3

Olsen w Romie. Ale Skorupski się pospieszył z odejściem.

1

Spokojnie z takimi prognozami. Sezon się nie zaczął jeszcze, a Ty już o wygraniu LM myślisz :)

0

Oglądał ktoś serial Kruk szepty słychać po zmroku? Jakie opinie?

0

Oczywiście, że nie każda. Ale kolega pyta się czy jest taka opcja, a Ty odpowiadasz, że watpisz. Ja Ci tylko pisze jak jest. Na pewno LM będzie nie tylko i wyłącznie w CP.

0

Dokładnie do momentu startu kanałów czyli 21.08 jest jeszcze trochę czasu. Ustalenia trwają.

3

Jeju ale Wy gadacie głupoty z tymi kanałami LM. Polsat już przedstawił ofertę telewizją kablowym. Przeciez to jest logiczne, że w ich interesie leży aby jak najwięcej kablówek miała te kanały bo będzie to oznaczało dla nich zysk, a na pewno zakup LM mało ich nie kosztował.

3

Podzielam Twoją opinię o Martialu gość nie gra w United, a na LR duża część użytkowników go tak bardzo pragnie.

0

Wiemm tylko tyle, że toczą się rozmowy z kablówkami. Ktoś wyżej pisał, że LM będzie wyłącznie w CP. Hmm chyba w ich interesie jest aby jak najwięcej kablowek wykupiło od nich dostęp do LM. Wydali na to kupę siana więc logiczne, że chcą na tym zarobić. Nieoficjalnie wiadomo, że pakiety w kablówkach z kanałami LM będą drogie. One zaczną nadawać 21.08 więc jeszcze trochę czasu na ustalenia mają.

0

Nie prawda, że LM będzie tylko w CP. Polsat już przedstawił ofertę kablowką.

1

Zostawiam po sobie znak :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze nie wiadomo jak to będzie z LM. Polsat jest w trakcie rozmów z wszystkimi kablówkami aby udostępniać te kanały. Przecież w ich interesie to jest aby odzyskać kasę za zakup praw.

1

16 30 seria próbna 17 30 konkurs

0

Za taką chwilę to nie :) początek o 17 30.

0

Nie prawda prowadzą rozmowy z kablowkami.

0

Dziękować :)

0

Zna ktoś kod do naszej ligi w Fantasy Ekstraklasa?

0

Oni odejdą? Bo ja już mam co do tego wątpliwości. Pewnie znowu skończy się na śmiesznych wypożyczeniach...

1

Szczerze? Pewnie nie bedzie żadnej bomby. Ktoś rzucił plotę, jak na razie jest to chyba tylko info z jednego źródła.

1

Stwierdzam tylko fakty.

0

Jak to nie ma to jest więcej niż zwykła połowa xd

1

A Ty na siłę robisz gwiazdę z Giroud :)

6

A z kim ma trenować jak większej połowy zawodników nie ma?

1

Tak będą udostępniać trwają rozmowy z kablowkami. Ale nieoficjalne wiadomo, że będzie drogo.

9

Kurła to już eliminacje były? Przegapilem. Jak tam Jurek dał radę?

2

Lewy przy Giroud pionek mój komentarz do tego iksde. Zapewniam Cię, że dalbys Lewego do ataku Francji to nakrył by Twojego wielkiego Giroud czapką.

1

Skąd takie info?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Bez przesady z tą paką. Skład niezły.

0

Dokładnie Niemcy to niech sie lepiej zajmą swoimi zawodnikami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?