bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 W 12 chcesz grać? :D
3
@Encore Fury w formie posklada Wildera i Joshue.
0
@geass Ale Ty nie rozumiesz o co mi chodzi. Argentyna nie ma dobrego składu to prawda ale jak można nie znać 3/4 składu Argentyny. Skoro Ty nie kojarzysz takich piłkarzy jak Lo Celso czy Tagliafico no to sorry ale świadczy to o dość słabej Twojej znajomości piłki. Jeszcze raz zerkam na ten skład i ja tam nie kojarzyłem dwóch grajkow Saravia i Rodriguez. Reszta składu to tak:
Armani kojarzę go z zeszłorocznego mundialu.
Otamendi znane nazwisko piłkarz City.
Pezzella również znany zawodnik obecnie gra w Fiorentinie.
Tagliafico świetny sezon w barwach Ajaxu śmiało można go umieszczać w TOP10 LO na swiecie.
Paredes przeszedł zimą z Zenitu do PSG za 40 baniek.
Lo Celso gwiazda Betisu został umieszczony w 11 sezonu La Liga, Leo, Aguero, Di Maria nie trzeba nic pisać.
Skoro dla Ciebie to skład nołnejmow to ja nie mam pytań.
6
@geass Właśnie pokazujesz jaką masz wiedzę o piłce nie znając Tagliafico i Lo Celso. A i nie ma takiego piłkarza jak Peredes jest Paredes który na codzień gra w takim klubie z Paryża.
8
@geass Skoro nie znasz 75% składu Argentyny to słabo się orientujesz w piłce.
0
@Veb1233 Niezła burza ja północ Wielkopolski przeszło bokiem ale w oddali strasznie się błyskało.
0
@BarcaInfo Gdyby Cou był wystawiany na takiej pozycji jaka jest dla niego optymalna to sezon byłby inny w jego wykonaniu. Tite pokazuje, że jednak może zagrać na ŚP.
0
@ProMILs Pisali że ona i matka De Ligta przebywają obecnie w Paryżu.
7
@BarcaInfo To są właśnie Bartomeu i jego rządy szkoda mu kasy dla młodych ale na kontrakty dla 30- latkow mu nie szkoda.
5
@TonySoprano Serio myślisz że Valverde posadzi Suareza na ławce? Griezmann przyjdzie i będzie się kisił na LS.
5
@Michael_20 widać, że za bardzo nie orientujesz się w siatkówce. Amerykanki to ścisła światowa czołówka. Polki w porównaniu do ostatnich lat zrobiły duży postęp. Wygrały ostatnio np. Z Holenderkami, Brazylijkami z którymi regularnie przegrywaly. To jest bardzo młody zespół ale jeszcze będziemy mieć z dziewczyn pociechę.
0
@Sznejk Z tego co pamiętam to Feddek-Strejlau
0
@Karol1993 Nie wiem czy miałby taki pewny pierwszy skład we Włoszech duet Chiellini-Bonucci jest nie do ruszenia. Chyba, że graliby na 3 stoperow. Moim zdaniem na dzisiaj miałby pewne miejsce od razu w PSG.
31
@Kapitan hawk Nie, przerwa od piłki klubowej przynajmniej mi bardzo dobrze zrobi.
1
@ctid w jakiej reprezentacji Japonii... To był klub w którym Kubiak gra. Widocznie w Azji tak pokazują realizację meczu, że zamiast nazwy klubu pokazują flagę z jakiego kraju jest klub.
2
@Nano22 Mendy z City? On się pół sezonu leczył.
3
@chavez Na mecz nie idziesz więc nie ma się czym chwalić :P
0
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na boisku nie ma Zalewskiego? Chłopak jako jedyny z tej kadry potrafi wygrać pojedynek jeden na jeden.
3
@Michael24 Nie wiem czy jest obecnie gorszy duet komentatorski niż Szpak-Zewlakow. Szacunek dla Darka za całokształt ale już ciężko go słuchać już nie wspomne o Zewlakowie.
2
@Szreko Dla mnie wcale nie ciekawy kierunek sobie wybrał.
0
Z tego co pamiętam to moim pierwszym świadomie obejrzanym meczem z ktorego coś pamiętam był mecz towarzyski Francja-Polska 1-0 Rok 2000.
0
Mi zupełnie wisi kto wygra ten finał.
1
W ataku duet Smarzek-Stysiak to miazga.
0
Suso? Rozgrywa bardzo przeciętny sezon.
2
Griezmann na skrzydle na pewno tyle wniesie...
2
Z roku na rok siatkarki coraz większy postęp robią.
0
Crespo z Parmy
0
Gdzie i o której lecą Chłopaki nie płaczą?
0
Czyli zamiast w przerwie rozmawiać z zawodnikami to się przebierał.
0
Też uważam, że ma duży potencjał. Tak z ciekawości jeszcze zapytam.
1. Rozumiem, że jesteś za zostaniem Valverde?
2. Co sądzisz o potencjalnym transferze Griezmanna?