0

oooo następny hejter Wawrzyniaka... Podaj jeden jego błąd (poważniejszy) oprócz tego poślizgnięcia z Niemcami.

0

Twój Wolfsburg dzisiaj 1-3 ze Stuttgartem nie wiem jak tą analizę zrobiłeś.Ale spoko masz prawo do swojej opinii :)

0

Nie czaję drugiej części zdania czy przed samym wyjściem do szatni mecz na Camp Nou Barcelony z Realem????

0

Witam czy chce ktoś może kupić najnowszą książkę o Messim ponieważ jestem posiadaczem dwóch egzemplarzy chętnie jeden odsprzedam.

0

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? bo wygrali ze słabym United?

1

Wolfsburg? chyba trochę się rozpędziłeś.

0

Przecież takiej grupy nie ma!

1

Broniszewski do końca roku.

2

Dla mnie to jest też strata 2 punktów niż zdobycie 1.Po pierwszej połowie powinno być pozamiatane już.

1

Ale ważniejszy mecz z Bilbao w lidzę wygraliśmy 1-0

2

Leo jest po kontuzji 2 miechy nie grał więc nie ma sensu go męczyć.

0

Myślisz,że ich stać na Ancelottiego? :P

0

Na Kanale zwanym PPV

0

Ale kurde ON sam oraz przede wszystkim LEKARZE w Barcelonie byle jacy nie pracują dopuścili go do gry to chyba lepiej wiedzą.Więc po co do 2 tygodni jest gadanie niech lepiej nie gra... Dla mnie powinien zagrać tak 60-70 minut.

3

Jezu jak czytam Wasze komentarze,że Leo nie powinien grać chyba on sam oraz przede wszystkim lekarze wiedzą lepiej niz Wy czy ma grać czy nie!

1

Mam kablówke Asta-Net (północ wielkopolski siedziba w Pile) płace 59.90 narazie jeszcze nie ma około 17 będą.A dodam,że w kablówce są 4 pakiety i Eleven bedzie w 3 i 4 pakiecie chodzi o wysokość ceny.

10

Coś pięknego moja kablówka dzisiaj dodała Eleven ale trafili z tym!!

0

Tam nie dopisałem Milika :P

0

Wczoraj Kołtoń awizował po treningach skład taki:
Boruc,Jędza,Pazdan,Glik,Ryba,Grosik,Jodłowiec,Mączyński,Kapustka,Stępiński,Milik.

0

Przecież w marcu gramy z Irlandią Płn i Chorwacją o ile nie trafimy na siebie na Euro.A przed Euro to pewnie z jakimiś słabszymi zagramy.

0

Bielik to jest środowy pomocnik a nie stoper.

2

Własnie przez takich jak Ty teraz PIS będzie robiło co chciało!! Dzień w dzień teraz Maciora będzie pieprzył o zamachu w Smoleńsku,zobaczysz jak w 2016 roku opodatkują supermarkety i podstawowe produkty podrożeją...

1

No to chyba wyraźnie jest napisane Messi-10

0

Bronić 0-0 o czym ty mówisz?? Gramy u siebie to trzeba wygrać nie wolno grać na remis!!

0

Jodłowiec nie grał w pierwszym więc jak może grać ktoś za niego? skład będzie taki sam jak w czwartek tylko Wawrzyniak za Rybusa i Sobiech za Milika.

0

11.10.06 Polska-Portugalia 2-1
11.10.08 Polska-Czechy 2-1
Ten 11 jest szczęśliwy damy radę!!!

2

Trochę wiary kolego!!

0

Jesli Ty uważasz,że w styczniu nie potrzebujemy nikogo.To radzę Ci dobrze przejrzyj sobie naszą obecną kadrę.

2

Co do Realu i Ronaldo to zauważyliście,że w taktyce Beniteza ma on problem ze strzelaniem bramek? Ok w LM strzela a w lidze 7 spotkań a on tylko nawalił 5 bramek w jednym meczu.

0

Dostaniesz w empiku właśnie dzisiaj zakupiłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?