0

Charakter Fabian jest raczej typem spokojnym. Prędzej Glik.

2

Fabian jest raczej spokojnym człowiekiem więc sam sobie przeczysz. Ja nie wiem co Wy od tego Lewandowskiego chcecie. Kto stanął przed kamerą TVP po meczu z Kolumbią? Dopiero byście na oczy przejrzeli jakby tak zrezygnował z gry w kadrze. Zaraz by było Lewy wróć.

0

Fabiański na kapitana? Teraz to dopiero żart powiedziałeś. Dla mnie Lewy jako kapitan daje radę.

0

Akurat Ci dwaj podczas meczu Anderson-Isner całkiem spoko byli.

0

Nadal- Djoković pewnie dzisiaj nie skończą grać.

0

Bykunn w końcu podzielam Twoje zdanie!

0

Wow dobrze, że wszystkie Twoje wizje na pewno się sprawdzają!

0

Powiem więcej zwolnili go nawet z drugiej ligi tzn. z nazwy jest to pierwsza liga.

2

Pfff ale sobie Boniek jaja zrobił.... I co teraz Brzęczek zabierze opaske Lewemu i da Kubie?

1

W Karabachu to mamy mini ekstraklasę tam jeszcze z ławki weszli Slavchev i Quintana.

0

A wiesz jak pobrać najnowsze składy?

0

Są tu fachowcy od FM? Potrzebuje pomocy mam FM 2015 i czy jak sciagne aktualizację składów z FM 2018 zadziała mi?

0

Haha Giroud sam posłał Messiego do domu? ciekawe stwierdzenie. Zawsze myślałem, że wygrywa drużyna. A przypomnij mi ten Giroud takiego zrobił w tym meczu z Argentyną? Przypomnij mi ile ten wielki napadzior strzelił bramek w sezonie 20017-2018 a ile na MŚ? Rozumiem, że Ty jaki kibic Barcelony Leo nie lubisz? Gdyby w ataku Francji grał inny napastnik to spokojnie wygrywaliby wyżej wszystkie mecze.

0

Chodzi mi o jego indywidualny występ :)

0

Socjopata jak tam wczoraj Twój śmieszny Giroud? :D

18

Dzisiaj Anglia awans na luzie. Chorwaci tymi dwoma dogrywkami są zajechani.

9

Bo tak w Belgii się wymawia. Włodek ostatnio tłumaczył.

0

Ale kto mówi o całej drużynie? Jestem pewien,ze kupią dwóch za Ronaldo skrzydłowego i napastnika.i jeszcze pewnie w bramkarza zainwestują.

7

Eh tu się nie ma z czego cieszyć. Oni naprawdę mogą się teraz wzmocnić.

0

Chyba oczywiste że jako kibic Barcy będę za Juve

0

Dziwny gość ten Paulinho znowu wybrał peryferia futbolu. Zagrał dobry sezon i odchodzi. Tak się cieszył na transfer do nas, a teraz zawinął wrotki i nara. Strasznie to dziwne.

0

La Liga rusza 18 sierpnia?

0

Stawiam na Serene

1

Przeciez jest technicznym

0

Vamos Quintana!

0

Transmisja jest na Eurosport 2

0

Rzeczywiście patrzenie na kursy u bukmachera przy transferach jest takie wiarygodne... Lato zeszłego roku na odejście Coutinho też było 1,20

4

Ja uwierzę wtedy jak zobacze oficjalke bo jakoś na razie w to nie wierzę.

0

Oj ja też miałem wtedy żałobę :)

0

Ale tak w Brazylii się wymawia tak samo jak Kołczinio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?