2

Pomoc to jest dramat...

0

Mam pytanko czy zamawiał z Was ktoś kiedyś bilety na kadre? I teraz o której tak mniej więcej zaczyna się sprzedaż?

8

A czemu mam z kraju wyjechać? :P

0

Jeszcze tylko 31 dni :)

27

Z tą Portugalią tak serio? :D

1

Racja 4-4-2 jest dla nas idealne. Jeszcze 33 dni i się zacznie święto :)

0

Dokładnie 5 środkowych na pewno pojedzie. Ale mi się wydaje że weźmie 4 napastników czyli Lewy, Milik, Kownaś i Teodorczyk. Do tego Kownaś i Milik mogą zagrać bliżej skrzydła. Co do pomocników to na bank Kuba, Grosik, Krycha, Zielu, Mąka, Linetty, Góralski i brakuje jednego a kandydują Peszko, Frankowski, Makuszewski, Kurzawa, Kądzior. I jest kluczowe pytanie jakim zagramy ustawieniem?

0

Tak sobie analizowałem kadre i moim zdaniem wyjazdu jest pewnych 7 pomocników. I teraz jest pytanie czy zabierze 8 pomocników i 4 napastników czy 9 pomocników i 3 napastników. Stąd uważam, że Peszko nie ma prawa pojechać bo niby za kogo?

0

Powiem tak jeśli obejdzie się bez żadnych kontuzji to stawiam 100,01, że Peszko nie pojedzie.

10

Od wczoraj jest burza na LR co do szerokiej kadry na mundial. Teraz ja napiszę swoje zdanie. Jeśli obejdzie się bez żadnych niespodzianek typu kontuzje to Uwaga!! PESZKO I JĘDRZEJCZYK NIE POJADĄ NA MUNDIAL, NATOMIAST MĄCZYŃSKI POJEDZIE. Róbcie screeny i weryfikacja moich słów 4 czerwca. Pozdro, miłego dnia Cules :)

0

Lepiej niż Grosik gra Wszołek? Chyba trochę Cię poniosło. Wszołek 36 meczów 2 bramki, Grosik 37 meczów 9 bramek. Wszołek nasz najlepszy skrzydłowy? Nie żartuj sobie.

0

Mączynski ma kontuzję. Z resztą on w reprezentacji gra na solidnym poziomie. Na pewno w reprze gra lepiej niż np. Linetty, który chyba nie zagrał jednego dobrego meczu w kadrze.

0

Już leci ale w jakich godzinach to nie wiem.

3

Arthur to niech najpierw pojedzie na ten mundial.

2

Peszko jeszcze nigdzie nie jedzie!

0

Ludzie Peszko jeszcze nigdzie nie jedzie, to jest SZEROKA kadra.

0

To jest SZEROKA kadra, z której w przyszłem tygodniu zostanie odpalonych 7. 28 pojedzie do Juraty i Arłamowa.

0

Jakie układy? Zaufaj Nawałce gość sobie zasłużył swoją pracą na zaufanie, a ocena przyjdzie po Mundialu!

0

Dla mnie obok Berlina i Profesora najlepiej zagrała. Najbardziej irytujący był Rio.

0

Raczej Kądzior

0

Mi się wydaje, że Peszko nie pojedzie. Wilczka ma podobno nie być w szerokiej kadrze.

0

Orientuje się moze ktoś z Was ile można zamówić maksymalnie biletów na mecze reprezentacji?

0

Ogląda ktoś Southamptom? Zmiana Bednarka raczej z powodu słabej gry czy zmiana taktyczna?

2

Dokładnie z dwójki Fabian-Bednarek wolałbym żeby spadło Swansea Fabian bez problemu znajdzie nowy klub, a w Bednarku widać duży potencjał i fajnie by było jakby Southampton się utrzymało.

0

Mączyński ma kontuzje

0

Ale akurat Mączyński w kadrze gra nieźle niczego nie zawalił.

0

Wiem, że gość chce dobrze ale nie chce się :D

0

Mam to samo jestem na pierwszym roku, a muszę napisać do końca maja II rozdziały...

2

Szeroka kadra będzie podana w piątek.

0

Jak to jest z tymi koszulkami z zapłatą płaci się przy kurierze czy na konto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?