0

Właśnie o to chodzi w tym ustawieniu.

0

Nie zapominaj o jednej rzeczy jeśli przejdziemy w defensywe to mamy aż 5 zawodników przy dobrej organizacji trzymaniu odpowiednich pozycji jest to bardzo dobre ustawienie.

1

Też nie jestem fanem tego ustawienia, ale prawda jest taka, że taki ustawienie daje dużo możliwości. Myśle, że szczególnie na lepszego rywala może to być dobre ustawienie. Zgadzam się Piszczu będzie się marnował na stoperze, wahadło byłoby dla niego idealne. Ale zobaczymy jak to będzie :) Ja Nawałce ufam.

0

Tak spojrzałem na skład i ławkę Belgów ale mają pakiete! To może być w końcu ich mundial.

0

Elegancko :)

0

Tak z ciekawości to jakie miasto? Bo też jestem z Wielkopolski :)

0

Teraz to niech on się skupi na kadrze bo mundial zbliża się wielkimi krokami.

0

Na sport.tvp masz całą rozpiske na fazę grupową.

1

Griezmann jest naszym piłkarzem? Kurde przegapiłem coś?

1

Podobno tak dzisiaj Liverpool wyda komunikat.

0

Hmm, a co w tym dziwnego, że wszędzie teraz jest o kadrze skoro zbliża sie mundial w najbardziej popularnej dyscyplinie na świecie?Po prostu ludzie tym żyją, ja bardzo lubię ten czas mundialowy. Ludzie się jednoczą trzymają kciuki za jedną drużynę. Więc nie wiem co Ci takiego nie pasuje. Uwielbiam tych typowych polskich Januszy jak Ty po co tam jadą, jak zaraz przyjadą szkoda kasy. Może po prostu nie włączaj TV i nie słuchaj o tych jak to nazwałeś kopaczach. Tak na marginesie wolę oglądać o kadrze niż słuchać naszych bardzo rzetelnych wiadomości typu TVP, TVN.

0

Jeszcze tylko 19 dni :)

1

Pisałem do Eleven i nic się nie zmienia ich umowy nadal będą respektowane.

0

Bez przesady pisałem do Eleven i odpisali że ich wszystkie umowy nadal będą respektowane, nadal ich celem jest dotarcie do jak najwięcej polskich domów.

0

Niemcy nie wygrają stawiam na kogoś z dwójki Hiszpania, Brazylia.

0

Za jakie PPV?

2

Wieteske Legia może w każdej chwili odkupić mają prawo pierwokupu.

0

Jak uważacie mam małą kablówke i czy teraz po przejęciu Eleven przez Polsat Eleven może zniknąć z mojej kablówki?

0

Ale na puchar króla jeszcze nie zaczął się chyba przetarg.

0

Pierwszy trening od razu kontuzja. Nawałka moim zdaniem trochę przesadził zabierając 32 piłkarzy. Każdy chce jechać na mundial i oni się tam pozabijają, a co dopiero będzie w Arłamowie.

3

Dokładnie tylko czekałem na filmiki i od tego momentu już zaczynam myśleć o mundialu :)

0

Ja oglądałem galę i patrzę Mila wygrywa, myśle sobie wtf a Carlitos? :D

20

Na łączy nas piłka pierwszy filmik z kadry czyli zaczynamy operację mundial :)

0

Popieram również nie lubię młodych ziemniaków xd

0

Szkoda jadę na mecz myślałem, że Alexisa zobaczę w akcji.

1

Patrząc na formę Gomesa to dla mnie większą sensacją byłoby gdyby pojechał na mundial.

0

Marzenia! Kuba jest Wiślakiem i karierę zakończy w Wiśle.

0

Wyjaśni mi ktoś sens rozgrywania tego śmiesznego meczu? Jakby mało było grania w tym sezonie. Niech nie daj Boże ktoś dostanie kontuzje i nie pojedzie na mundial...

0

Rozumiem, ze przesłanie Twojej wypowiedzi brzmi: przygotuj się na bezsenną noc :D

2

Pomoc to jest dramat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?