bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Charakter Fabian jest raczej typem spokojnym. Prędzej Glik.
2
Fabian jest raczej spokojnym człowiekiem więc sam sobie przeczysz. Ja nie wiem co Wy od tego Lewandowskiego chcecie. Kto stanął przed kamerą TVP po meczu z Kolumbią? Dopiero byście na oczy przejrzeli jakby tak zrezygnował z gry w kadrze. Zaraz by było Lewy wróć.
0
Fabiański na kapitana? Teraz to dopiero żart powiedziałeś. Dla mnie Lewy jako kapitan daje radę.
0
Akurat Ci dwaj podczas meczu Anderson-Isner całkiem spoko byli.
0
Nadal- Djoković pewnie dzisiaj nie skończą grać.
0
Bykunn w końcu podzielam Twoje zdanie!
0
Wow dobrze, że wszystkie Twoje wizje na pewno się sprawdzają!
0
Powiem więcej zwolnili go nawet z drugiej ligi tzn. z nazwy jest to pierwsza liga.
2
Pfff ale sobie Boniek jaja zrobił.... I co teraz Brzęczek zabierze opaske Lewemu i da Kubie?
1
W Karabachu to mamy mini ekstraklasę tam jeszcze z ławki weszli Slavchev i Quintana.
0
A wiesz jak pobrać najnowsze składy?
0
Są tu fachowcy od FM? Potrzebuje pomocy mam FM 2015 i czy jak sciagne aktualizację składów z FM 2018 zadziała mi?
0
Haha Giroud sam posłał Messiego do domu? ciekawe stwierdzenie. Zawsze myślałem, że wygrywa drużyna. A przypomnij mi ten Giroud takiego zrobił w tym meczu z Argentyną? Przypomnij mi ile ten wielki napadzior strzelił bramek w sezonie 20017-2018 a ile na MŚ? Rozumiem, że Ty jaki kibic Barcelony Leo nie lubisz? Gdyby w ataku Francji grał inny napastnik to spokojnie wygrywaliby wyżej wszystkie mecze.
0
Chodzi mi o jego indywidualny występ :)
0
Socjopata jak tam wczoraj Twój śmieszny Giroud? :D
18
Dzisiaj Anglia awans na luzie. Chorwaci tymi dwoma dogrywkami są zajechani.
9
Bo tak w Belgii się wymawia. Włodek ostatnio tłumaczył.
0
Ale kto mówi o całej drużynie? Jestem pewien,ze kupią dwóch za Ronaldo skrzydłowego i napastnika.i jeszcze pewnie w bramkarza zainwestują.
7
Eh tu się nie ma z czego cieszyć. Oni naprawdę mogą się teraz wzmocnić.
0
Chyba oczywiste że jako kibic Barcy będę za Juve
0
Dziwny gość ten Paulinho znowu wybrał peryferia futbolu. Zagrał dobry sezon i odchodzi. Tak się cieszył na transfer do nas, a teraz zawinął wrotki i nara. Strasznie to dziwne.
0
La Liga rusza 18 sierpnia?
0
Stawiam na Serene
1
Przeciez jest technicznym
0
Vamos Quintana!
0
Transmisja jest na Eurosport 2
0
Rzeczywiście patrzenie na kursy u bukmachera przy transferach jest takie wiarygodne... Lato zeszłego roku na odejście Coutinho też było 1,20
4
Ja uwierzę wtedy jak zobacze oficjalke bo jakoś na razie w to nie wierzę.
0
Oj ja też miałem wtedy żałobę :)
0
Ale tak w Brazylii się wymawia tak samo jak Kołczinio