0

Powoła Wolskiego to kogoś musi skreślić ,a środek pola jest wykrystalizowany Krycha,Jodłowiec,Mączyński,Zieliński,Linetty. Tu już nie ma co kombinować poza tym nie wie tak naprawdę co z Wolskim nie widział go w treningu, nie sprawdził go więc tak jak mówię nie ma co kombinować.

0

Wątpię czy Anglia to dla Arka dobre miejsce.

0

Przed chwilą kumpel wysłał mi filmik z Tamudazo ,jak ten czas leci to było już 9 lat temu.

1

Oczywiście ,że brakuje nam playmakera bo ani Ivan ani Arda nigdy nimi nie będą... A spójrz na wiek Iniesty on ma już 31 lat...

0

To nie Drogba się przewrócił jeśli chodzi Ci o sytuację po której Abidal dostał czerwo, to Anelka się tak przewrócił jak piórko.

2

Swoją drogą ciekawe do jakich klubów pójdą nasi Polscy piłkarze bo szykuję się ,że kilku zmieni klub. Glik,Milik,Rybus,Linetty,Kapustka,Zieliński,Drągowski nie wiadomo co z Kubą i Krychą. Ciekawie będzie.

0

Bramkarze: Alisson (Internacional Porto Alegre), Diego Alves (Valencia CF, Hiszpania), Ederson (Benfica Lizbona, Portugalia)
Obrońcy: Miranda (Inter Mediolan, Włochy), Gil (Shandong Luneng, Chiny), Marquinhos (Paris Saint-Germain, Francja), Rodrigo Caio (Sao Paulo), Dani Alves (FC Barcelona, Hiszpania), Filipe Luis (Atletico Madryt, Hiszpania), Fabinho (AS Monaco, Francja), Douglas Santos (Atletico Mineiro).

Pomocnicy: Luiz Gustavo (VfL Wolfsburg, Niemcy), Elias (Corinthians Sao Paulo), Renato Augusto (Beijing Guoan, Chiny), Philippe Coutinho (Liverpool FC, Anglia), Lucas Lima (Santos FC), Willian (Chelsea, Anglia), Casemiro (Real Madryt, Hiszpania), Rafinha (FC Barcelona, Hiszpania).

Napastnicy: Douglas Costa (Bayern Monachium, Brazylia), Hulk (Zenit St. Petersburg, Rosja), Gabigol (Santos FC), Ricardo Oliveira (Santos FC

0

Ten Dunga to naprawdę śmieszny koleś. Nie powołał T.Silvy,Marcelo,Jonasa który wali bramę za bramą w Benfice a np. powołał naszego Rafinhe z całym szacunkiem dla niego ale po tej kontuzji to jest to raczej dziwne powołanie.

0

Nie akurat jestem na studiach humanistycznych,ale nie da się porównać sesji do matury o to mi chodzi.

0

Ale podobno oddział Canal+ ten francuski bankrutuje i oni mają także 51% udziałów w Polsce.

2

Dobra rada matura to nic nie ma się czym przejmować.Dopiero zobaczysz co to nauka jak poznasz co to SESJA na studiach.

0

Haha nikt nie będzie takim łosiem jak my i nie kupi Ardy za 35 baniek...

0

Opis półfinału Real-City, słaby pokonał słabszego.

0

Kolejny to nie był techniczny!!! Od kiedy techniczny chodzi W gajerku? To był kierownik Atletico.

0

To nie był techniczny tylko kierownik Atletico.

0

Podbeskidzie jest ostatnie w tabeli ale będą jaja jak po tym zamieszaniu spadną z ligi.

1

I tak 60% uzytkowników tej strony uważa go za przepłaconą gwiazdkę...

0

Ale taka jest prawda bolesna ale jest.

1

I co z tego ,że wygraliśmy 4-0 ? ale potem przegraliśmy 2-1. Chodzi mi o to,że wynik się liczy a nie styl mają 3 punkty? mają.Nie ma co patrzeć wstecz tylko patrzeć co jest teraz.Wyobraź sobie naszą linię ataku gdybyśmy musieli zagrać bez 2 z tercetu MSN?? hmmm dajmy na to Neymar,Munir i kto trzeci??? Sandro ? Arda?

6

I zaczynacie hejt na Real wygrali ? wygrali i to się liczy grali bez Ronaldo i Benzemy to tak jak m byśmy grali bez Leo i Luisito. I powiem wiecej my w życiu nie wygralibyśmy takiego meczu. Teraz pora o 20 30 zrobić swoje!!

1

Bo oni za rok są gospodarzami więc muszą grać w Elicie.

1

Ale jest jeszcze jeden warunek,że ani Niemcy ani Francuzi nie mogą spaść do 1A wtedy tylko zwycięzca awansuje do Elity.

0

No to jest druga strona medalu ale on sam mówił że wolałby bez przerwy wejść w Euro.

1

Ja jestem za Bayernem z uwagi na Lewego i Pepa.Gdyby Lewy wygrał LM to wyobrażam sobie jako będzie napakowany na Euro co może nam pomóc.Ale Atleti się jak grać z drużynami taki jak Bayern.

1

Powiem Ci,że mam przeczucie,że Bayern nie wygra tego dwumeczu.

1

Też mi się wydaję że liga hiszpańska byłaby dla Arka dobrym miejscem.

0

A przepraszam a co z Iniestą???

21

Widzę,że ten tygodniowy ban nic nie poskutkował...

3

Komu teraz kibicujecie w LM? Ja jestem za Bayernem nie tylko z uwagi na to,że gra tam Lewy ale także kibicuje Pepowi za te wszystkie piękne chwile,które dzięki niemu przeżyliśmy :)

0

Nie no spoko Ty masz swoje zdanie ja swoje. Lechia w końcu odpali już mają przebłyski. Ja Ruchu nie widzę już bym bardziej wolał Cracovię (chodź jestem kibicem Wisły )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?