0

Levante to niech się nie ośmiesza z tym protestem. Niech zobaczą co zrobili z Postigo.

16

Kobiet, Faceci MŚ następne w Rosji.

1

Jest w słabej formie to nie gra proste. Za nazwisko Coutinho ma grać w każdym meczu?

1

Taktyk :)

0

Poleć coś :)

2

Przypomne Ci, że roku temu El Clasico było 23.12

1

Lipski przeszła do UFC

1

Na pewno się nie połączą z Canal + z prostego powodu. Eleven należy do Polsatu.

0

Mi się wydaję, ze Mamed dzisiaj poskłada Narkuna.

1

Rewelacja!

1

Ja pierdziele czy tak trudno zrozumieć, że obie stacje wymieniają się meczami kolejki na przemian? Teraz kolei Eleven i wybrali mecz Real-Valencia co jest zrozumiałe . Powiem Ci więcej za tydzień też Barca w Canal.

0

O jeny czy to tak trudno zrozumieć? Co tydzień na przemian wybierają mecz pierwszego wyboru. Tydzień temu prawo miał Canal wzięli Atletico-Barca, w ten weekend prawo ma Eleven i wzięli Real-Valencia. Powiem więcej za tydzień pewnie też Barca będzie na Canal.

0

Mija ale manita 5-0 29.11.2010

1

Nareszcie!

1

W tej chwili w LN jest 12 drużyn w dywizji A. I 10 z 12 drużyna z najlepszych dorobkiem punktowym będą rozstawione w pierwszym koszyku.

1

Nie wiem czy wiesz, że do ME wchodzą druzyny z miejsc 1,2 , a 3 gra baraż.

0

Przecież agentem Dembele jest Sissoko.

1

Dokładnie, widzę, ze jesteśmy z tego samego rocznika :) To co się działo wtedy z Malyszem to było coś niesamowitego. Dla mnie też era Małysza od końcówki 2000 roku numer jeden. Na tych sukcesach się wychowałem i miłość do skoków została do dzisiaj.

0

Święcicki opowiadał w La Liga Loca, że ten menadżer to niezły kwiatek jest.

0

Nie mogli! Eleven w tej kolejce ma mecz pierwszego wyboru(i wybrali Barca-Betis), a w następnej mecz pierwszego wyboru ma Canal. Więc powiedz mi jak mogli to zamienić? Skoro taka jest kolejność.

0

Ale co w tym dziwnego? W tej kolejce Eleven miał prawo wyboru meczu kolejki, a za dwa tygodnie canal. Tak trudno to zrozumieć?

0

Za tydzień to jest przerwa na repre.

0

Neymar nie wróci nigdy.

0

To jest jego 48 i zrownał się z Ibra i Shevchenko.

1

Musisz się zarejestrować.

0

Szacun mimo tego, że jestem maniakiem piłki to ligi czeskiej jeszcze nie oglądałem :D

1

Jak zakaz jak puszczają sobotni mecz o 16. W niedzielę nigdy nie ma meczów o 16 dzisiaj jest wyjątek.

1

Taktyk

0

Taki skład nie wyjdzie na pewno

3

O której dzisiaj Betis-Sevilla?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?