0

Jest możliwość obejrzenia serialu Belfer w necie?

0

O ja to współczuję Ci, że masz takich ulubieńców... A ulubiony piłkarz to Grzmot??

12

Ulubiony?? proszę Cię ten przydupas Mourinho za czasów Realu...

1

Powie mi ktoś skad ściągnę dzisiejszą galę UFC?

1

Mi się wydaję że Brazylia się przejedzie po Argentynie

1

Digne i jego straty...

0

Strasburger to Twój ojciec, dziadek czy może wujek?

1

Hmm swoją drogą logika Lucho Gomes zagrał niezły mecz z City więc czemu dzisiaj nie dostaję szansy?

0

Zna ktoś dobre strony do oglądania filmów?

0

A widziałeś ostatnie mecz oprócz tego wczorajszego ?

1

Spójrz na styl gry o formę większości zawodników. Prawda jest taka, że Real też wygląda słabo i tylko dzięki temu tracimy tylko 2 punkty.

0

A ja mam nadzieję ,że Legia pokona Sporting i awansuje do LE, a które miejsce zajmie Real to mi wisi i powiewa.

0

Przestańcie przeżywać na kogo trafi Real w 1/8. Po pierwsze są jeszcze 2 kolejki i nie jest powiedziane, że np. Bayern zajmie drugie miejsce w grupie. A po drugie to zajmijmy się naszą Barceloną bo też wcale nie jest tak kolorowo. O Realu idźcie sobie pogadać to kolegów z realmadryt.pl.

0

Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania lepiej zająć drugie miejsce?

2

Na drugi raz zastanów się co piszesz

4

Nie możemy tracić takich frajerskich bramek na tym poziomie...

2

Średniaka? raczej czerwonej latarni patrząc na tabelę.

1

W Polsce do roku czasu nie ma już takiej funkcji jak prezydent. W polsce rządzi Car Jarosław...

1

Serio zastanawiasz się nad obejrzeniem tego meczu Realu?

0

Hahaha a co ma zrobić sam?? przecież to nie poziom Messiego, że ma wygrywać sam mecze. Po za tym czy ktoś powiedział, że ma grać w Reprze w pierwszym składzie? skoro Peszkin dostaję powołania to uważam, ze Mały nie odstaje od niego poziomem. Fakt Wisła jest 15 w tabeli ale powoli zaczyna się odradzać i gdyby nie Małecki to podjerzewam ,że dalej byliby na 16 miejscu gdzieś tak ze stratą z 5 punktów do 15 drużyny.

1

Spójrz na to co gra Małecki od wiosny jest wiodącą postacią Wisły i wcale nie odstaje poziomem od Peszkina.

0

Wbrew pozorom z Sevillą może nam się dobrze grać.Sampaoli zagra ofensywnie co dla nas będzie dobre.

2

Martwi mnie mimo zwyciestwa to,że kolejny raz gramy bardzo przeciętny mecz...

0

Kiedy miała być ta konferencja Nawałki? nie przypadkiem dzisiaj?

1

Nieee przecież tych ekonomistów jest od zaje... i skończy po tym na kasie w Tesco...

0

Kiedyś gdzieś czytałem ,że niby ostro Polsat szykuję się na LM.

0

Mi się wydaję ,że to są ostatnie 2 sezony LM w Nc+.

0

Przecież Leo nie wyjdzie w podstawie.

0

PWSZ Piła?? :)

1

Myślę, że ludzie mają co lepszego do roboty niż oglądanie meczów Gibraltar-Belgia czy Łotwa-Węgry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?