0

Ma ktoś cały terminarz wszystkich grup?

0

3 mecz z rzędu gramy kompletny piach zero pomysłu na grę... Messi jest wgl bez formy tuła się po boisku

0

Veb 100 Kolega w 10 chce grać?

0

Kolega w 10 chce grać?

0

Nie rozumiem co wielu z Was ma do Mascherano? dla mnie to jest nasz najlepszy obrońca w ostatnim sezonie! A przypominam,że on nie jest klasycznym stoperem! Tak samo wielu z Was wydaję opinie o Luizie i Aggerze a powiedźcie mi w ilu meczach ich na oczy widzieliście?

0

Mógłby ktoś przrtłumaczyć :P bo mój angielski kończy się na Im from Poland:P

0

Panowie przestańmy się łudzić nikt do nas nie przyjdzie zostaniemy ze szklanym puyolem z pique który gra jak mu się podoba z mascherano który nie jest klasycznym stoperem i z młokosem Bartrą.I teraz pytanie po co pozbywalismy się Abiego? który za czasów Pepa na stoperze grał jak profesor!!

0

Wydaję mi się ,że z Luizem jest coś na rzeczy.Mou drugi mecz z rzędu nie wystawia go w pierwszym składzie chyba rzczywiście nie widzi go w wyjściowym składzie.

0

ludzie co Wy macie za problem z tym oglądaniem meczu koniecznie w Tv? nie macie neta? ja wszystki mecze oglądam na necie oprócz tych co pokazuje TVP w LM i jakoś problemu nie mam.

0

A tymczasem Marquinhos nie przeszedł testów medycznych w Paryżu!!

0

Jest jeszcze Song który nie jest klasycznym def.pomocnikiem i może grać wyżej co pokazał w ostatnim sezonie w Arsenalu gdzie zaliczył dwucyfrową liczbę asyst.

0

jak informuje Sky Sports agent Marquinhosa przebywa w Barcelonie podobno odrzucił ofertę PSG i chce grać tylko na Camp Nou.

0

A ja Wam powiem mój punkt widzenia możecie sie zgadzać bądź nie.Jestem wilkim fanem Thiago uważam,że za 5 lat to będzie jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.Ale dla mnie pokazał jeśli odejdzie,żę jest tchórzem skoro tak chce bardzo grać no to niech pokaże niech pracuję na treningach i udowadnia,że zasługuję na grę nawet kosztem Xaviego.A tak co dlaczego odchodzi bo boi się rywalizacji!! Dlatego panie Thiago droga wolna!!

0

A tymczasem Thiago już w drodzę do Monachium... brawo Rosell,Tito i Zubi róbcie wyjazd z tego klubu!!!!!!

0

Panowie mam pytanie kiedy są wybory prezydenckie?

0

29 lipca

0

Eric_Abidal_22,
W tym roku jest Puchar Konfederacji.Jak zwykle rok przed Mundialem.

0

ludzie co Wy piepszycie!! aż żal czytać Wasze wypowiedzi! Lewy w tej chwili to jest w 3 najlepszych napadziorów w Europie.W tej chwili Villa,Pedro,Alexis mogą mu buty czyścić.Strasznie bym chciał Lewego u nas od razu zwiększą się możliwości grania.Gośc przy swoim wzroście ma technikę wręcz bajeczną.

0

Mam nadzieję,że otrzymam dzisiaj prezent na 20 urodziny w postaci awansu do półfinału! VeB!!!!!!

0

akurat rewanż 24 to chłopaki zrobią mi idealny prezent na 20 urodziny.Rewanż jest nasz,VeB!!!!

0

panowie czy w razie wygranej w półfinale trafiamy na Real?

0

ja wale przestańcie z tym meczem w TVP macie coś takiego jak internet?

0

ludzie ale macie problem z tym meczem Mu-Real istnieje takie coś jak internet.

0

Panowie kiedy jest losowanie LM 14 czy 21 grudnia?

0

no i widze zaczyna się ciśniećie po Valdesie,szkoda,że nie pamiętacie ile meczy juz nam wybronił ale ok jak chcecie.Zgadzam się popełnił klopsa ale zdarza się.Panowie czy Messi zagrał bardzo dobrze?? no chyba nie mamy prawo więcej wymagać od najlepszego piłkarza globu,zagram poprawnie.Znakomity mecz Iniesty.Myślę,że w rewanżu podniesiemy puchar na Bernabeu!!
VAMOS BARCA!!!!

0

Panowie zapamiętajcie ten skład który podaje taki wyjdzie:D
V.V
Dani,Pique,Masch,Alba
Xavi,Busi,Iniesta
Alexis,Leo,Pedro

0

uwaga panowie zapamiętajcie ten skład bo taki wyjdzie jutro:D
V.V
Dania,Pique,Masch,Jordi
Busi,Xavi,Iniesta
Alexis,Leo,Pedro!!
Zapamiętajcie:D

0

kamilo0066
dokładnie jak masz chłopcze jakiś problem to wypad stąd rób!! po co tu wchodzisz jak Ci coś nie pasuje???

0

mateofcb,
kro to jest andrzej mierzejewski??:D

0

ludzie macie ten link do prezentacji???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?