bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lekarz kadry brazylijskiej powiedział w wywiadzie wyraźnie. Czemu dopiero dajesz mecze od 27.08? Zobacz wcześniej ostatni mecz zagrał na początku sierpnia w audi Cup. Po kadrze nie grał w pierwszym meczu bo sam Klopp powiedział, że ma zaległości treningowe i po tym jak się zachował na razie go nie wystawi. Pamiętam tą sytuację doskonale.
0
Ale to w styczniu miał kontuzje ale w sierpniu nic mu nie było.
6
Rzeczywiście bardzo profesjonalny był 3/4 sierpnia nie grał bo go plecy bolały. Pojechał na kadrę i chyba 31 sierpnia normalnie mecz zagrał gdzie bramkę strzelił. Nawet lekarz kadry powiedział, że nic mu nie jest.
5
Wypowiedź Abiego co do transferów może sugerować, że coś jeszcze się wydarzy :)
0
Bundesliga po połowie z tym,że zawsze mecz kolejki w Eleven, Ligue 1 obecnie nigdzie, Serie A całość w Eleven.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Twój strzał leci jak karny Ramosa z Bayernem.
0
Podzielam Twoją opinię. Gdybym zobaczył Pogba fichado to bym się mega ucieszył.
1
Od września do Polsatu będzie komentował LM.
0
A skąd to wiesz? Pep tak powiedział? Wiesz to tyle z jakiś plotek. Jakby go nie chciał to by nie wystawiał regularnie w pierwszym składzie.
5
Nie zapomnij, że Pep do Bayernu go ściągnął i był kluczową postacią w środku pola.
1
To by już za piękne było :)
1
Lewy ładnie pożegnał Arturona instagrsmie widać, że mieli dobry kontakt.
0
8,5 baniek grubo w tej Anglii lecą
22
Nie zapomnij, że ten fizol dawał sobie radę w Bayernie u Pepa.
0
To była pikuś nie Wisła. Sezon 2002/ 2003 to była Wisła Kosowski, Żurawski, Kalu Uche, Baszczynski, Szymkowiak itp. I ta wygrana na Schalke 4-1!
0
No nie miesiąc w Anglii okienko do 9 we Włoszech do 17.
0
Tak jest podzielam!
0
A kogo jeszcze chcesz? Teraz to trzeba w końcu kogoś sprzedać bo kadra jest za szeroka.
0
Dokładnie ale wiesz tutaj nikomu nie dogodzisz.
0
Ale zobaczyli że na treningach dobrze wygląda takie były ploty, w meczach też. Poza tym z żadnego dobrego źródła nie było ploty o Thiago.
0
Ale wiesz kasa misiu kasa. Też uważam, że Muł go marnuje i powinien jak najszybciej stamtąd zwiać.
0
Kurła przecież w momencie przyjscia Arthura było oczywiste, że Thiago nie przyjdzie (przynajmniej dla mnie) są to piłkarze o takiej samej specyfice gry.
0
No tak bo pierwszym wyborem jest Rabiot i pewnie Pogba ale oni sa nie do wyciągnięcia.
3
Serio?Chyba nie widzieli co gwizdal w meczu Lechia-Śląsk xd
0
Głównym faworytem jest były trener Wisły Carrillo.
0
Nie wierze, że Perez odda w jednym okienku Ronaldo i Modricia.
1
Czyli wynika z tego, że Eleven jako pierwsze ma prawo wyboru.
1
A z jakiej racji cała La Liga ma przejść do Canal+? Skoro mają wykupione wszystko z Eleven na pół. Mecze mają też co kolejke do wyboru więc to mi jest tak, że te lepsze będą wyłącznie w canal. Poza tym nie zapominaj o jednym Polsat wykupił 51% udziałów eleven. Myślisz, że tak oddadzą La Liga? Koleś Cię próbuje naciągnąć.
0
A kto powiedział, że Rakitic jest następcą Xaviego?