0

Czyli jakby nie była z Twojej okolicy to byś nie trzymał kciuków?

2

Co do Bravo to szkoda że odchodzi uważam że obecnie jest pewniejszym bramkarzem niż Ter Stegen. Ale z drugiej strony to wiek no i trochę na nim zarobimy a kiedyś w końcu trzeba będzie postawić na Marca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Właśnie liczą się mecze bezpośrednie.

3

Zagramy prawdopodobnie z Chorwacją

0

Nie wiem jak Wy ale coś wątpię w tej transfer Paco.

0

Ale spokojnie tak naprawdę to żaden nasz murowany faworyt do medalu narazie nie zawiódł.Majka też nie był takim super pewniakiem do medalu. No ok patrząc przed turniejem i na drabinkę no to Radwańska miała autostradę do medalu. Ale oprócz tego? Niewiadoma dla mnie sukces 6 miejsce młoda dziewczyna 22 lata pokaże klasę w Tokio Świtkowski też był w gronie kandydatów do czołowych miejsc czy do medalu to raczej nie.

0

Może troszeczkę kulturalnej odpowiadaj.

1

No to po co piszesz o kompromitacji skoro nie był faworytem?

3

Janowicz się skompromitował? Hm on w rankingu 174 a ten Muler 37

0

Dawidowicz nie pojechał na obóz z Benficą i na pewno nie będzie grał w pierwszej drużynie, możliwe wypożyczenie.

0

Coś czytałem o Stiliciu i Michale Maku.

0

Ale co z tego skoro Cupiał już nie chciał się bawić i jego majątek też maleje zrobił wiele dla Wisły i sam powiedział ,że nie odda byle komu Wisły czyli oferta Megasińskiego była najlepsza. A skąd ma kasę znalazł jakiegoś sponsora który chce wyłożyć kasę on już wcześniej chciał kupić Koronę. Na dniach pewnie będzie konferencja prasowa więc coś więcej powie.

0

Chyba coś w końcu ruszy się w Wiśle Citko zapowiedział nawet 5 transferów w tym okienku.

0

Ale Nalepa to nie jest bramkarz :)

0

Tutaj Cię muszę poprawić Golla jest wychowankiem Sparty Złotów w Lechu nie otrzymał żadnej szansy.

0

W Liverpoolu by sobie nie pograł

0

6??? To 5 w lekkoatletyce będzie

0

Dobra Panie i Panowie robimy typowanko ile medali w Rio? ja stawiam 15.

0

Po pierwsze to Solorz!!A po drugie co ma Solorz do UFC?? Przecież galę UFC u nas pokazuje jakiś kanał Extreme Sports czy coś w tym stylu

1

Grają z RPA 4.08 o 21

0

Ej co Wy tak czekacie z tym transferem Lacazette? przecież nie ma żadnej przesłanki. No chyba nie bierzecie na serio to ,że zacząl obserwować profil Barcy na Instagramie. Messi też kiedyś zaczął obserwować Chelsea.

0

Hmm ja myślę ,że z taką grą to Legia może mieć problem z awansem do IV rundy. Skrzydła Kucharczyk-Aleksandrov bez komentarza...

0

Coś więcej możesz powiedzieć?

0

Dla mnie powinien wyjechać jak najszybciej Ajax jest doskonałym miejscem. Zobacz co jest z Linettym już się trochę zasiedział w Lechu i nie robi postępów.

0

Starzyński podobno kwestia dni kiedy Zagłębie go wykupi chodź czytałem ,że jeśli Legia sprzeda Dudę to mogą chcieć Starzyńskiego, a Kapustka właśnie Ćwiąkała napisał wczoraj na twitterze ,ze Ajax złożył za niego ofertę na 5 mln euro.

1

Ale mam niedosyt było tak blisko i dzisiaj gralibyśmy półfinał z Walią która bez bez Ramseya i droga do finału byłaby otwarta ah...

1

Z tym ,że Kapustka chce dla Barcy grać

0

Kolejny chyba raczej jedyny w sezonie 16/17

0

Zastanówcie siè wszyscy co mówicie z czego Lewy ma strzelić bramkę w 4 meczach miał jedną sytuację jeśli jego nazywasz drewniakiem to Ty jesteś żelbeton!! Haruje jak wół. Tak sami Milik ok sytuacje marnuje ale to jest chłopak który ma 22 lata. Milik też się naharował dzisiaj to głównie on odciął Xhake od rozgrywania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?