1

@Theodore_Bagwell Możesz jechać w celu zaspokojenia niezbędnych potrzeb.

4

@taktyk93 Serio trzeci sezon był dla Ciebie lepszy niż czwarty?

0

@Theodore_Bagwell Zależy gdzie chcesz jechać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcafan9512 Myślisz, że tego nie sprawdzą? Sam mam działkę i u nas wisi ogłoszenie. Na działkę jak najbardziej możesz ale samemu lub z najbliższą rodziną osoby trzecie zabronione.

0

@barcafan9512 Tak nie do końca. Jeśli będzie sam lub z najbliższą rodziną okej ale gdy będą osoby trzecie mandacik wjedzie na pełnej :)

6

@tobiasson92 Jak Duduś przegra te wybory to będzie beka na cały świat :P

2

@Barca1992 Prawda Niemcy serio chcą dograć sezon. Schalke, Lipsk, Borussia. M i BVB już trenują

1

@Szicek10 U mnie w Wielkopolsce za bieganie dają mandaty sporo ludzi już dostało ale duża część osób nie przyjmuje ich. Jak sytuacja się uspokoi to będzie masa spraw w sądach.

0

@Mns21 Kij z nim. Skrzydłowy to priorytet.

3

@pauletaa Ale to nie jest czasami odpowiedź na pytanie z tych poprzednich obostrzen? Skoro walą mandaty biegaczom. Poza tym jest powiedziane, że rekreacja jest zabroniona. Możesz rowerem jechać do pracy bądź do sklepu.

7

@pauletaa Nie to nie jest paranoja. Chcesz żeby to się skończyło? Chcesz wrócić do normalnego życia? Nie musisz nie wychodź. Jeszcze się wystarczająco rowerem najezdzisz.

3

@Commando Moim zdaniem wczoraj wypadł fatalnie. Cały program jechał na trzech screenach z telefonu.

2

@Commando Po wczorajszym występie mam wątpliwości co do jego inteligencji.

0

@Piotr89Sand xd Szroeder jest mało znana? Bardziej znana niż Quebo.

0

@Szicek10 Kryminał :)

0

@domin682 Wiadomo jaka sytuacja jest. Upadnie wiele zakładów, wzrośnie bezrobocie. Kogo ludzie o to oskarżą? Rząd. Wybory przeloza na jesień. PO wycofuje Kidawe (już o tym głośno jest) i na białym koniu wjedzie Tusk.

0

@tobiasson92 Przecież zakupy będziesz mógł dalej robić.

1

@Janiama Ja jestem za. Inaczej nie zmniejszymy zachorowań. To jedyne wyjście. Trudno będzie się trzeba przemeczyc ale lepiej się do tego stosować żeby później móc znowu zacząć normalnie żyć.

0

@Hiacynk Oby piłka wróciła w sierpniu bo ten sezon to według mnie nie ma szans.

3

@DanielOOL Na Canal + Sport o 12 jest El Clasico 6-2 :)

0

@SuperVegeta Ja już też sam nie wiem. Wedle tego co mówił Morawiecki to można wyjść: do pracy, sklepu, z psem, w celu pomocy najbliższym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos Rivaldo z 11? Gdzie on grał z tym numerem? U nas i w kadrze grał z dychą(Mś 2002). Do 9 też Lewego można dodać.

0

@Janiama Przecież to oczywiste, że Kubiak rok jeszcze zagra jeśli przełożą.

0

@katalonczyk987 Raczej Szpakowski :)

2

@youngsmiec Jak dla mnie jeszcze dość się nagracie. Chcesz żeby to się jak najszybciej skończyło? To jeśli nie musisz nie wychodź :) To kiedy skończy się koronawirus zależy od nas samych.

2

@youngsmiec Orlik macie otwarty? U nas wszystko pozamykane.

0

@tomono Ja się dziwię, że Warszawy jeszcze nie zamknęli. Tu nie ma na co czekać.

0

@NeroTFP Ja zabieram się za wszystkie części Żandarma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?