bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Digne już oficjalnie.
0
Liga za 15 dni? Troszkę dłużej :)
0
Taki bogaty jesteś, że stawiasz na mecze o nic? W których wynik może być w każdą stronę. Lepiej za te pieniążki kup dziewczynie jakiegoś kwiatka :)
2
Dokładnie 820 i się czekało aż Twoja strona się załaduje. Albo jako dzieciak jak śledziło się mecze ekstraklasy zawsze w sobotę odpalało się radiową jedynkę, a tam leciało studio S-13 :) były czasy :)
0
Może jeszcze odpali co nie?
0
Parę lat temu mecz o 22 zawsze w sobotę był.
7
Z uwagi na temperatury w Hiszpanii.
0
Eh,a rok temu tak sobie myślałem żeby go od razu sprzedać, a nie czekać nie wiadomo na co...
0
Masz jaki zagrał dobry mecz, dwa miechy kontuzja.
0
Gomes...
0
Także najpierw doczytaj potem komentuj. Taka rada ode mnie.
2
Jakie dawno? też dopiero wrócił do Stanów doleci 1 sierpnia. Wejdź sobie na jego instagram 4 dni temu dodał fotke z wakacji.
0
Następny po Lewym jedzie.... Jak byś chciał wiedzieć Lewy tak jak reprezentanci Niemiec wrócili do treningów 25 lipca. To powiedz mi gdzie jest Ter Stegen?
0
Wow taki Corluka 12 dni temu skończył Mundial i jest w pierwszym składzie na mecz o superpuchar Rosji.
1
Racja bardzo z dupy nawet bym rzekł :D Też jestem zdania, że nic by mu się nie stało jakby wrócił tydzień wcześniej.
1
Nie.Będziesz miał te kanały jeśli Polsat dogada sie z Twoją kablówką na udostępnienie tych kanałów. W tej chwili to, że LM będzie na nc+ Tobie nic nie daje.
1
Ale co to już na tej stronie nie można skrytykować żadnego zawodnika Barcelony? Ludzie nie mogą wyrazić swojego zdania?
11
Jeszcze Rodri
1
Powiem więcej jak był jeszcze Bravo to Ter Stegen bodajże dwa razy skracał urlop. Dembele urlop się należy oczywiście ale przynajmniej ten tydzień mógłby skrócić. Poza tym to jest dzieciak. Kurde czy poważny człowiek, piłkarz zachowuje się tak jak on rok temu?Ma ważny kontrakt w klubie, a on sobie znika bo chce odejść.
1
Polska liga xd równie dobrze może być wszystko 2 :)
0
Tak ciężko wejść na strone nc+ i przeczytać?
1
Polecam Ci Kruk szepty słychać po zmroku. Co prawda nie jest serial podobny do domu z papieru ale ja jestem po dwóch odcinkach i bardzo wciąga. Jakby co to jest na ekino.tv
0
Ale taki jest opis tego co się dzieje w tym serialu
2
Jacy niektórzy ludzie są wygodni wszystko trzeba im na tacy wyłożyć. Szybciej byłoby przeczytać na Filmweb opis niż czekać na odp na LR.
0
W sztabie jest jeszcze Gilewicz
4
A czemu u nas jeszcze Ter Stegena nie ma? Tak się zmęczył mundialem? Eh jakbyś chciał wiedzieć to wczoraj wrócił do treningów. Tak poza tym o długości urlopu zawodnika po mundialu decyduje raczej klub niż sam zawodnik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak z naszych dziennikarzy prawo głosu ma Pol xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika