bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to będzie o mundialu, a przecież mundial Cię nie interesuje.
0
Obyś 28 czerwca to odszczekiwał! Rzeczywiście masz się czym chwalić, że nie pamiętasz.
0
Pewnie 236 stron i masz wszystko kadry itp. Ja zawsze wolę skarb kibica w wersji papierowej.
0
Tu będzie niski wynik, ja postawiłem 1
0
Ale w fantasy TVP jest o wiele łatwiej zmontować niezłą ekipe, niż na stronie Fifa.
2
Zdecydowanie Szczęsny! To będzie jego mundial!
0
Zostawiam po sobie ślad :D
2
Kurde ja nie rozumiem takich wypowiedzi jak Twoja. Najlepszy lekarz na świecie oraz lekarz klubowy dali mu zielone światło do wyjazdu na mundial. A co to oznacza? Że może grać! Pewnie nie w pierwszym meczu ale już na Kolumbie będzie gotowy. Skoro nawet lekarz klubowy pozwala mu jechać to chyba coś oznacza, raczej pownien zablokować wyjazd aby kontuzja się nie poglebiala.Jeśli Jaroszewski go zablokuje to będzie śmiech na sali. Pamiętaj o tym ,ze Glik jest w kadrze zgłoszonej w Fifie i jak go zablokują to jeszcze musi go zbadać lekarz Fifa, a jak on powie, że wszystko jest ok? To bedzie komedia. Zamiast mu kibicować to szukasz powodu aby nie pojechał. Nie zapomnij, że to jest gość który akurat na brak ogrania nie narzeka gra wszystko od dechy do dechy. I jeszcze gość gra z zerwanymi tylnymi więzadłami. Dla mnie strata Glika to tak jakby z przodu nie pojechał Lewy. Wole jednorekiego Glika nież zdrowego Kamińskiego.
1
Ten skarb z PN jest słaby dla porównania w PS będzie 236 stron, a tu tylko 72.
0
Nie wiem nie znam się medycynie, więc nie zamierzam bawić się w lekarza. Skoro jeden z najlepszych lekarzy na świecie dał mu zielone światło to coś to musi oznaczać.
0
Raczej Jaroszewski :D
0
Pisałem o tym wczoraj to już jest 3 jego błędna diagnoza w ciągu 2 lat.
0
W czwartek jest skarb kibica w przeglądzie więc tam na pewno będzie.
3
Zostawiam po sobie znak :)
0
O właśnie od wczoraj tego szukałem :)
0
Kurde jakoś sam nie wierze w to, że Glik pojedzie na mundial ale skoro sam wrzuca na fb takie info to naprawdę musi być duża poprawa. Swoją drogą gdyby zagrał to będzie kolejna wtopa Jaroszewskiego jako lekarza. Dwa lata temu Rybusowi przewidywał też koło 6 tyg przerwy i operacje, a on bez operacji bodajże po 3 tygodniach był sprawny. Druga sprawa w meczu z Danią Milik zrywa więzadło, Jaroszewski mówi, że na pewno nie jest zerwane, Milik wraca do Neapolu i jednak okazuje się, że zerwane.
0
Zostawiam po sobie ślad :)
0
Tak. Byłem na meczu i sędziowie od Varu byli przedstawiani.
0
Wieteska niby do Montpellier.
0
Kurzawa się nie nadaje na lewego obrońce. Co do drugiego ustawienia Grosik na wahadle? Przecież to samobójstwo.
0
To kibicujemy razem :)
0
Fakt drogie są ale może raz w życiu na takim meczu się będzie więc warto :)
0
Cules wybiera się ktoś z Was dzisiaj na reprezentacje?
0
Przegląd Sportowy awizuje taki sam skład personalny tylko w ustawieniu 4-4-1-1.
0
Wybiera się ktoś jutro na meczyk do Poznania?
2
Szanse równe? Jak dla mnie to Bedorf jest zdecydowanym faworytem.
3
Ehh to już nie jest śmieszne....
0
Ja teraz za Rafą i Muguruza/Stephens.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ja sobie nie wyobrażam składu bez Ziela. Jestem fanem talentu tego chłopaka. Podaj mi innego naszego piłkarza który jest obunożny, ma dobre prostopadłe podanie? Co do jego gry w defensywie to jest znacznie lepiej wyraźnie w Napoli poprawił ten aspekt gry. Głęboko wierze, że to będzie jego mundial.