0

@koksik2700 W 12 chcesz grać? :D

3

@Encore Fury w formie posklada Wildera i Joshue.

0

@geass Ale Ty nie rozumiesz o co mi chodzi. Argentyna nie ma dobrego składu to prawda ale jak można nie znać 3/4 składu Argentyny. Skoro Ty nie kojarzysz takich piłkarzy jak Lo Celso czy Tagliafico no to sorry ale świadczy to o dość słabej Twojej znajomości piłki. Jeszcze raz zerkam na ten skład i ja tam nie kojarzyłem dwóch grajkow Saravia i Rodriguez. Reszta składu to tak:
Armani kojarzę go z zeszłorocznego mundialu.
Otamendi znane nazwisko piłkarz City.
Pezzella również znany zawodnik obecnie gra w Fiorentinie.
Tagliafico świetny sezon w barwach Ajaxu śmiało można go umieszczać w TOP10 LO na swiecie.
Paredes przeszedł zimą z Zenitu do PSG za 40 baniek.
Lo Celso gwiazda Betisu został umieszczony w 11 sezonu La Liga, Leo, Aguero, Di Maria nie trzeba nic pisać.
Skoro dla Ciebie to skład nołnejmow to ja nie mam pytań.

6

@geass Właśnie pokazujesz jaką masz wiedzę o piłce nie znając Tagliafico i Lo Celso. A i nie ma takiego piłkarza jak Peredes jest Paredes który na codzień gra w takim klubie z Paryża.

8

@geass Skoro nie znasz 75% składu Argentyny to słabo się orientujesz w piłce.

0

@Veb1233 Niezła burza ja północ Wielkopolski przeszło bokiem ale w oddali strasznie się błyskało.

0

@BarcaInfo Gdyby Cou był wystawiany na takiej pozycji jaka jest dla niego optymalna to sezon byłby inny w jego wykonaniu. Tite pokazuje, że jednak może zagrać na ŚP.

0

@ProMILs Pisali że ona i matka De Ligta przebywają obecnie w Paryżu.

7

@BarcaInfo To są właśnie Bartomeu i jego rządy szkoda mu kasy dla młodych ale na kontrakty dla 30- latkow mu nie szkoda.

5

@TonySoprano Serio myślisz że Valverde posadzi Suareza na ławce? Griezmann przyjdzie i będzie się kisił na LS.

5

@Michael_20 widać, że za bardzo nie orientujesz się w siatkówce. Amerykanki to ścisła światowa czołówka. Polki w porównaniu do ostatnich lat zrobiły duży postęp. Wygrały ostatnio np. Z Holenderkami, Brazylijkami z którymi regularnie przegrywaly. To jest bardzo młody zespół ale jeszcze będziemy mieć z dziewczyn pociechę.

0

@Sznejk Z tego co pamiętam to Feddek-Strejlau

0

@Karol1993 Nie wiem czy miałby taki pewny pierwszy skład we Włoszech duet Chiellini-Bonucci jest nie do ruszenia. Chyba, że graliby na 3 stoperow. Moim zdaniem na dzisiaj miałby pewne miejsce od razu w PSG.

31

@Kapitan hawk Nie, przerwa od piłki klubowej przynajmniej mi bardzo dobrze zrobi.

1

@ctid w jakiej reprezentacji Japonii... To był klub w którym Kubiak gra. Widocznie w Azji tak pokazują realizację meczu, że zamiast nazwy klubu pokazują flagę z jakiego kraju jest klub.

2

@Nano22 Mendy z City? On się pół sezonu leczył.

3

@chavez Na mecz nie idziesz więc nie ma się czym chwalić :P

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na boisku nie ma Zalewskiego? Chłopak jako jedyny z tej kadry potrafi wygrać pojedynek jeden na jeden.

3

@Michael24 Nie wiem czy jest obecnie gorszy duet komentatorski niż Szpak-Zewlakow. Szacunek dla Darka za całokształt ale już ciężko go słuchać już nie wspomne o Zewlakowie.

2

@Szreko Dla mnie  wcale nie ciekawy kierunek sobie wybrał. 

0

Z tego co pamiętam to moim pierwszym świadomie obejrzanym meczem z ktorego coś pamiętam był mecz towarzyski Francja-Polska 1-0 Rok 2000.

0

Mi zupełnie wisi kto wygra ten finał.

1

W ataku duet Smarzek-Stysiak to miazga.

0

Suso? Rozgrywa bardzo przeciętny sezon.

2

Griezmann na skrzydle na pewno tyle wniesie...

2

Z roku na rok siatkarki coraz większy postęp robią.

0

Crespo z Parmy

0

Gdzie i o której lecą Chłopaki nie płaczą?

0

Czyli zamiast w przerwie rozmawiać z zawodnikami to się przebierał.

0

Też uważam, że ma duży potencjał. Tak z ciekawości jeszcze zapytam.

1. Rozumiem, że jesteś za zostaniem Valverde?

2. Co sądzisz o potencjalnym transferze Griezmanna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?