0

ale to się odbiję zobaczysz na Realu!

0

spokojnie panowie Real zacznie gubic punkty :) zobaczcie Ancelotti wgl nie rotuję składem prędzej czy później paliwa im zabraknie!

1

po co nam był Cesc przecież crack Rakitić go na pewno zastąpi...

0

1 Stoch 2 Bródka 3 Justyna

0

Pep wróci o czym ty marzysz??

0

A Kręcidło na Twitterze śpi... :P

0

nie rozumiem Enrique mecz trzeba wygrać a tu Leo na ławce to nie lepiej bylo go posadzić w czwartek na Elche ?

0

też dzisiaj liczę na valencie!!

0

ale ogladając ostatnie mecze Realu przed świętami Real trochę zaczyna siadać!

1

Ja mam takie dziwne przeczucie,że jutro Valencia coś wydrze Realowi :)

0

czeka nas bardzo ciężki ten 2015 rok!

0

blondynę w Legii już zwolnili.

0

ma ktoś moze słuchawki Runner 10? jakie opinie?

1

Od samego początku mówiłem,że jest to błąd sprzedać Fabsa a kupić Rakiticia przecież ten facet nic nie gra ja nie pamiętam jego dobrej prostopadłej piłki od sierpnia... Lucho przecież ten facet nie ma pomysłu na grę już lepiej za Taty to wyglądało.Nie wiem ale jakoś tak od maja jestem coraz bardziej zmęczony naszą grą... źle się dzieję źle szykują się chude 2 lata jak nie zniosą zakazu i dopóki ten zarząd nie odejdzie...

0

a kto ma grać na ataku skoro Sightorsson ma kontuzje?

0

ja tam płacę 50 miesięcznie.

0

Sobota 16 Skoki!!!

0

Gra ktoś w Football Managera 2015? słyszałem słabe opinie

0

tak tylko,że mam wersje 60 dniową i nie mam klucza...

0

Siemanko zna ktoś jakiś program do robienia prezntacji? Typu Power Point pilnie potrzebuje!

0

lipa żaden nie pasuje

0

klucza nie moge znaleźć mam wersje próbną 60 dniową

0

Panowie mam pytanie jak aktywować Microsoft Office 2007 ? muszę zrobić prezentacje na studia w Power Poincie.

0

dlaczego bo Kliczki są wysocy i nikt z nimi szans nie ma.Ale gdyby tak dać za najlepszych lat pojedynek Tayson vs Kliczko to nie wróże Kliczce więcej jak 5 rund.

0

nie gadaj ,że nie ma bo to wcale nie jest głupi ziomek obejrzyj sobie jak był u Wojewódzkiego.

0

i niech wygra Szpila lubie Adamka ale on już nic nie zdziała w boksie,a Szpila jest jaki jest 90% bokserów jest pewnych siebie.Szpila ma potencjał i się rozwija.

0

Gra ktoś w FM 15 jak wrażenia?

0

z kim???????????

0

ale czemu chciał odejść skoro przez 3 lata go marnowaliśmy!! A Mourinho pokazuje jak się Fabsa wykorzystuje.Uwierz mi jeśli Cesc by czuł ,że jest liderem naszej pomocy grałby inaczej a tak to cały czas zbierał hejty.

1

Suarez dobrze? Rakitić dobrze? to ja nie wiem chyba inny mecz oglądam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?