3

@Unf Ja z kolei podziwiam tych którzy uważają, że Neymar nie jest potrzebny.

3

@Janiama Nie czaisz o co mi chodzi. Nie każdy trener by tak rozwinął Sterlinga, a według Ciebie to wcale nie Guardiola go tak rozwinął. Porównaj jak grał kiedyś, a jak gra teraz. Śmieszny argument ze przyszedł za 40 milionów to musi być talentem. Przy obecnym rynku 40 baniek śmieszna kwota.

5

@Janiama Przed przyjściem do City był dobrym piłkarzem teraz jest Panem piłkarzem. Co jak co ale Pep w porównaniu do pewnego Pana potrafi piłkarzy zbudować.

0

@Mns21 Co da Neymar? Ty w ogóle wiesz co to za piłkarz jest? Weźmie na siebie gre czyli zrobi to co w tej drużynie robi tylko Leo.

0

@AmigoBlancos Lepiej się zajmij swoimi, a nie się z nas nabijasz :)

0

@Mns21 Ale dlaczego z góry zakładasz, że tak będzie? Dopiero będzie płacz jak ktoś z obecnej 4 z ataku wypadnie na pół roku. Taka wspaniała kadra, a w niej jeden skrzydłowy.

2

@8Iniestazo8 Przeciez Neymar jest nie potrzebny fachowcy z tej strony twierdzą, że mamy taką wspaniałą kadrę. A ja w tej wspaniałej kadrze widzę dwie wielkie dziury.

0

@ViscaBarca123 O Griezmannie podzielam Twoje zdanie i piszę już to od miesiąca to wszyscy mówią jakiej to my wielkiej kadry nie mamy. Jeszcze teraz Cou odszedł, Neymar pewnie nie przyjdzie( nie mam pojęcia jak by miał teraz wrócić) Griezmann będzie zakiszony na LS. Mamy w składzie dwie wielkie dziury LS i PO. A już o Semedo to nie wspomme nawet co ten chłopak robi u nas to nie mam pojęcia.

0

@Esteban_Przecież taka mocarna kadra jest

6

Krótki komentarz.
1. Styl bez zmian.
2. Podobno mamy taką mocarna kadrę to niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego najlepszy na boisku jest gość który jest pierwszy do sprzedaży?
3. Skoro PSG tak bardzo chce Dembele i Semedo to się nie ma nad czym zastanawiać.
4. LS- Jedna Wielka Dziura.
5. Niech ktoś mi jeszcze powie, że tej drużynie nie jest potrzebny Neymar.
6. Teraz coś pozytywnego. Busquets bez formy=90 minut ławka. Brawo.
7. Valverde i Bartomeu out.
8. Brawo Wisła, Brawo Brozio.
9. Brawo Lewy.
Dziękuję dobranoc!

3

Czyli co Neymar się oddala Cou odchodzi i zostajemy z 4 w ataku. Czyli Suarez nie będzie zajechany na wiosnę tylko już zimą... Świetny interes.

0

@Gaucho Dla mnie Semedo nie jest piłkarzem na Barcelone. Z tyłu jeszcze daje radę ale po przekroczeniu pola karnego przeciwnika ma kupę w majtkach.

0

@MichalZZZ Nie mam wielkich oczekiwań. Zobaczymy co będzie.

1

@Oskar00 Tylko mi już ta liga i puchar nie wystarczają. Mam już dość tych kompromitacji w LM. Dla mnie LM to priorytet.

0

@kordyl1010 Mnie nie obchodzi co on robi w wolnym czasie jego sprawa. Oceniam piłkarza przez pryzmat boiska. Jak grał u nas to czarował i wierzę, że gdyby wrócił też by tak było. Jak pisałem dla mnie jest potrzebny z prostej przyczyny mamy wielką dziurę na lewym skrzydle w ataku.

12

Zazdroszcze Wam tej euforii tego entuzjazmu, osobiście podchodzę do tego sezonu bardzo spokojnie bez dużych oczekiwań. Nie z tym Panem na ławce nie wierzę, że wyciągnął wnioski, że coś się zmieni. Pewnie znowu Busquets-Rakitic w podstawie do tego Griezmann na LS moim zdaniem on tam się tylko zmarnuje i będzie po sezonie debata tak jak z Coutinho czemu tak mało daje. Dla mnie powrót Neymara jest nam bardzo potrzebny. Suarez pewnie znowu będzie tluk wszystko po 90 minut i na wiosnę umrze. Oczywiście trzymam za chłopaków kciuki i obym się pomylił oby był to wspaniały sezon czego Wam i sobie życzę.

0

@VenoM Lepiej Ciebie masz ladniejsze profilowe :)
Teraz na serio mógłbys rozwinąć swoją myśl? bo za bardzo nie kumam o co Ci chodzi.

0

@szkutnik91 Niech dają tego Semedo. To nie jest piłkarz na poziom Barcelony. Roberto i Wague dadzą radę.

0

@kkbarca Ominie dwóch na pełnym gazie? Raczej nie.

1

@Phatro Wszyscy się jarają jakiej to kadry nie mamy, zagrają parę spotkań i będzie płacz, że bez LS gramy. Griezmann tam kompletnie nie pasuje.

1

@Phatro Jak to gdzie będzie kiszony na LS i po sezonie będzie to samo co z Cou. Mam nadzieję, że Neymar wróci.

0

@FCMichalo Ja zawsze biorę meksykański i 1000 wysp.

5

@kkbarca Hot dogi tylko na Orlenie :)

1

@Chwytliwy Podziwiam Was dalej chcecie oglądać cały sezon bez lewego skrzydła? Chcesz cały sezon patrzeć jak Griezz będzie kiszony na LS?

0

@rafik300010 United teraz nie sprzeda Pogby nie ma szans. Okienko zamknięte.

0

@Grzesior667 Moim zdaniem jest nam potrzebny z prostej przyczyny my nie mamy lewego skrzydła.

0

@Grzesior667 Masz rację, że za dużo ale oni go muszą sprzedać. Każdy kolejny dzień będzie mijał na ich niekorzyść.

0

@reliawan Dokładnie będzie kolejny sezon grany bez LS. Już po sparingach widać ile Griezmann wniesie kiszony na LS za rok będzie debata czemu tak mało wnosi.

0

Ludzie PSG wycenia Neymara na 220 milionów. Czyli Barca dając zawodników na wymianę zbija cenę. Nikt nie napisał, że chcą Cou i 220 milionów.

1

@olejtm Tak, rzeczywiście 100 x lepsza tym bardziej z Griezmannem na LS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?