1

Ten coś tam messi-neymar? do mnie też coś pisał miłego czwartku ale żadnego linku nie było.

1

O co chodzi z tym wirusem bo nie jestem w temacie ?

0

Tak a wierzysz,ze Eleven już ma prawa kupione? bo dla mnie coś jest nie tak jak chcą pomieścić na 2 kanałach 3 ligi skoro chcą pokazywać po 5 spotkań Serie A i Ligue 1.Poza tym w niedziele ma być rzekomy start kanału dzisiaj czwartek i nie wiadomo gdzie on wgl będzie tak działa poważna telewizja?

1

Do mojego kumpla też dzisiaj dzwonili postawił im warunek,ze przedłuży jak kupią La Liga.Babka mu powiedziała,że La Liga zostaję na 100%

0

NO po co ty wyskakujesz z tym,że Legia odpadła przez nieprzestrzeganie przepisów?? I Lech nie wygrał mistrza tylko to Legia go przegrała przez głupie decyzje Berga.I Leśnodorski powiedział,że Legia szykuję jeszcze 2 transfery.Ja też kibicuję Lechowi ale moje zdanie jest takie,że Lech jest po prostu za słaby na LM.zobaczymy na kogo trafią w 4 ELE bo nie będą rozstawienie pewnie.Ale z całego serca wierzę w 2 drużyny w LE,ale mówię dla mnie Legia miałaby większe szanse.

0

Arsenal ostatni sezon był 3 :)

0

Podpisuję się pod wszystkim co napisałeś :)

0

Powiedziałem Ci już na koniec sezonu mówiłem ,że wole aby mistrzem była Legia.W przecwieństwie do Ciebie nie dzielę się wszystkim tutaj! A ty w końcu jesteś za Wisłą czy Lechem. Do Legii jeszcze doszedł Pazdan. Ok skompromitowali się a Lech odpadł z kelnerami z Islandii :)

0

Mówiłem wiesz nie dzielę się wszystkimi swoimi przemyśleniami na fcbarca.com.Po pierwsze Legia miała by łatwiej na pewno nie trafiła by już na Basel.Po drugie Legia jest bardziej doświadczona a Lechowi tego zabrakło.Po trzecie transfery Lecha to są transfery na LM? Robak może i dobry ale na naszą ligę,Dudka-jakieś 5-6 lat temu to by było wzmocnienie,Tetteh narazie wyróżnił się tym,że Akahoshiemu prawie nogę połamał,jednynie Thomalla to jest wzmocnienie.Po czwarte może i Legia miała słaby początek sezonu i przegrała z Lechem ale na papierze ma lepszy skład.Po piate co Legia w zeszłym sezonie pokazała?? 6-1 z Celtikiem tylko ten głupi błąd z Beereszyńskim mało wygrana grupa LE jeszcze Ci mało? a co robi Lech od 3 lat w pucharach

5

Od samego początku mówiłem,żeby to Legia była mistrzem...

0

Wisła-Basel 3-1 było :)

0

Nie wiem nie interesowałem się sparingami Sparty Praga ale chyba jak ktoś wchodzi z ławy w tak ważnym meczu no to chyba to o czymś świadczy.

3

Po raz kolejny okazuje sie jaka nasza liga jest licha.U nas gwiazdy Paixao i Stilić powiedzmy sobie szczerze w dość przeciętnych klubach Ten pierwszy Sparta Praga wchodzi na 6 minut,a Stilić cały mecz na ławie w Apoelu zresztą podobnie jak Piątkowski.

2

Przestańcie pieprzysz narazie głupoty,że Eleven kupiło La Ligę macie info potwierdzone? Na forach to każdy może napisać cokolwiek wieczorem się dowiemy :)

2

To co zwalniamy Lucho? I kogo kupujemy? :P

22

Gratuluję takiej dziewczyny! :)

0

Nie wiem czy wiesz ale istnieje takie coś jak bezprzewodowy internet,akurat siedzę sobie na plaży!

0

A Wy nie macie co w wakacje robić tylko oglądać towarzyski mecz Realu?? Wyjdźcie gdzieś z domu!

1

Lech gra dobrze? oglądałeś wczorajszy mecz?

0

Nie długo będzie ban za udzielanie się tutaj...

2

Z City to my nie gramy Tylko z Chelsea i gramy jeszcze z Fiorentiną :)

0

Naprawdę nie masz co robić tylko oglądać mecz Piast-Termalica???

2

Z tą nagrodą dla Kubiaka bym się nie zgodził.

0

Najpierw jest Puchar Świata :)

0

Gość który chce sprzedać Leo,zmienia wystrój koszulek,nie wiadomo za ile kupił Neya wygrywa wybory... Cules brak słów...

0

Biografię Kuby :)

0

Ta strona coraz bardziej schodzi na psy.Czym kierują sie redaktorzy którzy ją prowadzą? Dostałem bana na tydzień bo wyzwałem Bartu od szczu... A jakieś 2 dni wcześnij mój kumpel za co podobnego dostał bana na 2 dni.Dodam,że był to mój pierwszy ban.CZyli co są równi i równiejsi?

0

0

Skąd masz te info? Jeszcze nic nie jest pewne!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?