0

Komentarz usunięty

0

Ale trzeba mieć kim tam grać...

0

Wierzysz w te puchary Wisły? Albo inaczej czy to jest potrzebne? Stilić pewnie odejdzie,Dudka już na bank,a oni testują jakiegoś amatora z 3 ligi portugalskiej albo nie moga się dogadać z kontraktem dla Cywki... Masakra...

0

Odpoczął?? Stary to jest zawodowy piłkarz! To jest jego praca,Ty też nie idziesz do pracy bo musisz odpocząć?

0

Pamiętam jako mały gówniarz jak zaczęło się moje kibicowanie Barcy Xavi jako młody chłopak wchodził do drużyny.Xavi dziękuję za wiele pięknych chwil tyle wspaniałych asyst!! GRACIAS GENERAŁ!!!

0

Chłopakom się należy spokojnie do finału pucharu króla jeszcze 2 tyg a do finału LM 3 do tego momentu wydobrzeją:)

0

A Wy dalej o tym Ronaldo i jego bramkach... Skończcie z tym liczy się drużyna!!!!!! CAMPEONES!!!!!!!!!!!!

1

Raczej 6 czerwca :P

1

Bayern w dupe i kupon też...

0

Ja bym się wstrzymał jeszcze na Twoim miejscu.Z powodu takiego,że kończą im się prawa po tym sezonie do La Liga,Ligue1,Serie A i Naszej Ligi a narazie cisza czy przedłużą.

0

No ja nie słyszałeś,że wykupili prawa do La Liga?

0

TVP Seriale!!!!!

0

6 bramek ......

0

Bale na Mundialu grał???

0

Z tego co wiem to teraz ostatni sezon mają.

0

A no racja popierdzieliło mi się :)

0

Z Getafe.........

12

Wchodzę na Onet tytuł trener Realu zaskoczył.Otwieram i ja tam żadnego zaszkodzenia nie widzę :P

1

Mathieu nie zagra.

0

Widzieliście Lewego w masce wygląda jak Batman :P

0

jak już to Fabinho :)

0

odpalaj Wisłę Boguś dzisiaj na szpicy będzie wesoło :P

0

Mam nadzieję,że Lewy z nami zagra zawsze chciałem go zobaczyć w meczu z nami.Lewy trzymaj się!!

0

trochę będzie można obejrzeć :)

3

Ter Stegen wygra ? a jak to wyliczyłeś skoro nie ma żadnego występu.

0

Swoją drogą to jak uważasz jak Lucho powinien zestawić parę stoperów? bo ja bym chyba wystawił Pique-Mathieu.Lewy jest silnym napastnikiem i boję się,ze Masche by miał z nim problem.

0

Gdyby Sevilla wygrała LE a nie zajęła by w lidze miejsca 4 to wtedy w przyszłym sezonie gra 5 drużyn z Hiszpanii w LM czy 4 został który zajmie to miejsce jest wycofany z LM?

0

W sumie to nie chciałem grać z Bayernem wolałem z nimi zagrać finał.W tym dwumeczu zadecydują detale.Szkoda,że pierwszy mecz u nas...

0

Nie wiesz czy Robben i Ribery wrócą na mecz z nami?

0

No dokładnie ja sam chciałbym żeby Lewemu wyszło w Bayernie ale w meczu z nami on jest rywalem dla mnie tak jak np.podczas meczu z Sevillą był nim Krychowiak.Niech Lewy sobie strzeli nawet jedną bramkę z nami ale awans będzie nasz :)!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?