bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
No i Ty za Suareza i mamy nowe tridente Ty,Munir,Sandro.
0
Wie ktoś czy mozna kupić magazyn Ole w empiku?
0
Ta trzeba jeszcze więcej zawodników posprzedawać... Prawda jest taka...
0
Czy orientuje się ktoś czy magazyn Ole można dostać w empiku?
0
Licze teraz pod nieobecność Leo na Neymara teraz to on musi pociągnąć ten wózek!! :)
0
Jak to kto? takie rzeczy trzeba zawsze brać pod uwagę jak kontzuję to ,ze w poprzednim sezonie nie mieliśmy z tym problemu to oznacza,że już tak zawsze będzie?
0
Ja nie mówię u kupowaniu.Obecnie nasza kadra jest żałosna.Tylko,że do tego stycznia to można juz ligę przegrać...
1
No to brawo dla wszystkich Bartomeu,dyrektor sportowy,Lucho. Cholera jak można było sprzedać Pedro?? Przecież miał ważny kontrakt po co go przedłużył w czerwcu?? A,ze chciał odejść? No sorry ale co to jest Fundacja Pomóż? Bez jaj czy tam ktoś myśli?
0
No dokładnie tak jak pisałem trzeba się modlić o brak kontuzji do stycznia.
0
Haha Neymar bez formy przykrył wczoraj czapką Suareza i zagrał lepiej od Leo.
0
Zgodzę się z Tobą Suarez był wczoraj bardzo irytujący...
1
Zobaczcie Real bez jamesa i bale wygrał na Bilbao.Wyobraźmy sobie teraz ,że u nas kontuzję mają Neymar i Iniesta(myslę,że dobrę porównanie do tamtej dwójki) i nas już by nie było na boisku.Chodzi mi o to ,że my nie mamy wgl ławki to jest jakaś masakra przegrywamy wczoraj 2-0 i tam nie ma kto wejść.. Do stycznia to będzie dla nas trudny nawet bardzo trudny czas...Trzeba się modlić aby się obyło bez kontuzji w formacjach ofensywnych i o formę Leo.To będzie walka o przetrwanie aby jak najmniej punktów stracić... Chociaż moje zdanie jest takie,że ligi to my w tym sezonie nie wygramy prędzej LM bo tam gra dopiero się zacznie wiosną dojdą Arda,Vidal i mam nadzieję,że ktoś z dwójki Gundogan lub Nolito. Cules czekają nas bardzo trudne 3 miesiące...
0
Reprezentacja kobiet gra ze Szwedkami chyba.
0
Spójrz na tabelę.
0
Tak czytałem dzisiaj komentarze,że Real jedzie w środę do Bilbao oczywiście tez liczę na Athletic ale nie zapominajmy,że my w środę jedziemy do Vigo także na gorący teren.
0
Przecież Ney ma zawieszenie to po jaką cholerę miał go powołać?
0
Bravo? Widzę na bieżąco jesteś...
0
No to jesteśmy w czarnej dupie... szkoda,że jeszcze węższej kadry nie mamy.Do stycznia zostajemy praktycznie bez żadnej alternatywy w pomocy i ataku... Masakra...
0
No rzeczywiście masakra dla zawodowego piłkarza to jest normalne, a dla polskich zawodników już masakra...
0
Gdzie multiliga jest?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Tak te transfery których nie zdążyli umieścić numerze 1 września.
0
No dokładnie jakość do dupy i do tego troche się pośpieszyli wydalt to 1 września i nie było wszystkich transferów dopiero teraz 8 września dopisali wszystko.
0
Już był został dodany do Tygodnika Piłka nożna wyszedł 1 września :)
0
Wiecie jak to jest z prawami do spotkań Legii i Lecha w LE? Tvp ma prawa czy nie?
0
Lewy tych bramek powinien mieć już z 16 z Gruzją 3 setki zmarnował z Niemcami jedną z Gibraltarem 2 razy sam na sam.Nie mówię,że ma strzelać wszystko bo tego nawet Leo nie robi.Ale trochę u niego to jest niepokojące,że po prostu dużo setek marnuje.
0
Szczerze? według mnie słabo bo nie ma takiego potencjału w ataku jak np. Kurek.
1
Z tego co wiem to Winiarski powiedział,że rezygnuję na ten sezon z reprezentacji to Wlazły definitywnie zakończył karierę w reprezentacji.
0
Wiesz co z tego co gdzieś czytałem artykuł o Lampe i Kelatim,że podobno są wielkimi indwidualistami.I rzekomo Taylor nie chciał ich powoływać aby zepsuli atmosferę w kadrze. Coś takiego gdzieś wyczytałem.