bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4 lata temu było identycznie.
0
Ale dziwi mnie Twoje marzenie o Dybali.
1
Bo w siatkówce podaje się wyjściowy skład 7 osób z libero. Na boisku jest 6 i srodkowi zmieniają się przy przejściach z libero.
0
Od soboty zaczynamy gruby maraton.Zobaczymy jak to wyjdzie.
1
Na ten moment Drzyzga, Kochanowski, Nowakowski, Kurek, Kubiak, Szalpuk i na Libero Zatorski
0
Dybala? Przecież ten gość obok Milinkovicia-Savicia jest najbardziej przepompowanym zawodnikiem.
0
Nie no bez jaj to są zawodowcy. Dla nich takie granie dzień po dniu to norma.
1
No patrzę na ostatnie mecze Sevilli wygrane 5-1 i 6-2. To nie jest dobra forma?
0
Dlaczego?
0
Taktyk :)
1
Joshua czy Povietkin?
0
Oczywiście że się liczy ale niektórzy fachowcy na tej stronie już twierdzą, że się nie liczy.
0
Bo? Obecnie na drugich miejscach w grupach są Bułgaria,Rosja i Słowenia już maja po dwie poazki i mają mecze z: Brazylią, Amerykanami czy Włochami. Więc spokojnie można wyjść z 3 porażkami
0
Zaraz zaraz przecież teraz w pierwszej kolejności liczą się zwycięstwa. Zakładając, że my przegrywamy dwa mecze oni obydwa wygrywają i mamy taki sam bilans 5-3 i wtedy liczą się punkty. Z drugiego miejsca w grupie wychodzą dwie z czterech drużyn.
0
Francja jeszcze się liczy? Bo ja już się pogubiłem. Ktoś to ogarnia?
1
Kto tam dzisiaj prowadzi studio w Polsacie i kto jest w gronie ekspertów?
0
Pięknie strona sport247 zablokowana...
0
4 lata temu było identycznie.
0
Kurde nie ma w TV koniec świata co nie?
0
Taktyczny
0
Mamy lige w Fantasy UCL?
1
Neymar? xd
0
Ale byk jest w filmiku. Real-Barca 0-4 bramka Iniesty żaden Święcicki nie komentował tylko Mirosławski i Cwiąkała.
0
Rzeczywiście straszny problem. Od czego jest Internet?
1
Normalnie człowiek pół życia ogląda mecze na streamach i żyje :)
0
Eh rzeczywiście trzeba szukać dziury w całym. On dopiero wczoraj wrócił z kadry. Cou też dzisiaj siedzi na ławce.
0
Włącz mecz Francja-Brazylia mega poziom
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Poprawiam tylko błąd, reszta mnie nie interesuje.
17
Jak mógł zadebiutować 12.09.2015 skoro w czerwcu 2015 bronił w finale LM?