał Cesc dlatego do dzisiaj jest mi szkoda,że Cesc odszedł.I smieszą mnie porównania Rakiticia do Xaviego.
3
Jasina największy crack TVP 10 na koszulce :P
0
mam nadzieję ,że nigdy.
0
no bo taka jest prawda to jest najmocniejsza grupa!!!
0
jak możemy wylosować Mariboe i Malmo? skoro są one w 4 koszyku.
0
ludzie przecież 50% naszych letnich transferów jest śmiesznych.I ten no name Douglas czytaliście ten artykuł Rabija? najlepsze ekseperta od ligi brazylijskiej który jest także fanem Barcy.On powiedział,że Douglas jest przeciętnym obrońcą.
0
Mathieu najlepszy stoper nasz? powstrzymaj się z ocenami po jednym meczu w pierwszej połowie ten napastnik Elche nie pamiętam nazwiska niezły wiatrak robił z Mathieu.
0
pauza za kartki z poprzedniego sezonu.
0
polecam mam od maja dla kibica piłki to jest raj przychodzi weekend to mecz za meczem :)
0
Vermalen ma kontuzje
3
cos mi się jednak wydaję,że ten Douglas będzie naszym ostatnim transferem do czerwca 2016...
0
Mi się nie chce w to wierzyć... Zresztą chyba MD to napisało czyli moze być nie prawdziwe.
0
no jak dla mnie powiedział a tu masz czarno na białym.Interesuję się trochę bundesligą to wiem.
Pragnę życzyć powodzenia Lewandowskiemu i Götze, ale mnie Bayern nigdy nie dostanie. Pieniądze to nie wszystko – powiedział Marco Reus, który swoim przywiązaniem do barw klubowych coraz bardziej zasługuje sobie na jeszcze większy szacunek fanów Borussii.
0
oj coś nie chce mi się w to wierzyć.Reus powiedział,że nie zagra dla Bayernu.Z resztą Watzke zrobi wszystko żeby nie odszedł do Bayernu.
0
ale chociaż mamy za rok spokojne 3 miechy bez nerwów kto przyjdzie kto nie :)
1
Cuadrado podobno wyprowadza się ze swojego mieszkania we Florencji.
0
ma ktoś może link do prezentacji drużyny?
0
nie załamujcie mnie z tymi pytaniami przed każdy meczem czy można go obejrzeć w TV. Bo ja to czytam to mi się rzygać chce.