bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten coś tam messi-neymar? do mnie też coś pisał miłego czwartku ale żadnego linku nie było.
1
O co chodzi z tym wirusem bo nie jestem w temacie ?
0
Tak a wierzysz,ze Eleven już ma prawa kupione? bo dla mnie coś jest nie tak jak chcą pomieścić na 2 kanałach 3 ligi skoro chcą pokazywać po 5 spotkań Serie A i Ligue 1.Poza tym w niedziele ma być rzekomy start kanału dzisiaj czwartek i nie wiadomo gdzie on wgl będzie tak działa poważna telewizja?
1
Do mojego kumpla też dzisiaj dzwonili postawił im warunek,ze przedłuży jak kupią La Liga.Babka mu powiedziała,że La Liga zostaję na 100%
0
NO po co ty wyskakujesz z tym,że Legia odpadła przez nieprzestrzeganie przepisów?? I Lech nie wygrał mistrza tylko to Legia go przegrała przez głupie decyzje Berga.I Leśnodorski powiedział,że Legia szykuję jeszcze 2 transfery.Ja też kibicuję Lechowi ale moje zdanie jest takie,że Lech jest po prostu za słaby na LM.zobaczymy na kogo trafią w 4 ELE bo nie będą rozstawienie pewnie.Ale z całego serca wierzę w 2 drużyny w LE,ale mówię dla mnie Legia miałaby większe szanse.
0
Arsenal ostatni sezon był 3 :)
0
Podpisuję się pod wszystkim co napisałeś :)
0
Powiedziałem Ci już na koniec sezonu mówiłem ,że wole aby mistrzem była Legia.W przecwieństwie do Ciebie nie dzielę się wszystkim tutaj! A ty w końcu jesteś za Wisłą czy Lechem. Do Legii jeszcze doszedł Pazdan. Ok skompromitowali się a Lech odpadł z kelnerami z Islandii :)
0
Mówiłem wiesz nie dzielę się wszystkimi swoimi przemyśleniami na fcbarca.com.Po pierwsze Legia miała by łatwiej na pewno nie trafiła by już na Basel.Po drugie Legia jest bardziej doświadczona a Lechowi tego zabrakło.Po trzecie transfery Lecha to są transfery na LM? Robak może i dobry ale na naszą ligę,Dudka-jakieś 5-6 lat temu to by było wzmocnienie,Tetteh narazie wyróżnił się tym,że Akahoshiemu prawie nogę połamał,jednynie Thomalla to jest wzmocnienie.Po czwarte może i Legia miała słaby początek sezonu i przegrała z Lechem ale na papierze ma lepszy skład.Po piate co Legia w zeszłym sezonie pokazała?? 6-1 z Celtikiem tylko ten głupi błąd z Beereszyńskim mało wygrana grupa LE jeszcze Ci mało? a co robi Lech od 3 lat w pucharach
5
Od samego początku mówiłem,żeby to Legia była mistrzem...
0
Wisła-Basel 3-1 było :)
0
Nie wiem nie interesowałem się sparingami Sparty Praga ale chyba jak ktoś wchodzi z ławy w tak ważnym meczu no to chyba to o czymś świadczy.
3
Po raz kolejny okazuje sie jaka nasza liga jest licha.U nas gwiazdy Paixao i Stilić powiedzmy sobie szczerze w dość przeciętnych klubach Ten pierwszy Sparta Praga wchodzi na 6 minut,a Stilić cały mecz na ławie w Apoelu zresztą podobnie jak Piątkowski.
2
Przestańcie pieprzysz narazie głupoty,że Eleven kupiło La Ligę macie info potwierdzone? Na forach to każdy może napisać cokolwiek wieczorem się dowiemy :)
2
To co zwalniamy Lucho? I kogo kupujemy? :P
22
Gratuluję takiej dziewczyny! :)
0
Nie wiem czy wiesz ale istnieje takie coś jak bezprzewodowy internet,akurat siedzę sobie na plaży!
0
A Wy nie macie co w wakacje robić tylko oglądać towarzyski mecz Realu?? Wyjdźcie gdzieś z domu!
1
Lech gra dobrze? oglądałeś wczorajszy mecz?
0
Nie długo będzie ban za udzielanie się tutaj...
0
No właśnie ty masz jak to nazwałeś nieświeże info http://futbolplus.pl/zagranica/item/2554-zaciety-boj-o-prawa-tv-do-la-liga-czy-canal-plus-straci-hiszpanska-lige-na-rzecz-eleven
2
Z City to my nie gramy Tylko z Chelsea i gramy jeszcze z Fiorentiną :)
0
Naprawdę nie masz co robić tylko oglądać mecz Piast-Termalica???
2
Z tą nagrodą dla Kubiaka bym się nie zgodził.
0
Najpierw jest Puchar Świata :)
0
Gość który chce sprzedać Leo,zmienia wystrój koszulek,nie wiadomo za ile kupił Neya wygrywa wybory... Cules brak słów...
0
Biografię Kuby :)
0
Ta strona coraz bardziej schodzi na psy.Czym kierują sie redaktorzy którzy ją prowadzą? Dostałem bana na tydzień bo wyzwałem Bartu od szczu... A jakieś 2 dni wcześnij mój kumpel za co podobnego dostał bana na 2 dni.Dodam,że był to mój pierwszy ban.CZyli co są równi i równiejsi?
0
0
Skąd masz te info? Jeszcze nic nie jest pewne!