bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ustawione losowanie LM chłopie co Ty piepszysz???
0
U mnie zaczęło się od meczu Euro 2000 Holandia-Jugosławia i Kluivert strzelił wtedy 4 bramki na drugi dzień dostałem koszulkę Kluiverta był to mój pierwszy piłkarski idol potem był Ronnie a teraz Leo.Tak to się zaczęło u mnie :P
0
Chodzi mi o to aby na tym forum nikogo nie krytykować po 2 czy 3 słabszych meczach.Alves ostatnio był hejtowany a po wczoraj znowu jest wielki...
0
Haha co Wy za głupoty gadacie ludzie... Początek sezonu Ter Stegen po co on broni w LM powinien tylko w pucharze bronić,a teraz jest nietykalny.Zmieniacie zdanie jak kobita w ciąży :P
2
Yes of Course Jim!
0
Macie dzisiejszy Skarb Kibica PS? Jakie jest Wasze zdanie o nowej formie gazety? Bo mi się bardziej podobała stara jak każdy piłkarz był wyceniony,były jego statystyki ze wszystkich sezonów itp.
20
A w niedzielę znowu te śmieszne święto aż się rzygać chce już na samą myśl...
0
Podejrzewam,że pogra pół roku na Słowenii i w wakacje wróci,ciekawy byłby duet Radović-Nikolić.
1
Tak tylko zobacz gdzie on teraz miałby grać? Gdzieś czytałem,że Legia chce grać 4-4-2 z Nikoliciem i Prijoviciem a są jeszcze Duda i Hamalainen.Poza tym Rado prawie rok nie grał w ogóle w piłkę więc nie ma się co dziwić.
0
Wolski z tego co wiem jest za Realem.
0
Czemu? bo możemy się tylko przyjaźnić...
1
Wczoraj rozczarowanie z dziewczyną i smutek ale jest i ona Nasz Barcelona człowiekowi od razu uśmiech na twarzy wrócił.
0
Byliśmy to było jeszcze za Wenty zajęliśmy 4 miejsce roku Ci nie powiem bo już nie pamiętam.
0
Te szklane nogi u nas byś chciał?
0
Jeszcze się zdziwisz poczekaj z dwa-trzy lata.
0
Nie powiedziałbym,że wyglądał słabo kondycyjnie.Dla mnie powinien prowadzić na punkty po tych 8 rundach.Zrobił jeden błąd w obronie opuścił lewą rękę i koniec prąd odcięty,światło zgasło.Brakuje mu doświadczenia ale myślę,że za 2-3 lata śmiało będzie Mistrzem!
1
Beauvue w Celcie czyżby coraz bliżej Nolito Fichado?
0
Też mam zamiar oglądać :)
0
Borek na twitterze pisał ,że walka Szpili około 5:25
0
Właśnie z tego co słyszałem Serbowie nie przyjechali w najmocniejszym składzie nie ma tych dwóch armat Vujin i drugie nazwisko mi z głowy wyleciało.
5
Ser jest bardziej wiarygodne niż MD i Sport.
1
Szczerze już nie moge słuchać o tych ich mistycznych treningach pewnie skaczą z 5 belek wyżej niż w PŚ i dobrze skaczą Kruczek z Tajnerem się jarają tymi treningami.Dla mnie już pora na zmianę trenera Kruczek jest od 2008 roku zrobił naprawdę wiele ale widać,że już po prostu nie ma pomysłu.Zobacz cała kadra A jest w rozsypce.Stoch-rozsypka,Żyła-to samo,Ziobro-tak samo,Zniszczoł-ten to wgl ma problem z wejściem w PK do 30,Klimek-też nie zachwyca.
0
Pewnie dopiero po sesji ją dokończe czytać ale książka ciekawa :)
0
Polecam jestem w trakcie czytania :)
0
Tak samo co Kubiak robi na 5 miejscu?? przecież siatkarze tak naprawdę nic nie wygrali w 2015 roku. Powinna być zmieniona nazwa z 10 Najlepszych Sportowców na 10 Najpopularniejszych sportowców.Wygrana Lewego? osobiście dałbym wygraną Anicie Włodarczyk mistrzyni świata i chyba 3-krotnie biła rekord świata.Dlaczego nie ma w 10 jedynego w tej chwili mistrza świata w boksie jakiego mamy... Takie trochę to naciągane wszystko.
1
Moim zdaniem właśnie nie ok zgadzam się,że Nawałka zbudował drużynę ale był to"tylko" awans do Euro.Dla mnie trenerem roku powienien być Biegler brązowy medal MŚ.
0
Lechia więcej siano pewnie mu dała... Sisi w Lechu.
0
Paixao w Lechii a Ondrasek i Małecki w Wiśle.
0
Aaaa dziękówa :)
0
Co to za Lucas z Realu co strzelił na 3-1?