1

Nie poodoba mi się ten skład 3 drwali w środku,Milik na skrzydle...

0

Ale czemu jestes tak nastawiony,że będzie 4-0?? pewnie przegramy ale na pewno nie 4-0!

0

Dobra sorry źle przeczytałem...

3

YYY bo gra Polska reprezentacja tym bardziej z Niemcami a to dla każdego Polaka szczególny mecz. A Ty chyba należysz do grona tych którzy tylko potrafią cisnąć i marudzić o piłkarzach.

0

Chyba a raczej na pewno tam nie będzie.Przecież Polsat ma prawa do transmiji eliminacji wiec czemu ma być na stronie tvp? Prędzej na ipli

0

Fajnie,że podajesz takie newsy ale to są sprzed meczu z Gruzją Lewy ma 26 bramek ,a Milik 7 :) Pamiętam wywiad po meczu z Gruzją Bońka,że Lewy w końcu mnie wyprzedził.

1

Haha Mathieu na prawej obronie??

0

Tak tak nawet sam w wywiadzie po 2 etapie mówił,że go przytkało. Masze rację Quintana jeszcze może o podium powalczyć.Majka ma ten wyścig słabą grupę w górach zostaję sam trochę Poljański mu pomógł wczoraj a tak to sam musi sobie radzić...

2

Oglądam kazdy etap tegorocznej Vuelty i powiem CI,ze jest szansa na podium można powiedzieć,ze dzisiaj wyścig przegrali 2 główni faworyci Froome,Quintana.Trochę szkoda,że Rafał dzisiaj nie zabrał się w odjazd z Aru i Purito. A upadek miał na 2 etapie lecz to nie przez to stracił czas bo doszedł peleton ale w końcówce był trudny podjazd i powiedział sam,ze po prstu go przytkało.Jest jeszcze parę górskich etapów i 40 kilomertowa czasówka.Ja wierzę w podium bo widać,że jest mocny.

0

Piszczek nie ma żadnej kontuzji!! Napisałeś nie zagrają czyli liczba mnoga Pazdan,Piszczek.

0

Co ty dajesz Piszczek jest zdrowy i będzie grał!!

0

Konoplyanka???/

0

Angielskie kluby przez te chorą kasę którą dostają z praw telewizyjnych po prostu psują rynek...

20

A tym czasem Studenci pozdrawiają uczniów i zyczymy Wam miłej nauki :)

0

Tak ale bodajże 2 lata temu okienko trwało chyba do 2 września bo 31 sierpnia przypadało w sobotę czyli dzień w którym się nie pracuję :)

0

Legia wczoraj Vranjes Lech Gajos.

0

Co się Pazdanowi stało?

0

Na referendum Dudy zdecydowanie nie iść!! Co obiecał ludziom w kampanii ,że obnizy wiek emerytalny to po jaką cholere teraz się chce pytać?

1

Ten Eleven jest tak samo śmieszny jak NC+.Tydzień temu święciciki na swoim twitterze został zapytany czy będzie komentował LL odpowiedział,że nie zna się na LL musiałby z miesiąc ją pooglądać,a aktualnie komentuje Granada-Eibar. Druga sprawa już od czerwca wiedzą,że będą na rynku a oni jeszcze cały czas prowadzą rozmowy z kablówkami no ludzie a gdzie byli wczesniej no ale tak Mirosławski wielki szef.Może w maju na ostatnie 2-3 kolejki się z kimś dogadają... A dla tych co się tak jarają dobrą jakością spotkań na ich stronie poczekajcie do soboty 20 30 wszyscy się tam zwalimy na mecz i będą lagi!

0

Eh mi to wisi bo nie mam Nc+ miałem tylko dokupiony pakiet canal+.

0

Canal+ na fejsie potwierdził,że prawa zdobył Eleven...

1

Moim zdaniem powienien zostać tutaj ma świetnych trenerów np.Bergkamp.

0

Wisła za Moskala nie potrafi wygrywać...

1

Ludzie kochani już nie mogę tego czytać ELEVEN NIE POSIADA PRAW do La Liga!!!!

0

A to we wrześniu są jakieś wybory?

0

dlaczego Eleven ma pokazywać? Skoro nie mają praw!

0

A co Ty tak za tymi Albańczykami? Dobrze niech przejdą Chorwaci przynajmniej mniejszy wstyd dla nas Polaków będzie.Jak by przeszli oni i do tego jezcze astana to już pora chyba umierać.

0

Wyłumacz mi jak chcesz pomieścic mecze LL,L1,SA na 2 kanałach skoro godziny spotkań się nakładają na siebie!

0

Hahah ciekawe jak?? dodaj sobie jeszcze lige szkocką i belgijską.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?