bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oooo następny hejter Wawrzyniaka... Podaj jeden jego błąd (poważniejszy) oprócz tego poślizgnięcia z Niemcami.
0
Twój Wolfsburg dzisiaj 1-3 ze Stuttgartem nie wiem jak tą analizę zrobiłeś.Ale spoko masz prawo do swojej opinii :)
0
Nie czaję drugiej części zdania czy przed samym wyjściem do szatni mecz na Camp Nou Barcelony z Realem????
0
Witam czy chce ktoś może kupić najnowszą książkę o Messim ponieważ jestem posiadaczem dwóch egzemplarzy chętnie jeden odsprzedam.
0
A na jakiej podstawie tak twierdzisz? bo wygrali ze słabym United?
1
Wolfsburg? chyba trochę się rozpędziłeś.
0
Przecież takiej grupy nie ma!
1
Broniszewski do końca roku.
2
Dla mnie to jest też strata 2 punktów niż zdobycie 1.Po pierwszej połowie powinno być pozamiatane już.
1
Ale ważniejszy mecz z Bilbao w lidzę wygraliśmy 1-0
2
Leo jest po kontuzji 2 miechy nie grał więc nie ma sensu go męczyć.
0
Myślisz,że ich stać na Ancelottiego? :P
0
Na Kanale zwanym PPV
0
Ale kurde ON sam oraz przede wszystkim LEKARZE w Barcelonie byle jacy nie pracują dopuścili go do gry to chyba lepiej wiedzą.Więc po co do 2 tygodni jest gadanie niech lepiej nie gra... Dla mnie powinien zagrać tak 60-70 minut.
3
Jezu jak czytam Wasze komentarze,że Leo nie powinien grać chyba on sam oraz przede wszystkim lekarze wiedzą lepiej niz Wy czy ma grać czy nie!
1
Mam kablówke Asta-Net (północ wielkopolski siedziba w Pile) płace 59.90 narazie jeszcze nie ma około 17 będą.A dodam,że w kablówce są 4 pakiety i Eleven bedzie w 3 i 4 pakiecie chodzi o wysokość ceny.
10
Coś pięknego moja kablówka dzisiaj dodała Eleven ale trafili z tym!!
0
Tam nie dopisałem Milika :P
0
Wczoraj Kołtoń awizował po treningach skład taki:
Boruc,Jędza,Pazdan,Glik,Ryba,Grosik,Jodłowiec,Mączyński,Kapustka,Stępiński,Milik.
0
Przecież w marcu gramy z Irlandią Płn i Chorwacją o ile nie trafimy na siebie na Euro.A przed Euro to pewnie z jakimiś słabszymi zagramy.
0
Bielik to jest środowy pomocnik a nie stoper.
2
Własnie przez takich jak Ty teraz PIS będzie robiło co chciało!! Dzień w dzień teraz Maciora będzie pieprzył o zamachu w Smoleńsku,zobaczysz jak w 2016 roku opodatkują supermarkety i podstawowe produkty podrożeją...
1
No to chyba wyraźnie jest napisane Messi-10
0
Bronić 0-0 o czym ty mówisz?? Gramy u siebie to trzeba wygrać nie wolno grać na remis!!
0
Jodłowiec nie grał w pierwszym więc jak może grać ktoś za niego? skład będzie taki sam jak w czwartek tylko Wawrzyniak za Rybusa i Sobiech za Milika.
0
11.10.06 Polska-Portugalia 2-1
11.10.08 Polska-Czechy 2-1
Ten 11 jest szczęśliwy damy radę!!!
2
Trochę wiary kolego!!
0
Jesli Ty uważasz,że w styczniu nie potrzebujemy nikogo.To radzę Ci dobrze przejrzyj sobie naszą obecną kadrę.
2
Co do Realu i Ronaldo to zauważyliście,że w taktyce Beniteza ma on problem ze strzelaniem bramek? Ok w LM strzela a w lidze 7 spotkań a on tylko nawalił 5 bramek w jednym meczu.
0
Dostaniesz w empiku właśnie dzisiaj zakupiłem.