bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Levante to niech się nie ośmiesza z tym protestem. Niech zobaczą co zrobili z Postigo.
16
Kobiet, Faceci MŚ następne w Rosji.
1
Jest w słabej formie to nie gra proste. Za nazwisko Coutinho ma grać w każdym meczu?
1
Taktyk :)
0
Poleć coś :)
2
Przypomne Ci, że roku temu El Clasico było 23.12
1
Lipski przeszła do UFC
1
Na pewno się nie połączą z Canal + z prostego powodu. Eleven należy do Polsatu.
0
Mi się wydaję, ze Mamed dzisiaj poskłada Narkuna.
1
Rewelacja!
1
Ja pierdziele czy tak trudno zrozumieć, że obie stacje wymieniają się meczami kolejki na przemian? Teraz kolei Eleven i wybrali mecz Real-Valencia co jest zrozumiałe . Powiem Ci więcej za tydzień też Barca w Canal.
0
O jeny czy to tak trudno zrozumieć? Co tydzień na przemian wybierają mecz pierwszego wyboru. Tydzień temu prawo miał Canal wzięli Atletico-Barca, w ten weekend prawo ma Eleven i wzięli Real-Valencia. Powiem więcej za tydzień pewnie też Barca będzie na Canal.
0
Mija ale manita 5-0 29.11.2010
1
Nareszcie!
1
W tej chwili w LN jest 12 drużyn w dywizji A. I 10 z 12 drużyna z najlepszych dorobkiem punktowym będą rozstawione w pierwszym koszyku.
1
Nie wiem czy wiesz, że do ME wchodzą druzyny z miejsc 1,2 , a 3 gra baraż.
0
Przecież agentem Dembele jest Sissoko.
1
Dokładnie, widzę, ze jesteśmy z tego samego rocznika :) To co się działo wtedy z Malyszem to było coś niesamowitego. Dla mnie też era Małysza od końcówki 2000 roku numer jeden. Na tych sukcesach się wychowałem i miłość do skoków została do dzisiaj.
0
Święcicki opowiadał w La Liga Loca, że ten menadżer to niezły kwiatek jest.
0
Nie mogli! Eleven w tej kolejce ma mecz pierwszego wyboru(i wybrali Barca-Betis), a w następnej mecz pierwszego wyboru ma Canal. Więc powiedz mi jak mogli to zamienić? Skoro taka jest kolejność.
0
Ale co w tym dziwnego? W tej kolejce Eleven miał prawo wyboru meczu kolejki, a za dwa tygodnie canal. Tak trudno to zrozumieć?
0
Za tydzień to jest przerwa na repre.
0
Neymar nie wróci nigdy.
0
To jest jego 48 i zrownał się z Ibra i Shevchenko.
1
Musisz się zarejestrować.
0
Szacun mimo tego, że jestem maniakiem piłki to ligi czeskiej jeszcze nie oglądałem :D
1
Jak zakaz jak puszczają sobotni mecz o 16. W niedzielę nigdy nie ma meczów o 16 dzisiaj jest wyjątek.
1
Taktyk
0
Taki skład nie wyjdzie na pewno
3
O której dzisiaj Betis-Sevilla?