bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest możliwość obejrzenia serialu Belfer w necie?
0
O ja to współczuję Ci, że masz takich ulubieńców... A ulubiony piłkarz to Grzmot??
12
Ulubiony?? proszę Cię ten przydupas Mourinho za czasów Realu...
1
Powie mi ktoś skad ściągnę dzisiejszą galę UFC?
1
Mi się wydaję że Brazylia się przejedzie po Argentynie
1
Digne i jego straty...
0
Strasburger to Twój ojciec, dziadek czy może wujek?
1
Hmm swoją drogą logika Lucho Gomes zagrał niezły mecz z City więc czemu dzisiaj nie dostaję szansy?
0
Zna ktoś dobre strony do oglądania filmów?
0
A widziałeś ostatnie mecz oprócz tego wczorajszego ?
1
Spójrz na styl gry o formę większości zawodników. Prawda jest taka, że Real też wygląda słabo i tylko dzięki temu tracimy tylko 2 punkty.
0
A ja mam nadzieję ,że Legia pokona Sporting i awansuje do LE, a które miejsce zajmie Real to mi wisi i powiewa.
0
Przestańcie przeżywać na kogo trafi Real w 1/8. Po pierwsze są jeszcze 2 kolejki i nie jest powiedziane, że np. Bayern zajmie drugie miejsce w grupie. A po drugie to zajmijmy się naszą Barceloną bo też wcale nie jest tak kolorowo. O Realu idźcie sobie pogadać to kolegów z realmadryt.pl.
0
Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania lepiej zająć drugie miejsce?
2
Na drugi raz zastanów się co piszesz
4
Nie możemy tracić takich frajerskich bramek na tym poziomie...
2
Średniaka? raczej czerwonej latarni patrząc na tabelę.
1
W Polsce do roku czasu nie ma już takiej funkcji jak prezydent. W polsce rządzi Car Jarosław...
1
Serio zastanawiasz się nad obejrzeniem tego meczu Realu?
0
Hahaha a co ma zrobić sam?? przecież to nie poziom Messiego, że ma wygrywać sam mecze. Po za tym czy ktoś powiedział, że ma grać w Reprze w pierwszym składzie? skoro Peszkin dostaję powołania to uważam, ze Mały nie odstaje od niego poziomem. Fakt Wisła jest 15 w tabeli ale powoli zaczyna się odradzać i gdyby nie Małecki to podjerzewam ,że dalej byliby na 16 miejscu gdzieś tak ze stratą z 5 punktów do 15 drużyny.
1
Spójrz na to co gra Małecki od wiosny jest wiodącą postacią Wisły i wcale nie odstaje poziomem od Peszkina.
0
Wbrew pozorom z Sevillą może nam się dobrze grać.Sampaoli zagra ofensywnie co dla nas będzie dobre.
2
Martwi mnie mimo zwyciestwa to,że kolejny raz gramy bardzo przeciętny mecz...
0
Kiedy miała być ta konferencja Nawałki? nie przypadkiem dzisiaj?
1
Nieee przecież tych ekonomistów jest od zaje... i skończy po tym na kasie w Tesco...
0
Kiedyś gdzieś czytałem ,że niby ostro Polsat szykuję się na LM.
0
Mi się wydaję ,że to są ostatnie 2 sezony LM w Nc+.
0
Przecież Leo nie wyjdzie w podstawie.
0
PWSZ Piła?? :)
1
Myślę, że ludzie mają co lepszego do roboty niż oglądanie meczów Gibraltar-Belgia czy Łotwa-Węgry.