bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie nie ma faworyta 50 na 50. Szwajcarzy są też mocni mają dobrego bramkarza,świetnych bocznych obrońców, niezły środek pola (pewnie nas zdominują jeśli chodzi o posiadanie piłki) ale my też mamy swoje argumenty, będzie ciężki mecz ale stawiam 1-0 dla nas i bramkę Lewego.
0
Na pewno Zieliński, Linetty, Kuba pewnie też nie zostanie w BVB , Milik też odejdzie a Ajaxu
1
Cionek mówi lepiej od Krychy po polsku? następnym razem najpierw pomyśl a potem napisz.
0
Ah już zaczyna mnie irytować to zamieszanie wokół Neymara , który też by mógł publicznie zabrać głos w tej sprawie.
3
Laskowski i Żewłakow.
1
Wyjdziemy 4-4-2 szkoda marnować potencjału Arka na skrzydło pamietasz jak zagrał z Niemcami we Frankfurcie? Niemcy mieli autostradę na prawej stronie. Pewnie ,ze zagramy ja głęboko wierzę w chłopaków!!
0
Yyy bo Milik miał kontuzję.
0
Skoro całe eliminacje szło 4-4-2 to co to zmieniać?? 4-2-3-1 wyjdziemy ale na Niemcy.
0
co skąd ty ten program wytrzasnąłeś ??? http://www.polsatsport.pl/program-telewizyjny/
0
Ja też wykupiłem za 50 zł więc nie tak dużo a wolę sobie na spokojnie w Tv niż się męczyć na lapku, tym bardziej,że Euro raz na 4lata jest.
2
Nie jesteś typowym Januszem ,który po wygraniu w niedzielę będzie naszych wychwalał.
2
Polska-Irlandia 02 gratuluję optymizmu i patriotyzmu!
0
Skoro prawa ma TVP to gdzie mają lecieć powtórki???
0
No racja Rybus zabezpiecza dwie pozycje lewa obrona i skrzydło.
0
No to jeśli na problem z wprowadzeniem piłki no to raczej narazie nie jest dla nas.My potrzebujemy kogoś gotowego od zaraz go gry.
0
Kto oglądał kiedyś Kryminalnych ?właśnie wyczaiłem ,ze na TVN Fabuła lecą powtórki o 20.
0
A ja Ci powiem ,że jest duża szansa żeby wygrać te Giro bo nie ma wcale mocnej stawki. Może być rownie dobrze pierwszy albo np 6. Traci 2.01 do Jungelsa ale on nie jest góralem , drugi jest Amador i to jest nie wiadoma, 3 jest Valverde który nie jest kolarzem na wielkie góry, 4 Krujswik to też nie wiadoma, 5 Nibali do którego Rafał traci 52 sekundy i stracił je na obu czasówkach na płaskim terenie , a Nibali też wydaję sie nie być wielkiej formy.Za Majką jest Zakarin 24 sekundy traci i on będzie groźny. Po weekendzie będzie więcej wiadomo,w niedziele jest ta górska czasówka.
0
A czemu uważasz że nie ma szans wygrać?
0
Ja tež będę miał po takiej łatwej drodze do finału nie zasługują na to.Całym sercem z Atleti!!!
0
Peszkin na Euro pojedzie :D
0
Mirallas nie jest powołany
0
Tak dużo? Coś mi się nie chce wierzyć.Za siatkę było 90 a meczy było więcej.Tym bardziej,że teraz mecze Polaków są w otwartej stacji.
1
O Wolskim już rozmawialiśmy parę dni temu tak jak pisałem Linetty ma nad nim tą przewagę,że jest już w tej reprezentacji i potrafi grać w defensywie,a u Wolskiego z tym słabo. Chodź powiem Ci ,że nie rozumiem tych zachwytów nad Linnetym dla mnie on nawet w naszej lidze nie wyróżnia się nie wiadomo jak. Finał PP zagrał bardzo słabo, ostatnio gdzieś czytałem z nim wywiad powiedział,że dałby radę w Premier League no bez jaj.Swoją drogą Wolski też ma ostatnio słabszy okres w Wiśle teraz nawet wszedł dopiero w 85 minucie. Wiesz kto mi sie w ostatnich tygodniach najbardziej podoba w Wiśle? Małecki wraca stary dobry Mały.
0
Wydaję mi się ,że tych 4 których nie będzie w 28 to Szukała,Olkowski,Wolski,Teodorczyk.
2
W niedzielę w Cafe Futbol gościem będzie Franz Smuda :P
0
Tak samo jak Hummels ostatnio powiedział ,że nie wybiera się do Bayernu.
30
Dziwię się Wam ,że tak życzycie Pepowi po tym co dla nas zrobił. A po drugie United pewnie przejmie Mourinho nie wiem jak Ty ale ja bym wolał zobaczyć drużynę Guardioli w LM niż drużynę Mourinho,która parkuje autobus,ale to jest moje prywatne zdanie.
0
Jeszcze nie wiadomo.
0
Dobra Linetty zagrał w ostatnim meczu z Irlandią i dał radę.Poza tym Linetty potrafi grać w defensywie i to jest atut a tam na Euro to będzie prawdziwa wojna w środku pola. A czy Wolski potrafi grać w obronie? No raczej nie.
0
Też czekam na Euro :)