0

Lekarz kadry brazylijskiej powiedział w wywiadzie wyraźnie. Czemu dopiero dajesz mecze od 27.08? Zobacz wcześniej ostatni mecz zagrał na początku sierpnia w audi Cup. Po kadrze nie grał w pierwszym meczu bo sam Klopp powiedział, że ma zaległości treningowe i po tym jak się zachował na razie go nie wystawi. Pamiętam tą sytuację doskonale.

0

Ale to w styczniu miał kontuzje ale w sierpniu nic mu nie było.

6

Rzeczywiście bardzo profesjonalny był 3/4 sierpnia nie grał bo go plecy bolały. Pojechał na kadrę i chyba 31 sierpnia normalnie mecz zagrał gdzie bramkę strzelił. Nawet lekarz kadry powiedział, że nic mu nie jest.

5

Wypowiedź Abiego co do transferów może sugerować, że coś jeszcze się wydarzy :)

0

Bundesliga po połowie z tym,że zawsze mecz kolejki w Eleven, Ligue 1 obecnie nigdzie, Serie A całość w Eleven.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Twój strzał leci jak karny Ramosa z Bayernem.

0

Podzielam Twoją opinię. Gdybym zobaczył Pogba fichado to bym się mega ucieszył.

1

Od września do Polsatu będzie komentował LM.

0

A skąd to wiesz? Pep tak powiedział? Wiesz to tyle z jakiś plotek. Jakby go nie chciał to by nie wystawiał regularnie w pierwszym składzie.

5

Nie zapomnij, że Pep do Bayernu go ściągnął i był kluczową postacią w środku pola.

1

To by już za piękne było :)

1

Lewy ładnie pożegnał Arturona instagrsmie widać, że mieli dobry kontakt.

0

8,5 baniek grubo w tej Anglii lecą

22

Nie zapomnij, że ten fizol dawał sobie radę w Bayernie u Pepa.

0

To była pikuś nie Wisła. Sezon 2002/ 2003 to była Wisła Kosowski, Żurawski, Kalu Uche, Baszczynski, Szymkowiak itp. I ta wygrana na Schalke 4-1!

0

No nie miesiąc w Anglii okienko do 9 we Włoszech do 17.

0

Tak jest podzielam!

0

A kogo jeszcze chcesz? Teraz to trzeba w końcu kogoś sprzedać bo kadra jest za szeroka.

0

Dokładnie ale wiesz tutaj nikomu nie dogodzisz.

0

Ale zobaczyli że na treningach dobrze wygląda takie były ploty, w meczach też. Poza tym z żadnego dobrego źródła nie było ploty o Thiago.

0

Ale wiesz kasa misiu kasa. Też uważam, że Muł go marnuje i powinien jak najszybciej stamtąd zwiać.

0

Kurła przecież w momencie przyjscia Arthura było oczywiste, że Thiago nie przyjdzie (przynajmniej dla mnie) są to piłkarze o takiej samej specyfice gry.

0

No tak bo pierwszym wyborem jest Rabiot i pewnie Pogba ale oni sa nie do wyciągnięcia.

3

Serio?Chyba nie widzieli co gwizdal w meczu Lechia-Śląsk xd

0

Głównym faworytem jest były trener Wisły Carrillo.

0

Nie wierze, że Perez odda w jednym okienku Ronaldo i Modricia.

1

Czyli wynika z tego, że Eleven jako pierwsze ma prawo wyboru.

1

A z jakiej racji cała La Liga ma przejść do Canal+? Skoro mają wykupione wszystko z Eleven na pół. Mecze mają też co kolejke do wyboru więc to mi jest tak, że te lepsze będą wyłącznie w canal. Poza tym nie zapominaj o jednym Polsat wykupił 51% udziałów eleven. Myślisz, że tak oddadzą La Liga? Koleś Cię próbuje naciągnąć.

0

A kto powiedział, że Rakitic jest następcą Xaviego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?