bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro Wlaśnie o to mi chodzi, że obecny sezon jest tak naprawdę drugim jego bardzo słabym sezonem
0
@cules100proDwa lata temu za zajęcia 21 miejsca w generalce PŚ?
Czy może trzy lata temu za zajęcie 5 miejsca w generalce PŚ?
6
@kkbarca On honoru nie ma więc dla niego to żaden problem.
1
@Janiama Zmienili dzisiaj rano na 15:20.
0
@Janiama Tak, pierwotnie miały być o 15:00
0
@Barca_Big_Moment Pimienta na pół roku. Masz gwarancję, że z Valverde Napoli nas nie znokautuje? Ja już mam dość Valverde. Dla mnie ten sezon i tak jest już przegrany. Mam nadzieję, że z Granada już drużyny nie poprowadzi.
7
@Barca_Big_Moment Valverde ma odpuścić i zostać? Niech on w końcu pokaże, że ma resztki honoru i niech sam odejdzie.
1
@Hushovt Ani jedno ani drugie. TEAMPIERNIK!
0
@Szymix654 Taktyk
0
@Janiama Ale po co to dodawać?
1
@Janiama I co z tego, że Stoch miał słabsze warunki? Kraft miał jeszcze gorsze i wygrał. Jak ktoś jest w formie to skacze dobrze.
11
@Janiama Haha Swięcicki i Cwiąkała mają mniejszą wiedzę niż Ty o piłce? Stary pojechałeś po całości xd Z wiedzy o piłce wyżej wymienieni Panowie wytarli by Tobą podłogę :) Pozdro Narcyzie. Aaa obiektem kpin i tak jesteś :)
14
@Janiama Popatrz Święcicki i Cwiąkała jakie dzbany ponad pół roku mysleli o tym co Ty wiedziałeś na drugi dzień. Co Ty robisz tutaj zamiast siedziec w jakiejś stacji jako ekpert? Czasami się zastanawiam czy nie masz przypadkiem 15 lat.
P.S Uwielbiasz być w centrum uwagi?
0
@Janiama Skoro jest kozakiem na LO to i na ŚP by dał radę. Antolić lepszy?
1
@Janiama Warto dodać, że to nie jest jego pozycja. Czytałem, że gdyby grał na swojej nominalnej czyli ŚP cena transferu by poszła do góry razy dwa.
2
@Avada Kedavra Nasi spokojnie będą na podium :)
1
@niepoprawniepoprawny Ale jak oglądasz zanim pojawi się wynik też sobie w głowie liczysz czy kogoś wyprzedzi czy nie.
2
@Jacu327 Tak jest jeszcze 6 tygodni :) i ulubiony zimowy serial ruszy. Kocham ten okres przełomu roku święta, sylwek, TCS! :)
0
@niepoprawniepoprawny Triv i Adam Ci wytlumaczyli
0
@niepoprawniepoprawny No nie wiem czy nie trzeba się umysłowo nadwyręzac. Obecnie w tych wszystkich przeliczknikach śmiało jest co liczyć :)
1
@contowsky Zapraszam wszystkich świetna zabawa! Puchar ze zdjęcia należy do mnie :)
0
@Colon O której i gdzie jest debata?
0
@Odesseiron Co to za pewniaczek?
3
@Janiama Rakitic już nie jest piłkarzem pierwszego składu. Griezmann? Jeśli ma grać na LS to niech gra Dembele
0
@NeroTFP Iga w półfinale pobiła swój rekord życiowy 51,02
1
@socha Jak wygląda gra z przodu?
0
@Janiama Pisałem niżej jeśli na boisku są Leo, Luis i Griezz zamiast grać 4-3-3 powinniśmy grać 4-3-1-2 z Leo na 10.
2
@amanter Boczni obrońcy musieliby dużo angażować się w gre do przodu.
2
Jakie jest Wasze zdanie na temat jak wykorzystać Griezmanna? Moim zdaniem jeśli na boisku razem będą Leo, Luis i Griezz to nie powinniśmy grać 4-3-3 tylko 4-3-1-2 z Leo na ofensywnym pomocniku.