bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Olsen w Romie. Ale Skorupski się pospieszył z odejściem.
1
Spokojnie z takimi prognozami. Sezon się nie zaczął jeszcze, a Ty już o wygraniu LM myślisz :)
0
Oglądał ktoś serial Kruk szepty słychać po zmroku? Jakie opinie?
0
Oczywiście, że nie każda. Ale kolega pyta się czy jest taka opcja, a Ty odpowiadasz, że watpisz. Ja Ci tylko pisze jak jest. Na pewno LM będzie nie tylko i wyłącznie w CP.
0
Dokładnie do momentu startu kanałów czyli 21.08 jest jeszcze trochę czasu. Ustalenia trwają.
3
Jeju ale Wy gadacie głupoty z tymi kanałami LM. Polsat już przedstawił ofertę telewizją kablowym. Przeciez to jest logiczne, że w ich interesie leży aby jak najwięcej kablówek miała te kanały bo będzie to oznaczało dla nich zysk, a na pewno zakup LM mało ich nie kosztował.
3
Podzielam Twoją opinię o Martialu gość nie gra w United, a na LR duża część użytkowników go tak bardzo pragnie.
0
Wiemm tylko tyle, że toczą się rozmowy z kablówkami. Ktoś wyżej pisał, że LM będzie wyłącznie w CP. Hmm chyba w ich interesie jest aby jak najwięcej kablowek wykupiło od nich dostęp do LM. Wydali na to kupę siana więc logiczne, że chcą na tym zarobić. Nieoficjalnie wiadomo, że pakiety w kablówkach z kanałami LM będą drogie. One zaczną nadawać 21.08 więc jeszcze trochę czasu na ustalenia mają.
0
Nie prawda, że LM będzie tylko w CP. Polsat już przedstawił ofertę kablowką.
1
Zostawiam po sobie znak :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeszcze nie wiadomo jak to będzie z LM. Polsat jest w trakcie rozmów z wszystkimi kablówkami aby udostępniać te kanały. Przecież w ich interesie to jest aby odzyskać kasę za zakup praw.
1
16 30 seria próbna 17 30 konkurs
0
Za taką chwilę to nie :) początek o 17 30.
0
Nie prawda prowadzą rozmowy z kablowkami.
0
Dziękować :)
0
Zna ktoś kod do naszej ligi w Fantasy Ekstraklasa?
0
Oni odejdą? Bo ja już mam co do tego wątpliwości. Pewnie znowu skończy się na śmiesznych wypożyczeniach...
1
Szczerze? Pewnie nie bedzie żadnej bomby. Ktoś rzucił plotę, jak na razie jest to chyba tylko info z jednego źródła.
1
Stwierdzam tylko fakty.
0
Jak to nie ma to jest więcej niż zwykła połowa xd
1
A Ty na siłę robisz gwiazdę z Giroud :)
6
A z kim ma trenować jak większej połowy zawodników nie ma?
1
Tak będą udostępniać trwają rozmowy z kablowkami. Ale nieoficjalne wiadomo, że będzie drogo.
9
Kurła to już eliminacje były? Przegapilem. Jak tam Jurek dał radę?
2
Lewy przy Giroud pionek mój komentarz do tego iksde. Zapewniam Cię, że dalbys Lewego do ataku Francji to nakrył by Twojego wielkiego Giroud czapką.
1
Skąd takie info?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Bez przesady z tą paką. Skład niezły.
0
Dokładnie Niemcy to niech sie lepiej zajmą swoimi zawodnikami.