bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Ale trzeba mieć kim tam grać...
0
Wierzysz w te puchary Wisły? Albo inaczej czy to jest potrzebne? Stilić pewnie odejdzie,Dudka już na bank,a oni testują jakiegoś amatora z 3 ligi portugalskiej albo nie moga się dogadać z kontraktem dla Cywki... Masakra...
0
Odpoczął?? Stary to jest zawodowy piłkarz! To jest jego praca,Ty też nie idziesz do pracy bo musisz odpocząć?
0
Pamiętam jako mały gówniarz jak zaczęło się moje kibicowanie Barcy Xavi jako młody chłopak wchodził do drużyny.Xavi dziękuję za wiele pięknych chwil tyle wspaniałych asyst!! GRACIAS GENERAŁ!!!
0
Chłopakom się należy spokojnie do finału pucharu króla jeszcze 2 tyg a do finału LM 3 do tego momentu wydobrzeją:)
0
A Wy dalej o tym Ronaldo i jego bramkach... Skończcie z tym liczy się drużyna!!!!!! CAMPEONES!!!!!!!!!!!!
1
Raczej 6 czerwca :P
1
Bayern w dupe i kupon też...
0
Ja bym się wstrzymał jeszcze na Twoim miejscu.Z powodu takiego,że kończą im się prawa po tym sezonie do La Liga,Ligue1,Serie A i Naszej Ligi a narazie cisza czy przedłużą.
0
No ja nie słyszałeś,że wykupili prawa do La Liga?
0
TVP Seriale!!!!!
0
6 bramek ......
0
Bale na Mundialu grał???
0
Z tego co wiem to teraz ostatni sezon mają.
0
A no racja popierdzieliło mi się :)
0
Z Getafe.........
12
Wchodzę na Onet tytuł trener Realu zaskoczył.Otwieram i ja tam żadnego zaszkodzenia nie widzę :P
1
Mathieu nie zagra.
0
Widzieliście Lewego w masce wygląda jak Batman :P
0
jak już to Fabinho :)
0
odpalaj Wisłę Boguś dzisiaj na szpicy będzie wesoło :P
0
Mam nadzieję,że Lewy z nami zagra zawsze chciałem go zobaczyć w meczu z nami.Lewy trzymaj się!!
0
trochę będzie można obejrzeć :)
3
Ter Stegen wygra ? a jak to wyliczyłeś skoro nie ma żadnego występu.
0
Swoją drogą to jak uważasz jak Lucho powinien zestawić parę stoperów? bo ja bym chyba wystawił Pique-Mathieu.Lewy jest silnym napastnikiem i boję się,ze Masche by miał z nim problem.
0
Gdyby Sevilla wygrała LE a nie zajęła by w lidze miejsca 4 to wtedy w przyszłym sezonie gra 5 drużyn z Hiszpanii w LM czy 4 został który zajmie to miejsce jest wycofany z LM?
0
W sumie to nie chciałem grać z Bayernem wolałem z nimi zagrać finał.W tym dwumeczu zadecydują detale.Szkoda,że pierwszy mecz u nas...
0
Nie wiesz czy Robben i Ribery wrócą na mecz z nami?
0
No dokładnie ja sam chciałbym żeby Lewemu wyszło w Bayernie ale w meczu z nami on jest rywalem dla mnie tak jak np.podczas meczu z Sevillą był nim Krychowiak.Niech Lewy sobie strzeli nawet jedną bramkę z nami ale awans będzie nasz :)!!